nasiona marihuany

Filtr węglowy do growboxa- namiotu 30x30x90

Wyszukiwarka Forumowa:

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Siema, jakiś czas temu kupiłem taki mały namiot uprawowy jak w temacie. Zasadziłem w nim jeden krzak. Coś tam wyrosło (bez szału). Później jakoś nic nie wsadzałem dalej. Szkoda jednak żeby sie kurzył wiec myślałem ostatnio żeby coś wsadzić. Problem w tym boxie jest kwestia filtrowania zapachu. Niby jeden krzak ale w czasie kwitnienia k***ił ostro. Próbowałem kilku warstw maty węglowej na wylocie za wentylatorem, ale niewiele to dawało. Później zmotałem własnej roboty filtr z maty i węgla, ale też nie spełniał swojego zadania. Moję pytanie jest takie, czy ktoś sadził coś w takim albo podobnym namiocie a jeśli tak to jak rozwiązał temat zapachu? Opłaca się kupować do tak małego boxa gotowy filtr ze sklepu?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Poszukaj sobie mało smierdzacej odmiany. Były już takie tematy na forum. Omijaj genetyki ze skunkami.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Jaki tam masz wyciąg ? Komputerowy jakiś? Dokup jakiś malutki filtr i możesz działać z każdą odmianą :)
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Wyciąg to wentylator od kompa 100 albo 120 średnica, muszę sprawdzić. Phnom możesz cos polecić małego , jakiś link?
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
CAN ORIGINAL 75-100M3/H, mniejszego raczej nie znajdziesz, jedynie samoróbka.
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
4 świetlówki, 3x23w i jedna chyba 15. Później wymieniłem chyba tez na 23w

---------- Post Zaktualizowany 07:52 ---------- Data pierwszego postu 07:42 ----------

Tak odbiegając od tematu, bo chciałbym powoli pestki zamawiać. Czy jest sens w ogóle wrzucać do takiego małego boxa 2 krzaki? Miałem w nim już 2x original amnesie od Dinafem i ostatnio 1 sztukę think different od DP. Z tego co pamietam to z 2 plantów wyszło troche więcej niż z tego jednego. Ale think d. mi troche przesechl z braku wody, może dlatego...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół