nasiona marihuany

Pomocy w kiełkowaniu

Wyszukiwarka Forumowa:

XxCalvin47xX

New member
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
1
Buchów
0
Witam mam problem z kiełkowaniem naszło mianowicie robię to w ten sposób że na około 24 godziny wrzucony nasiona do szklanki z wodą a kiedy pojawi się mały kiełek kładę je na papier toaletowy delikatnie przykrywam wszystko namaczamy i trzymam w ciepłym mniej więcej przez 24 do 48 godzin używamy wody destylowanej po tym czasie pojawiają się jakieś kiełki dość małe rzadko kiedy duże przygotowuję glebę gleba ma odpowiednie pH wkładam nasionko nie za głęboko namaczać glebę nie jest ona Ani zbyt wilgotna ani zbyt sucha no i problem jest w tym że nic się nie dzieje teraz mija trzeci dzień i sprawdzając kiełek mianowicie stanął w miejscu i wydaje mi się że nic a nic się nie powiększy ostatnio na 10 nasion jakimś cudem wypaliło tylko jedno i pokazała się roślinka resztę nasion wrzuciłem razem z glebą i zacząłem to od nowa i teraz pytanie czy to po prostu potrzebuję więcej czasu czy jak jest
 

prolite1990

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2018
Postów
54
Buchów
0
Jak będziesz rozgrzebywał ziemię i zaglądał co tam słychać u kiełka to raczej nic z tego nie będzie. Wrzuć nasionko do wody na 24h i niezależnie czy puści kiełek czy nie wrzuć do ziemi (ja robię zawsze na głębokość paznokcia czasami nawet mniej) i czekaj co jakiś czas podłej i czekaj czasami i tydzień zejdzie. Hodowla to cierpliwość. Więcej spokoju.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół