nasiona marihuany

Jaki box 2 tys.

Wyszukiwarka Forumowa:

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Witajcie chcialbym zobaczyc wasze zestawy ktore macie lub chcielibyscie miec majac okolo 2 tys zł , aktualnie posiadam boxa w nim (5 autosow) zrobionego z komody 60x60x100 ale jest w garazu a chciałbym cos na strych wrzucic bardziej profesjonalnego.Narazie walcze z automatami choc nie wykluczam w przyszlosci polsezonowek , chcialbym zmiescic w nim 4 _ 6rosliny . pozdrawiam z fartem
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Jak się zepniesz to 1.2 x 1.2 z 600W lekko. :D
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Hehe wiem wiem tylko kurde az tak sie nie chce spinać, nie chce zonie dodatkowej roboty dodawać jak mnie nie bedzie (praca).myslalem bardziej o czymś max 70x70 wysokosc 120_160. Gdybym byl ciagle w domu nie szukalbym namioty ttlko na strychu zrobil" disco":tal:
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Gdybym byl ciagle w domu nie szukalbym namioty ttlko na strychu zrobil" disco":tal:

jak masz takie możliwości to bym się nie zastanawiał tylko poświęcił ze dwa weekendy i wstawił szafę na poddasze

ale rozumiem że brak czasu może cię blokować więc proponowałbym namiot 80x80x160
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
W weekendy jestem w domu ,myslalem o szafie ale za duzo roboty, mam maly"wlaz" na poddasze co utrudnia wnoszenie znoszenie wiekszych elementow,dlatego chce jakiegos gotowca zakupić ten wymiar który podales byłby ok.po cichu licze ze ktos z kolegow forumowych pracuje lub ma kogos z dobrych znajomych ktorzy prscuje w jakims sklepie grow zawsze to przy skompletowaniu w jednym sklepie calosci można by liczyc na fajny rabat :)
 
Ostatnia edycja:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
W weekendy jestem w domu ,myslalem o szafie ale za duzo roboty, mam maly"wlaz" na poddasze co utrudnia wnoszenie znoszenie wiekszych elementow,dlatego chce jakiegos gotowca zakupić ten wymiar który podales byłby ok.po cichu licze ze ktos z kolegow forumowych pracuje lub ma kogos z dobrych znajomych ktorzy prscuje w jakims sklepie grow zawsze to przy skompletowaniu w jednym sklepie calosci można by liczyc na fajny rabat :)

Napisz do sklepu flora-fauna najlepiej tu na forum i dostaniesz fajny rabat. ;)
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Dzieki za podsuniecie stronki. :) zobaczymy co chlopaki poleca.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół