nasiona marihuany

[49x AF AFGAN][Szklarnia 8m2]

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
To absolutnie nic nie da :D

Z zaciekawieniem śledzę Twoje poczynania. Uważaj tam bo balansujesz na granicy ryzyka :)
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Na granicy ? Nie ma tak zle co ty czego straszysz:don:
 

MrJoiinT

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2011
Postów
146
Buchów
2
Kolego ja tam najwyżej u siebie mogę postawić 5 krzaków w ogrodzie żeby sąsiadom nie podpaść.
Aktualnie buduję szklarnie może w tym roku coś więcej podziałam, ale u ciebie widzę że petarda :)
Gratulację z góry za odwagę.
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Myślałem żeby powiesić jakieś pochłaniacze ale czy to cos da ?

Raz kumpel znalazł poletko ale już same łodygi zastał wszytko było ścięte i dookoła tego rósł sobie czosnek pewnie dla zabicia zapachu nie wiem spróbuj może to coś da
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
***nij to Panie szczelnie na sylikon i filtr węglowy z wyciągającym :crazy:
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Automaty tak nie ***ią majstry może nie będzie tak źle :the-boss-smiley-emo
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Jak dopie****i słońce, to będziesz musiał tam wietrzyć, bo Ci się roślinki ugotują. Z punktu widzenia zapachu, pewno będzie ostro je**ć :)

Tak czy inaczej, ciekawy jestem jak się potoczą losy tej uprawy. Trzymam kciuki !
 

xJESSIEx

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
10
Buchów
0
Będzie ***ało że ho ho na ogrodzie. Ja miałem z 10 auto to spota było czuć już z 30 metrów, no a na spocie to wiadomo co było ?.
 
U

Usunięty 59382

Guest
Będzie ***ało że ho ho na ogrodzie. Ja miałem z 10 auto to spota było czuć już z 30 metrów, no a na spocie to wiadomo co było ��.

Ooo panie to na pustyni musiałeś mieć bo ja miałem ponad 100 i nic nie było czuć :) dopiero na spocie pachniało :)
 

Mąż i żona

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
24
Buchów
0
Czosnek się sądzi ogólnie blisko roślin żeby choroby i robactwo nie brało do zapachu nic nie da zawsze możesz wyjąć jakieś 2 krzesła i farba przemalowac olejna obok tego namiotu raz na kilka dni??
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
zapach jakiś będzie, zależy od odmiany, rok temu miałem przy domu w szklarni NL af na pestki, ***ało na całym podwórku, w tym roku mam też na pestki NL x Amnezja od Grzesia, ma 30cm i już ją czuć. w dzień zamykać a nocą wietrzyć. Jak te pomidory po obu stronach urosną to gówno światła tam będzie dla dziewczyn.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Będę coś kminił bo faktycznie za gęsto będzie. W boksie miałem automaty różne i hu*a było czuc. Jak będzie się robić niebezpiecznie poprostu wyzwioze albo wy***ie i tyle. Trzymajta kciuki hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół