nasiona marihuany

Ocena miejscówki

Wyszukiwarka Forumowa:

KorKorowski1

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2020
Postów
13
Buchów
0
Cześć wszystkim!
Postanowiłem dołaczyć do family growerskiej więc od rzeczy.
Wziałem się za szukanie idealnego spota na jakies 5/6 automatów w doniczkach.
Znalazłem idealnie nasłonecznione miejsce, zadnych oznak ludzi w drodze na spota ciągle sarny obok biegają podczas ostatniej wizyty dzik przebiegł metr ode mnie(coś trzeba będzie z tym swiniakiem zrobic :D) natomiast mam pytanie co uważacie o tym miejscu? Wydaje mi się ze jest to młodnik (2/3metrowe drzewa) oraz wysokie ostre haszcze kolce itp. wymiary tego młodnika to jakeis 100mx40 obok są 3 takie jak nie wiecej.
Raczej zapomniane bezpieczne haszcze czy miejsce na którym wkrótce mają trwać jakies prace? dodam ze leśnictwa w tym rejonie chyba nie ma dosyc nieuzytkowe tereny.

Tak wygląda cała droga do spota jak i ten cały kwadrat natomiast obok tych hasz z 3 stron las a z jednej strony wycięty las ponad rok temu i zasadzone małe świerki.

Co o tym uważacie? czekam na opinie zdrówko.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Od młodników ja bym trzymał się z daleka,sam najlepiej będziesz wiedział czy jest bezpiecznie. Możesz posadzić kilka roślin na próbę ale na Twoim miejscu szukałbym kolejnego spota tak żebyś miał przynajmniej ze 2 miejscówki.
 

OjciecChrzestny

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
137
Buchów
0
a ty bys to wszystko czyms karczowal? Czym jakis sierpem czy jak? Wllasnie widzialem takie tereny i zastanawiam sie jak je ogarnac? maczete trzeba kupic czy co?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół