nasiona marihuany

Jak zaczac rozmowe

Wyszukiwarka Forumowa:

Blancikos

Active member
Rejestracja
Wrz 4, 2008
Postów
34
Buchów
0
Usamodzielnisz sie, wyprowadzisz z domu i jeśli nadal będziesz miał taką potrzebę to będziesz mógł mieć zioło bez wychodzenia z domu. Dodatkową satysfakcje da Ci to że bedziesz mógl wtedy spojrzeć na tych osiedlowych "cfaniaczków" z góry, bo co drugi z tych leszczy będzie mieszkał z rodzicami jeszcze po 30tce.

Kolego zapomniałes dodać, że nie tylko zioło ale prawdopodobnie najwyższej jakości kox podawany na złotych tacach przez najwykwintniejsze k***y. No ale masz racje, skoro jest takim człowiekiem który pyta na forum jak mozna sobie ogarnąć zioło to postaw lepiej na nauke bo sprytem w życiu dużo nie ugrasz. Pozdro
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@Couch Lock coś ci wyjaśnię bo chyba na tej swojej chmurce ponad szarymi ludzikami w dole jesteś i nie kumasz podstawowych rzeczy ważnych w normalnym życiu zwykłych ludzi. Jeśli typ dopuszcza kogoś do swoich tajemnic i interesów(nie jestem gimbem mam swoje lata i wychowałem się w czasach gdzie nawet bandyci jeszcze mieli swoje zasady) to możesz byc pewien że ten ktoś dostanie wpie**** za paplanie obcym i bez znaczenia są tu ilości małe czy duże zwłszcza w kraju gdzie zjeżdzasz na puche z pomówienia. Podtrzymuje więc swoje zdanie że lamus dostaje krótkie spie****aj a typ co obcego bez konsultacji podsyła dostaje klapsa na dziąsło na odmulenie-tak było i powinno być. A to że autor wątku ma chujowych "kolegów" to inna sprawa
 
Ostatnia edycja:

Mordarg

Member
Rejestracja
Lip 9, 2008
Postów
5
Buchów
0
A ja wlasnie tak znalazłem kiedys dobrego dilca w swoim mieście było to cztery lata temu , też wróciłem zza granicy , nikt aktualnie nie działał - podzieliłem się tym na innym tego typu forum że jestem z Zielonej Góry i że szukam. Nie minęło kilka dni jak dostałem PW. Koleś nie chciał dać swojego numer itd ale się umówił przez forum i private Note. Podał czas i miejsce i powiedział że najpierw ze mną pogada. No i potrzebował z 3min żeby określić że jestem swój . po czym idzie ze mną 3m dalej tam wyciąga z krzaków dogadane 5 i mi daje przy okazji kontynuując rozmowę o jakiś tam swoich akcjach. I tak poznałem chyba najlepszego dilera w swoim życiu - punktualny, Dużo dawał, nigdy nic nie było inaczej niż on powiedział. Swoją drogą też beka jak chwilę posłuchał o moich detoxach i wyebaniu w benzosy oraz opiaty to długo nie myślał jak stwierdził dobra to jest legitny typ xD No Aktualnie też jak pisałem tutaj w osobnym wątku jestem z ręką w nocniku i szukam. Ale kuzwa to tylko trawa. Mam pełno opiatów. Benzodiazepin 2 opcje na koks i amfe a na trawe nie ma nic jak na złość. Ale myśle że jak zniosą te zakazny, wybiorę się na jakąs imprezę i zaraz się obczai kogoś. Mam 30 lat no i co jak by był typ w klimacie to bym podbił i sie normalnie zapytał. Najwyżej bym usłyszał odpowiedź odmowną w czym problem. W końcu ziomeczki co zarabiają na tym klientów tez potrzebują ,nie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół