nasiona marihuany

Wiadome Ruchy Entertejment - Na Szlaku Dzikiej Habazi [sez/auto/półauto]

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Siemano Stare Wąsy !!! :dela:



Ilość przetarganych worków z ziemią jak i sporo wolnego czasu z powodu koronopie****ca, pozwoliło mi ruszyć z największym projektem Outdoor w życiu, ale bez zbędnego pie****enia przechodzę do rzeczy:

Spot Zalando

Znany wcześniej jako "Spot Sezonowy". Zmieniam nazwe ponieważ po opadach deszczu w zeszłym roku utopiło mi sie na nim 10 zdrowych sezonówek. Najstarszy Spot. Lece na nim bodajże 4 sezon.

Zawodniczki:

- 5x Passion#1 (DP)
- 5x Early Widow (Holenderski)

(nad ziemia 18 kwietnia)

Dołki po około 40l. Medium to ziemia z zeszłego sezonu doniosłem może 100l kupnej. końcem marca na każdy dołek poszło po 4 szklanki obornika kurzego w granulacie, 5 szklanek dolomitu, a teraz na dniach dosypałem perlitu oraz po 2 garście azofoski.














Spot Autonomiczny

Specyfikacją spota jest "coś za coś". Mam na nim przednią ziemie i dostęp do wody. Jego minusem są wysokie drzewa od wschodu oraz zachodu. Ziemia przekopana w połowie marca z obornikiem bydlencym, dolomitem oraz perlitem. Kilka dni temu dosypałem po 10 kg dolomitu na każde poletko ponieważ PH wacha sie w granicy 5. Poszła również Azofoska. 3 poletka na 10 Automatów oraz 1 poletko na 15 automatów.

Zawodniczki:

-10x Auto Amnesia (Bulk)
-10x Auto Critical (Bulk)
-10 x Auto Jack Herer (Bulk)

(nad ziemią 14 kiwetnia. Rosną w boxie)

Oraz aktualnie na wacie:

-10 x auto Moby Dick (Bulk)
-3 x auto Mazar (DP)
-3 x auto W. Widow XXL ( Dinafem)




















Spot Bagno

30 dołków pod sezony rozbite na 3 mniejsze spoty. Dołki 40 litrów. Ziemia spotowa dobrej jakości. Proporcje na dołek : 5 kubków kurzego, 5 kubków dolomitu, 2 garście azofoski, perlit. Niestety nie mam fotek z przgotowań.

Zawodniczki:

-6x Serious 6 (Serious Seeds)
-10x Purple Maroc (female Seeds)
-10 x Northen Pasion 2.0
- 5 x Shaman (DP)

(nad ziemią 21 Kwietnia)






Spot Choinki 6

Spot w choinkach. Wkopane 6 kupnych worków z ziemią, która wcześniej została zmieszana z: 5 kubkami dolomitu, 5 kubkami kurzaka oraz dwoma garściami azofoski. (Uwielbiam profesjonalne miarki : kubki, garście i tp )

Zawodniczki:

-3x Durban Posion (DP)
-3x Early Skunk (Holenderski)






Mam jeszcze spota gdzie mieszcze 22 dołki pod sezony oraz już kupione nasiona, lecz nawet jeszcze nie poleciały do wody wiec narazie nie zadręczam was tym spotem :D |


Foty z Remontów :










Tymczasem # ... :salut:

 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Ciekawa opowieść się szykuje.
Chętnie wysłucham ją do końca.
Ciekawe która królowa będzie największą.

Lecisz z tymi s6 od SS.
Powiedz mi, też masz takie malutkie pestki które jakoś słabo kiełkują.
Miały najsłabsze i najmniejsze korzonki na mych watach po trzech dniach.

Tym czasem powodzenia.
:uff:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ładnie to wygląda :) Aby bez strat, a harvest obfity będzie :D
 
P

PolnaMiedza

Guest
Będę zaglądać. Powodzenia, oraz grubych kilogramów życzę.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Fanie fajnie dużo tego. Powiedz mi jakiego ph metra używasz? Powodzenia do końca
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
ooo grubo!! :bro:
Fajnie przygotowane wszystko i fotorelacja też .
Wielkie powodzenia men !
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
146
Buchów
2
Elegancko, kibicuję żeby to wszystko się udało :D
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Lecisz z tymi s6 od SS.
Powiedz mi, też masz takie malutkie pestki które jakoś słabo kiełkują.
Miały najsłabsze i najmniejsze korzonki na mych watach po trzech dniach.

Tym czasem powodzenia.
:uff:

Siemano. Moje seriusy były nieco ciemniejsze od reszty pestek jednak różnicy w kiełkowaniu ani wigorze u nich nie zauważyłem. Może jakaś trefna paczuszka Ci się trafiła. :shit:

---------- Post Zaktualizowany 16:38 ---------- Data pierwszego postu 16:36 ----------

Fanie fajnie dużo tego. Powiedz mi jakiego ph metra używasz? Powodzenia do końca


Siema cześć na załączonym zdjęciu jak się przyjżysz jest wbity w ziemie.



---------- Post Zaktualizowany 20:54 ---------- Data pierwszego postu 16:38 ----------

Spot Autonomiczny



Dzień przed desantem zasypałem każdą "trumienke" po 10 kg dolomitu i przekopałem. Już po raz trzeci bo te niemiłosierne Ph nie chce wskoczyć wyżej niż 5.5.
Desant. Podzielony na dwie noce. Wszystko do tej pory z automatami szło jak należy. Do czasu aż zaczełem je przesadzać. Były prawie całkiem suche...Przez co u niektórych posypała mi się trochę bryła korzeniowa Nie wiem, za***ałem się, nie pytajcie. Trochę jestem zły ale ch*j tam. Sie Jara, HWDP, Nienawiść do systemu. Wysadzone w wieku 16 Dni. Spryskane Tytanic 0.8ml na litr wody. Podlane po 600ml wody z sadzawy obok. Licząc straty zostaje :

-10x Amnesia Extreme
-10x Critical Extreme
-8x Jack Herer Etreme















Criticale. Widać większy wigor niż u reszty odmian. Nie wiem czy to przypadek, ale do tej pory nawet pod lampą wychodził mi najlepiej, mimo że z każdym boxem szukam mu konkurencji.
















Tutaj jeszcze wygrzewają się pod lampką

-10x Moby Dick Extreme
-3x Mazar (DP)
-3x W.Widow XXL (Dinafem)

Własnie idę je przesadzać do ziemi z Biedronki, bo tylko to mam pod ręką a wszystko dzisiaj pozamykane. Salut! Jutro Up z kolejnych dwóch Desantów.... :salut:






 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Spot Zalando



10 Krzewuszków spakowane i wywiezione na mojego ulubionego spota. Ciełem na nim pierwsze sezonówki w życiu. Na zdjęciach mają po 12 dni. Wszystkie pestki wykorzystane z zeszłego sezonu co bardzo mnie cieszy.

-5x Early Window (Holenderski)
-5x Passion#1 (DP)























Choinki 6


Kolejny desant. Kolejna nocka w lesie. Mógłbym powiedzieć że zaczyna wyglądać to jak praca, ale to jest za piękne żeby w ogóle nazywać to pracą :). Błądzenie znacznie wydłużyło dotarcie na spota, ostatecznie wszystko szczęśliwie zostaje wysadzone.

-3x Durban Possion (DP)
-5x Early Skunk (Holenderski) - [5 krzaków w 3 dołach]

















Spot Autonomiczny


Dosadzanie ostatniej tury. Jeszcze kilka dni pod Lumatekiem i uzupełniają szeregi spota, tworząc w całości 45 automatów. :odlot:









SALUT # :salut:


 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
No to się zaczęło, otworzyłeś sezon tym desantem, moja partia leci na spota w następnym tygodniu.
Używasz coś na ślimaki?
Celujesz w jakiś konkretny wynik?
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Wszystko idzie ładnie, zgodnie z planem, krok po kroku budujesz swoje tegoroczne outdoorowe imperium.:eek:rk:
Mam nadzieję, że zaowocuje i żadna zwierzyna tego trudu i innych inwestycji nie zrujnuje.
Będę obserwował...
Życzę pomyślności w działaniach
i przychylności natury w plonach.
Powodzenia!
Pozdrawiam.
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ładne sadzonki, odważne posunięcie taki szybszy desant, oby pogoda dopisała :lum:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
[MENTION=11233]ganja[/MENTION]ChangeMyMind

Tutaj masz troszkę rację.
To tego 15 może być zaskoczenie pogodowe, jakieś mrozy coś.
Trzeba trzymać ten dobry scenariusz życzyć jak najlepiej.

Na kiedy przewidywane są ostatnie wysadzenia roślin?
Czyj robisz zdjęcia?

:lisc:
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
Oo proszę to nazywa się konkretna praca wyobrażam sobie ile poszło wysiłku a ile jeszcze cię czeka :) ale coś za coś jak to mówią coś o tym wiem hehe . Ciekaw jestem twoich durbanów w poprzednim sezonie też miałem i ładne porosły po 2,5m albo i więcej te które nie zostały zglebowane ;) Życzę powodzenia i jak najmniej start i rozczarowań hehe będę zaglądał bo fotorelacja też konkretna ;) Pozdrawiam Desantowych rolników :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół