nasiona marihuany

2xCFL 125W | Royal haze auto + random auto

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Stary daj im spokój z tymi nawozami, może jeszcze dzięki temu zbierzesz z dyche suchego. Naprawdę popalone jak cholera.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
nie masz jakiegos testu ph kropelkowego? ten miernik to nie wiem na ile dobrze pokazuje - ja kiedys mierzylem sobie wode w najlepsze elektronicznym bez kalibrowania i tez zachodzilem w glowe co jest nie tak, dopiero kropelkowym wyszlo jakies tam ph 5.
 

ShaitanB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2018
Postów
16
Buchów
0
Pierwsza uprawa, czlowiek sie uczy. Przestane lac nawozy od teraz tylko woda. Jedyne narzedzie do testu to ten termometr 3in1 niczego innego nie posiadam. Na dniach oczyszcze rosline pod siatka i zastanawiam sie czy lac pozniej pk 13/14 czy tez sobie odpuscic.
 

ShaitanB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2018
Postów
16
Buchów
0
a ten dalej swoje, nawozy daje się jak rślina ich potrzebuje a nie jak Ci się znudzi lanie samej wody.

Gościu rozumiem wiem że przesadziłem ale lałem jak pisało na butelce, teraz będę podlewać sama woda aby jej nie do***ac. Pytanie moje brzmi czy lanie tego PK pod koniec uprawy jest dobrym pomysłem.
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Ale czemu nie rozumiesz że masz ogrom pierwiastków w samej roślinie i dodatkowo masę zbuforowaną w medium.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Na razie to tu daleko do jakiegokolwiek końca. Lej samą wodę może coś z tego jeszcze wyjdzie.
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
zajechałeś je kolego jak k***e pluton niewyrzytych żołnierzy...

z tego afa to nic nie będziesz miał, jak wyprostujesz nawet szkody to jego czas będzie dobiegał końca i ty jeszcze chcesz nawozu cisnąć. może lolków kilka z tytoniem skręcisz w porywach.

a biobiz ma to do siebie, że się długo uwalnia i nagromadza. miałeś go dość w glebie a jeszcze ładowałeś

szkoda ryzykować za takie coś i szkoda czasu , wyciągnij wnioski i zacznij od początku
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
zajechałeś je kolego jak k***e pluton niewyrzytych żołnierzy...

z tego afa to nic nie będziesz miał, jak wyprostujesz nawet szkody to jego czas będzie dobiegał końca i ty jeszcze chcesz nawozu cisnąć. może lolków kilka z tytoniem skręcisz w porywach.

a biobiz ma to do siebie, że się długo uwalnia i nagromadza. miałeś go dość w glebie a jeszcze ładowałeś

szkoda ryzykować za takie coś i szkoda czasu , wyciągnij wnioski i zacznij od początku

zgadzam sie z przedmowca, jak co klepie to spal jak nie to zrob maslo i zacznij od nowa z czyms sensownym do pomiaru ph - szkoda pradu, nawozu i czasu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół