nasiona marihuany

Ph na terenach podmokłych

Wyszukiwarka Forumowa:

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
Szybkie pytania do bardziej doświadczonych.
Na spocie jest gleba czarna o ph 8 a nawet i wiecej, mierzyłem płynem ghe i paskami.
Jak zbić ph żeeby dobrze rosło dolomitem ? da to coś?

I czy jak będe tam nosił wode z nawozami i ta woda też ma ph8 to regulować czymś to ph w wodzie np octem?
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Przecież dolomit odkawsza glebę... a nie za kwasza. Jedynie przez dolomit ta gleba stanie się jeszcze bardziej zasadowa.
Ty masz glebę silnie zasadową.
Zakwasic możesz siarką (siarczan amonu) albo zakupić silną torfową ziemię / kwaśną ziemię i wymieszać, żeby miało to ręce i nogi. Najłatwiej będzie jak kupisz siarczan amonu.
 

darko3q

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
85
Buchów
1
i dobrze że się spytałem bo odwalił bym amatorke na innym pseudo forum doradzili mi dolomit bo utrzyma ph w okolicach 7,5 widać gówno wiedzą. Wode do podlewania robić na jakie ph? 6.5 7 ? oczywiscie uzyje do gleby siarczanu amonu
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
olej inne fora, wbijaj tu, to wyjdziesz na ludzi, szansa jeszcze jest jak będziesz się nas tu słuchał. . na innych forach to w większości siedzą lamusy, które mają może pojęcie o hodowli... ale pelargoni u babci na parapecie..

ocet i kwasek cytrynowy prędzej czy później się będą rozkładać w ziemi i pH wróci to tego nie powołanego..
zainwestuj w ph- / ph+. Zainwestujesz grosza a spać będziesz spokojnie.

tylko z głową kolego tam syp tego towaru, bo przedobrzysz i będzie lipa.
rób na 6.3/6.5 pH wodę. Zaaplikuj siarczan później lej wodą z dobrym pH.
. Odczekaj parę dni i sprawdź do ilu spadło Ci pH gleby. Tylko pamiętaj nim gleba zmieni pH też może nieco czasu minąć.
Zdrówko i powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół