nasiona marihuany

Automaty Outdoor - Jakie dobrać nawozy?

Wyszukiwarka Forumowa:

KorKorowski1

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2020
Postów
13
Buchów
0
Cześć zabieram sie do wysadzenia 6 automatów natomiast najpierw chce sobie wszystko przygotowac.

Chciałem sie zapytać jakie nawozy polecacie jakie stosowac i co ile? Slyszalem ze Terra blom i Terra grow starczy ale wolę na forum sie upewnić. Zdrowka
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Masz całe forum wątków na temat uprawy out jak i jakich nawozów stosować. W prawym górnym rogu jest „TU WPISZ SWOJE PYTANIE”
 

KorKorowski1

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2020
Postów
13
Buchów
0
WPISAŁEM SWOJE PYTANIE LECZ stwierdziłem, że na głownej stronie nie ma nic o nawozach do automatów WIEC ODNOWIE TROSZKĘ ŻYCIE AN FORUM MOZE TYM NIE WIEM, wszystko co znalalzem to stare tematy wiec moze ktos cos nowego ma ;) pozdro
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
WPISAŁEM SWOJE PYTANIE LECZ stwierdziłem, że na głownej stronie nie ma nic o nawozach do automatów WIEC ODNOWIE TROSZKĘ ŻYCIE AN FORUM MOZE TYM NIE WIEM, wszystko co znalalzem to stare tematy wiec moze ktos cos nowego ma ;) pozdro

Nikt nic nowego nie powie. Nie ma nawozów dedykowanych sztywno dla roślin autoflo. Są nawozy po prostu dobre dla konopi. Zanim zacznie redukcję z weg na flo dostarcz jej azotu, np gnojówka z pokrzyw lub biohumus forte. Gdy zacznie kwitnąć lej nawozy na flo. Wybór należy do Ciebie. Jeżeli chcesz uprawiać organicznie to polecam astvit. Serio dobry i tani. Dodatkowo jak Cię stać na drogie nawozy typowo dla cannabisu to jakiś flo-booster dorzuć i będzie ok. Generalnie zadbaj o jakość gleby. Dobra, próchnicza gleba z dobrym pH to podstawa, bez tego roślina nie będzie przyswajać pokarmu tak jak powinna. Jestem zdania, że nie ma co wydawać fortuny na nawozy na oucie, ja np zapodaje do gleby obornik bydlęcy, dolomit, keramzyt/perlit, próchno drzew liściastych (spróchniałe gałęzie i korę) lub inną biomasę, do tego później leci mikoryza. Gnojówka z pokrzyw na weg, na flo mam astvit'a i trochę trypacku biobizz na outdoor z zeszłego roku, możliwe, że dokupie jakiś booster i tyle. Wg mnie jest to spoko zestaw do uprawy na oucie. Pamiętaj, że roślinność, która rośnie dookoła plantów będzie podkradać pokarm. Dlatego uważam że "kozak" drogie nawozy lepiej lać w uprawach indoor.
Powodzenia kolego, ;) bless.
 

KorKorowski1

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2020
Postów
13
Buchów
0
No i takiej odpowiedzi oczekiwałem, Dzieki wielkie kolego, Wszystkiego dobrego!
 

Antrim

New member
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
4
Buchów
0
Podepne sie. To moj pierwszy post wiec witam cala brac.
Podobnie jak kolega wyzej przygotowuje sie do posadzenia. Z tym ze mam problem, bo w wyniku kwarantanny nie mam mozliwosci zakupow zadnych nawozow - brak otwartych sklepow, a online to dla mnie spory problem. Dlatego chcialem sie poradzic co moglbym dodac do gleby. Doszukalem sie ze na azot najlepiej jako fusy kawy, bo powoli sie uwalnia, maczka z bananow na fosfor, drozdze by pomoc to wszystko porozkladac. Sciolka z iglakow tez mam dostepna. Wode w okolicy mam b twarda wiec wapn jest, ewentualnoe skorupki jajek. Cos jeszcze pominalem? Jakies dodatkowe rady?

---------- Post Zaktualizowany 19:36 ---------- Data pierwszego postu 19:33 ----------

No I co wzamian za perlit? Myslalem nawet o wnetrznosciach z pampersow, ale nie wiem czy to zda egzamin
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Zrób tak jak kolega wyżej pisał. Gnojówka z pokrzyw na vega. wywar z bananów możesz sobie zrobić na flo. Ale i tak lepiej zaopatrzyć się na jakiś nawóz na kwitnienie. Nie uwierzę, że masz zamknięte sklepy. Możesz wsiąść w samochód i gdzieś podjechać do ogrodnika. Ściółka z iglaków zakwasi Ci glebę, tak samo jak fusy z kawy. A zamiast perlitu możesz dać sieczkę z trzciny lub styropian.
 

Antrim

New member
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
4
Buchów
0
Dzieki wielkie za rady! Nie mieszkam w Polsce, a tu gdzie mieszkam obostrzenia sa surowe i ogrodnicze nie naleza do branz "uprzywilejowanych" jedyny nawoz jaki widzialem to "tomato food" w tesco, moze sie nadac?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół