nasiona marihuany

Brak wzrostu, pozawijane liscie, karly

Wyszukiwarka Forumowa:

Rtk89

Active member
Rejestracja
Sty 1, 2013
Postów
31
Buchów
0
Odmiana Big Kush, seeding date 27/3, oświetlenie MH 400W, wentylacja 3250m3 nastawiona na 5% i przyspiesza jeśli temperatura się zwiększa, temp. 16-26, wilgotność, 40%-65%

Wszystkie rośliny miały się całkiem dobrze, dopiero jakieś 5 dni temu zauważyłem, że część z nich zrobiła się jakaś karłowata i przestała rosnąć a liście pozawijały się do dołu po czym zrobiłem im flusha. Zastanawiam się czy je po prostu wywalić i zrobić od nowa póki są młode. Obstawiam, że to przenawożenie, miałem Gold Label coco perlite super charged (które już ma NPK) ale dałem im jeszcze shogun start zgodnie z rozpiską. Na początku wydało mi się to bez sensowne ale pomyślałem sobie, przecież po coś ten nawóz zrobili i znają się na rzeczy to też dam EC było 1.4 ... Przy okazji zadam pytanko jakie powinno być PH przy ręcznym podlewaiu, teraz robię 5.9 - 6.2?

Każdą z nich zalałem wodą ph 6.0 pierwszy litr odpływu miał EC 2.0 a niektóre nawet 2.4, trzeci litr około 1.0
Czy po tym flushu powinno wszystko wrócić do normy i będą normalnie rosnąć czy je wywalić i zrobić inne? Czy to na pewno wina tego pierwszego podlania czy obstawiacie coś innego?







Na tym właśnie jest porównanie

Tu zdjęcie temp i wilgotności

Drugi dzień po flushu





 

saintD90

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2011
Postów
135
Buchów
0
I jak planty? Udalo sie cos poprawic? Moje w coco tez z początku stały w miejscu, dopiero jak zainwestowalem w miernik pH i zaczalem regulowac wode ruszyly z kopyta :D

Rozne sa zalecenia zazwyczaj 5.8 jest opisywane jako optymalne. Ja gdzies wyczytalem zeby regulowac ph do 5.6-5.8 i u mnie sie sprawdza.

W kazdym razie wedlug mnie nie wygladaja na przenawozone.

Ni masz przypadkiem za daleko lampy? Wygladaja na powyciągane
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół