nasiona marihuany

[sweet seeds] devil cream auto

Wyszukiwarka Forumowa:

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Witam,

mialem watpliwosci gdzie to zamiescic...?
koncem koncow padlo na smoke report'a w kotrym podziele sie szczera opinia odnosnie koncowego sortu z przedostatniej sesji :)

DEVIL CREAM wpadla mi w "doniczki" przypadkowo, jako gratis przy wiekszych zakupach.

Dlaczego akurat ta odmiane wybralem? Dobre xxxnascie lat temu (z 12lat bedzie) serce moje zaskarbily Mossy's Jems pozniej znane jako Purple Gems... ktore dostalem od znajomego growera z jednego z anglojezycznych forow. W tym okresie na tyle przypadly mi do gustu ze goscily cala wiosne/lato na patio, a po sezonie w domowym zaciszu. Swoja droga przy okazji zakupu DC siegnalem do domowego "banku" i wygrzebalem nasiona ktore mi zostaly (byly to regi wiec troche z nich jeszcze zalega i bede staral sie je wysiac dla dalszego przedluzeni linii)

DEVIL CREM jest solidnie ustabilizowana, ciekawa, szybka i baaardzo latwa w uprawie odmiana!
Pozwole sobie oszczedzic, dodatkowe slowa dla jej opisania - zerknijcie w ponizsze zdjecia w formie/formacie "from seed to harvest" i ocencie sami jak sie prezentuje i jakimi cechami sie charakteryzuje... uprawa, wierzcie mi - mozna ja pozostawic sama sobie i tak da rade!

P.s.. w zdjeciach moze zakrasc sie Calamity Jane, noz/widelec uda mi sie nieco pozniej i ja opisac.
Sadze ze jest to ciekawa propozycja pod polskie niebo i jako baza/podstawa do dalszych cross'ow. (zainteresowanych odsylam poki co na strony producenta, a takich na forum # z tego co widze nie brakuje) Tez mi wpadla w gratisie, to tak na marginesie - generalnie nie gustuje w auto, ale od czasu do czasu cos mnie ruszy i w ta strone heh, ciekawsoc - ludzka rzecz!!

ODMIANA: DEVIL CREAM AUTO
BREDER: SWEET SEEDS
RODZAJ NASION: FEM

MIEJSCE UPRAWY: DR60II
RODZAJ UPRAWY: INDOOR/GLEBA (COMPOSNA - jak zawsze)
OŚWIETLENIE: MH/HPS250w AGROLITE/PHILLIPIS SON-T

CZAS OD KIEŁKA DO ZBIORU: 9tyg.
DNI VEG: approx 16-18dni.
DNI FLO: patrz gora

TRENING: BRAK
UŻYTE NAWOZY: BioBizz (indoor pack - grow/bloom/top max)
DONICZKA: 11l

ILOŚĆ Z JEDNEJ ROŚLIN:
27-32G
STRUKTURA TOPA: DOSC "zbite" (nie sa to "chunky nuggets" ale jest czym sie bawic)

SMAK:
SLODKAWO/ZIEMNISTO/TERPENTYNO/PURPUROWY - charakterystyczny, cecha wspolna dla wszystkich odmian tej rodziny
ZAPACH: TERPENTYNY + LEKKO STECHAWE TONY / SMIERDZIOCH NA FLO' !!
MOC: 5/10 (bullet pipe / spliff)
OGÓLNA OCENA: 6

Sam sort ma ladnego bag appeal'a jest naprawde latwy w uprawie, szybki, ustabilizowany - bez zbednych niespodzianek, ALE jest to delikatne daily smoke - nic specjalnego, nie mozna z nia przesadzic... spelni role jako uzupelnienie twojego stash'u dodatek do... role drugo planowa, w sam raz na wypad, weekendowe "wake and bake" etc... i nic wiecej!

Kielkowanie+Veg













Kwitnienie










Lewa strona - Calamity Jane...


Leow/dol - Calamity Jane...




Wracamy do glownego watku tego wpisu, tj; Devil Cream Auto












Calamity Jane...
















Calamity Jane...




Foto grupowe - scianka hehe,
















foto suszu - cdn...

pozdrawiam,
12"

---------- Post Zaktualizowany 18:04 ---------- Data pierwszego postu 18:00 ----------

...i produkt koncowy,





Pozdrawiam,
12"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół