nasiona marihuany

Jak zaczac rozmowe

Wyszukiwarka Forumowa:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Jak typka spotkasz i warunki sprzyjają to podbój i powiedz, że co go mijasz to ładnie od niego pachnie - uprzedź, że nie jesteś gejem - ładnie pachnie ale dobrym tematem... Zapytaj czy przypadkiem nie ma czegoś tam(?) plus czy nie ma ochoty dać Ci bucha, za ktorego oczywiście odwdzięczysz się przy okazji i też go poczęstujesz buchem lub możesz mu za buszka browar teraz postawić co by nie suszyło... No albo czy po prostu nie ma pogonić jakiejś chociażby torby - za hajs rzecz jasna. Tak wiesz.. zbuduj atmosferę godną zaufania w Twoim kierunku, nie zdradzającą, że wiesz że on goni temacie. Nawiń jakaś pierdołe typu, że Ci się herbatka skończyła a twój ziomuś aktualnie pusty, że przycisk masz i nerwy bla bla bla bla. Tak czy siak jak masz kulawy bajer z natury to ja nie wiem ziom. ...

Swoją drogą nie zazdroszczę sytuacji. Od ponad dekady mimo przeprowadzek nie doskwiera mi brak growera/dilera. Jakoś zawsze trafiam na względnie ogarniętych konsumentów i dilusów. ;)
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Swoją drogą nie zazdroszczę sytuacji. Od ponad dekady mimo przeprowadzek nie doskwiera mi brak growera/dilera. Jakoś zawsze trafiam na względnie ogarniętych konsumentów i dilusów. ;)

Najwidoczniej jesteś normalnym gościem jak większość, co jak co ale nie umieć podejść do typa i zapytać się o pomoc z mj to trzeba być wibitnym nieogarem.
Podejdź normalnie, najlepiej jak będzie sam a nie z ziomkiem bo po ch*j komu świadek przy takiej rozmowie, powiedz że wcześniej palto ogarniał Ci ziomek a teraz chcesz to robić bezpośrednio bo nie chcesz żeby ktoś Cie przycinał na temacie. Najlepiej odrazu zasugeruj zakupy w formie pakietów jakieś 5tki czy dyszki, bo jak ktoś słusznie wspomniał handel na sztuki z randomami to dla dila słaba opcja chyba że ktoś jest amebą i chce sobie robić przypał za pare plnów.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Czekaj jak ci przyjdzie załatwić sprawę w urzędzie albo pójść do lekarza. Tam rzadko będzie sytuacja że to ziomek ziomka tylko zupełnie obce osoby i też trzeba sprawy pozałatwiać ;D

Powiedz gościowi - pokaż mi swoje towary i on odpali sakwę
 

Zegareczek

Member
Rejestracja
Maj 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
Ja wiem że tu każdy ma racje :D

Ale inaczej jest jak masz kolege z pracy inaczej jak z kimś chodziłeś na melanż czy cos. I chce doać że mi nie chodziło o 1/5/10 ten chłop sie tak nie bawi.
Nie udało się, uśmiechnął się i powiedział żeby mnie ktoś do niego przyprowadził bo inaczej nie wie jak mi pomóc. Tak w skórice
Wiem że zaaz zrobi się burza znawców itd ale tak było taki mój los nic na to nie proadze,opcje mam ale na 1/2/10 a ja tak nie chce bo mieszkam na wsi i nie widzi mi sie jezdzić codziennie czy co drugi dzień łatwić.
Niech temat zostanie otwarty może ktoś coś jeszcze opowie fajnie się czyta. Pozdro z fartem, jak znajde czas to moze fotoleracje zrobie ale wątpie bo rodzina dom
 

boltonkorek

Member
Rejestracja
Lip 16, 2018
Postów
5
Buchów
0
mordeczko, mieszkasz na wsi, zazdroszcze ci :) idz na spacer, na rower znajdz spota w lesie. poradziles sobie tyle to i 3 miesiace poczekasz.
olej goscia. jestes przykladem osoby ktora jak sie odezwie do typa to cie wystawi :)
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,966
Odznaki
3
Brzmi jakbys był w podstawówce. Poczekaj jak skończysz 18 lat, albo , jak prawi kolega boltonkorek,kup trochę pestek automatów, wykiełkuj , saperka, rowerek, baniak wody. Wykop parę dołków, wrzuć trochę dobrej ziemi, wciśnij po biotabsie, wrzuć nasiona. Wróć za dwa miechy, zostań popularnym kolegą...
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Ja to na jego miejscu wolał bym zostać sobą a nie popularnym kolegą :D pozdro
 

Mordarg

Member
Rejestracja
Lip 9, 2008
Postów
5
Buchów
0
Brzmi to tak jak by Ci się podobało dwóch kolesi w klimacie ale nie wiesz jak do nich zagadać tak żeby to się randką skończyło a nie koszem. Sorry ale ja w dziewczynach gustuje i Ci nie mogę w tej kwestii za bardzo pomóc
 

DeepX

A fu!
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
330
Buchów
38
Dawno za tematem już latać nie musiałem bo prędzej będę musiał po chleb do piekarni lecieć jak zabraknie już być w konieczności latać za paleniem. Niemniej jakby mi ktoś z ulicy podszedł i zapytał o jaranie, a co gorsza powoływał się na kogokolwiek to bym przykasztanił w łeb jednemu i drugiemu. Pierwsza myśl która się nasuwa to, że ktoś się rozpruł i mi frajera podstawionego nasłał.

Dlaczego post nie jest w dziale dobry humor?
 

Zegareczek

Member
Rejestracja
Maj 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
mordeczko, mieszkasz na wsi, zazdroszcze ci :) idz na spacer, na rower znajdz spota w lesie. poradziles sobie tyle to i 3 miesiace poczekasz.
olej goscia. jestes przykladem osoby ktora jak sie odezwie do typa to cie wystawi :)

Pisałem, ale może nie zrozumiałeś to dam ci to inaczej wytłumacze, czy jeżeli chce zjeść kawałek kiełbasy to odrazu musze hodować świnie ? No nie. Ide do sklepu kupuje tyle ile chce i zjadam i kiedy znowu mam ochote to to robie raz jeszcze. Wiem że znajdujemy sie na forum o uprawie i ty jako zapalony rolnik nie możesz tego pojąć, ale tak jest i koniec. Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat tego postu to nie wypowiadaj się. ,,Nie wiem, a się wypowiem" Pozdrawiam.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
Pisałem, ale może nie zrozumiałeś to dam ci to inaczej wytłumacze, czy jeżeli chce zjeść kawałek kiełbasy to odrazu musze hodować świnie ? No nie. Ide do sklepu kupuje tyle ile chce i zjadam i kiedy znowu mam ochote to to robie raz jeszcze... Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat tego postu to nie wypowiadaj się.

Nie bulwersuj się, bo może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wyobraź sobie że ta "świnia" jest w Polsce NIELEGALNA. Za pół grama golonki ludzie są w tym kraju ścigani bardziej niż złodzieje i gwałciciele. Jak nie znasz nikogo i masz z załatwieniem takie problemy o jakich piszesz, to albo latasz dalej i narażasz się na siarę, wałek, albo na wpie**** od [MENTION=93416]DeepX[/MENTION] ;) albo kupujesz w darknecie, albo hodujesz swoją świnię, albo wyprowadzasz się do kraju gdzie świnie są legalne. Innych opcji nie ma, a wybór należy do Ciebie. Narazie lecisz na tej pierwszej opcji i jak widzisz reakcje ludzi w necie są takie same jak w realu, a może nawet jeszcze bardziej szczere;) Z takim pytaniem to nie wiem, zapytaj na takich stronkach na literkę h, albo W. Tu jest forum dla growerów i większość ludzi doradzi Ci "posadź swoje", bo dla nich to jest po prostu oczywiste i stres pierwszej uprawy mają dawno za sobą, a później już sam widzisz jakie to łatwe zrobić tak żeby się więcej nie bujać za średniej jakości, drogim paleniem po 40zł za 0.8g.
 

Introwertyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2020
Postów
57
Buchów
0
Pisałem, ale może nie zrozumiałeś to dam ci to inaczej wytłumacze, czy jeżeli chce zjeść kawałek kiełbasy to odrazu musze hodować świnie ? No nie. Ide do sklepu kupuje tyle ile chce i zjadam i kiedy znowu mam ochote to to robie raz jeszcze. Wiem że znajdujemy sie na forum o uprawie i ty jako zapalony rolnik nie możesz tego pojąć, ale tak jest i koniec. Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia na temat tego postu to nie wypowiadaj się. ,,Nie wiem, a się wypowiem" Pozdrawiam.

Ziomek jedyny aspekt polega na tym że kiełbasa jest legalna a zioło nie,nikt raczej neznajomym zioła nie sprzedaje ani nie afiszuje się z tym że posiada itd, w tych parszywych i coraz gorszych czasach nikomu się nie ufa.
 

Zegareczek

Member
Rejestracja
Maj 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
Ziomek jedyny aspekt polega na tym że kiełbasa jest legalna a zioło nie,nikt raczej neznajomym zioła nie sprzedaje ani nie afiszuje się z tym że posiada itd, w tych parszywych i coraz gorszych czasach nikomu się nie ufa.

Może samo posiadanie nią nie jest zbrodnią ale handel bez kasy już tak. Panowie ja wiem ze wszyscy macie racje ale też mnie zrozumcie że spytałem o przysłowiową ZIME, a uzyskuje odpowiedz o LATO. Jak duma zostanie w kieszeni to nic sie nie stanie. Hodować można ale hobbystycznie, gdybym mógł uprawiać to przecież bym to robił, troszke logicznego myślenia. Widocznie coś mi przeszkadza w tym i koniec tematu. Spytalem o gadke a wy mi o sadzeniu. Klękajcie narody
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Czytałem ten wątek już wcześniej jak powstał i miałem to samo zdanie co DeepX ale sie powstrzymałem z wypowiedzią. Ale wiem jedno że zrobiłbym dokładnie to co on napisał. Ktos napewno wyłapałby w mazak chociażby za to że nie trzyma mordy zamknietej a autorowi wątku poleciłbym dosadnie pobiegać sobie - znaczysie żeby wypie****ał-takie życie. Więc jak ci ludzie dobrze radzą żeby uniknąć wałków , ryzyka ze ktoś potraktuje cię jak ja bym to zrobił najlepszym wyjściem jest posadzenie sobie paru krzaków i uniknięcie wymienionych styuacji. Proste.
 

Couch Lock

New member
Rejestracja
Maj 23, 2020
Postów
2
Buchów
0
Wiem że nie takiej porady oczekujesz, ale. Ziomek, mówie Ci, pie**ol to towarzystwo. I mam tutaj na myśli nie tylko tych leszczowatych dilerków do których próbujesz podbić, ale także a może przede wszystkim, twoich pseudokolegów. Bo umówmy się, co to za koledzy ktorzy nie chcą przedstawić Cię swojemu dostawcy. To jakieś osiedlowe lamusy, którzy podnoszą swoją wartość widząc, że jesteś od nich zależny. A przy okazji odbijają sobie od Ciebie kulkę albo dwie jak kminisz "połówkę", bo rozumiem że o takich mniej więcej ilościach rozmawiamy :). Miej swoją godność kolego, bo jak raz ją stracisz to możesz jej już nigdy nie odzyskać. Nawet jak uda Ci się uzyskać ten bezpośredni kontakt to i tak zapłacisz za niego swoją cenę. Taką że wsiąkniesz w te klimaty i to towarzystwo sprowadzi cię do swojego, niższego poziomu. Zakładam że jesteś młodym człowiekiem, ogarnij sobie to co w życiu jest naprawdę ważne czyli mądra, kochająca kobieta i konkretny fach który w przyszłości da Ci konkretne dochody. Bo to się naprawdę liczy. A trawka to tylko chwast który był tu przed nami i będzie jeszcze długo po nas. Taka zabawa Ci kolego nie ucieknie. Niepotrzebnie tracisz czas i eneregię by za nią gonić. Jeżeli teraz sobie odmówisz tego poniżenia, gdzie łazisz i pytasz obcych ludzi o zioło żeby poczuć chwilę przyjemności, a zajmiesz się tymi ważnymi sprawami to kiedyś czeka Cię nagroda. Usamodzielnisz sie, wyprowadzisz z domu i jeśli nadal będziesz miał taką potrzebę to będziesz mógł mieć zioło bez wychodzenia z domu. Dodatkową satysfakcje da Ci to że bedziesz mógl wtedy spojrzeć na tych osiedlowych "cfaniaczków" z góry, bo co drugi z tych leszczy będzie mieszkał z rodzicami jeszcze po 30tce.
Teksty o spuszczaniu wpie****u za to że ktoś zapytał o jaranko w bardzo detalicznych ilościach traktuję jako dobry humor kolegów powyżej :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół