nasiona marihuany

dolomit/perlit/keramzyt

Wyszukiwarka Forumowa:

Siema123

Active member
Rejestracja
Kwi 14, 2020
Postów
28
Buchów
0
Witam, mam 4 roslinki, ile musze kupic dolomitu, perlitu i keramzytu? Na wiki jest napisane, że worek, tylko ile kg ma ten worek?
 
U

Usunięty 59382

Guest
0,33l perlitu do tego 0,66kg dolomitu i 60 kamyków tego dziadostwa.To wszystko dajesz do dołka 30l i musisz potrząsnąć :) Ty a ogólnie to są fotorelacje to byś tam sobie obczaił co i jak bo nawet nie piszesz ile litrów dołki itd Ty to jooo kup 10kg dolomitu 10l perlitu i to ostatnie odpuść sobie a proporcje wedle litrarza dołka
 

Siema123

Active member
Rejestracja
Kwi 14, 2020
Postów
28
Buchów
0
0,33l perlitu do tego 0,66kg dolomitu i 60 kamyków tego dziadostwa.To wszystko dajesz do dołka 30l i musisz potrząsnąć :) Ty a ogólnie to są fotorelacje to byś tam sobie obczaił co i jak bo nawet nie piszesz ile litrów dołki itd Ty to jooo

11l donica sorki xD
 
U

Usunięty 59382

Guest
Na 4 rośliny w 11l starczy Ci żebyś miał bajkę to 5kg dolomit 10l perlitu...dolomit to garść i perlit 2,5l na 10l ziemi wszytko wymieszaj sobie
 
U

Usunięty 59382

Guest
Dobra dzięki :D
A włókno kokosowe tez warto kupic?

Ja rozumiem że ty outa robisz a jeśli tak to nie dawaj żadnego włókna tylko kup normalna ziemię uniwersalną z OGRODNICZEGO mieszasz i jazda.Na start kup biohomus uniwerasalny extra a gnojowka niech sie robi...na flo burza kwiatów do pelargonii.Jakies opryski na owady i pleśń.Te 11l to mało no chyba że automaty to starczy...nie kupuj żadnych drogich nawozów i nie kombinuj za dużo...żeby ziemia trzymała wilgoc to dają hydrożel podobno daje rade ale ja osobiście nigdy nie używałem
 
U

Usunięty 59382

Guest
[/COLOR]
Indoor robie

Aaa to kup ziemię plagron Royal mix jest droga ale wg najlepsza pod automaty tylko dodajesz garść dolomitu i jazda!!!nawozy to możesz jakiś zestaw kupić na weg i flo zależy jakie fundusze są... Do tego booster na flo dodatkowo...Tu już musisz zainwestować i gnojowki nie dawaj haha ogólnie poczytaj i patrz fotorelacje indoor
 

Siema123

Active member
Rejestracja
Kwi 14, 2020
Postów
28
Buchów
0
[/COLOR]

Aaa to kup ziemię plagron Royal mix jest droga ale wg najlepsza pod automaty tylko dodajesz garść dolomitu i jazda!!!nawozy to możesz jakiś zestaw kupić na weg i flo zależy jakie fundusze są... Do tego booster na flo dodatkowo...Tu już musisz zainwestować i gnojowki nie dawaj haha ogólnie poczytaj i patrz fotorelacje indoor

Dobra dzieki :D
 

OutFarmer

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2012
Postów
283
Buchów
39
keramzyt jest dobry jak sadzisz w wiadrach, warstwe na spód wiadra dla drenażu, z ziemią też można wymieszać troche dla lepszego napowietrzenia korzeni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół