nasiona marihuany

HPS 250, 2xak47af, La Blanka af, Amnesia af. Pierwszy indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Siemanko ,jest to mój pierwszy indoor i pierwsza fotorelacja. 2ak47 i La Blanka mają po 27 dni a amnesia nie wiem dokładnie ale gdzieś ok 15-18dni ma

Medium: canna terra pro + dolomit+keramzyt
Donice 9l
HPS 250
2 wtłaczajace z castoramy widac na zdj
1 wyciag z fitrem weglowym
Nawozy na weg tylko biohumus na flo canna terra flores, pk13/14, booster - wszystko canna
trening lst
fotorepoid 18/6 od początku do końca
temp wachała sie miedzy 28/30 z lampą i 24/26 w nocy wilgotnosc dzien 40/60 noc 50/70
wiem ze temp i wilgotnosc nie były idealne liście mniej lub bardziej się skręcały lecz mimo szczerych chęci nie udało mi sie idealnie tego wyregulować. aktualnie temp 28 wilgotnosc 40.

7 dzień


15dzien ak47 lst



2 ak47 lst



La Blanka 15 dzien problem z ph ale ogarnięty, po tym zdj zrobilem lst


razem


15 dzień



18 dzień(poprzestawiane)


25 dzień



2xak47 dzień 25


Na ten moment panny mają 27 dni. Tylko Amnesia nie wiem ile dokładnie bo się pogubiłem.

jeden ak 47 chyba niedobór azotu



Mam nadzieje że panna sie ogarnie z tymi żółtymi liśćmi. Podlałem połową dawki biohumusa. Odkąd panny kwitną leje pełną dawke canna terra flo, wczoraj doszedł pk13/14 i booster od canny pełna dawka ale podlane tylko 0,5l roztworu na panne.

Za sugestie z***y i cenne uwagi z góry dziękuje.

Pozdro
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
UP!

Amnesia af




La Blankaaf 28 dzień


1Ak47af 28 dzień



2 Ak47af 28 dzień



Razem



Mocno są powyciągane? Zapraszam do komentowania

Pozdro
 

WładekZadyma

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
89
Buchów
7
Elo Elo elo, lecisz elegancko ? mam pytanie, jaka wysokość akacza na tym etapie? ?
Z farcikiem ✌
 

Star

Member
Rejestracja
Lip 2, 2014
Postów
22
Buchów
0
Ladnie to idzie, tez mam LaBlanki af, bede obserwowal. Z fartem !
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Siemanko. Akacz większy ma 60cm ponad a mniejszy 50. LaBanka też ma 60cm. Mam nadzieje że przestaną w końcu rosnąć w góre i zaczną puchnąć. Z dnia na dzień musiałbym lampe podnosić +- 10cm bo w dobe tyle ta LeBlanka z Akaczem większym rosną. Mniejszy Ak i Amnesia puchną, a Te 2 jakieś wyścigi w góre mają. Dzięki i Podro
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Up!

Siemanko. 31 dzień życia LaBlanki i 2x ak47.

Ak47



Problem żółtych i popalonych liści chyba postępuje. Czy to przenawożenie? Leje pełną dawkę canna terra flores + booster+pk13/14+(1 raz dziś) żeł mineralny npk 6-5-8 dlatego że myślałem że to za mało azotu. Leje taką mieszanke wszystkim panienką a tylko w ak47 te liśie takie brzydkie.

LaBlanka przez dobe robi +-10cm miała mieć 40cm a ma już 70cm. jak tak dalej pójdzie to sie nie zmieści w boxie.




Ak47 numer 2- ten sam problem co w ak47 1 . Dolne partie liści żółkną i się palą. Przenawożenie czy naturalna kolej rzeczy? Proszę kogoś doświadczonego o wskazówki co zrobić. Ph wody zawsze przed podlaniem regulowane.





Amnesia mała ale kwitnie szybko i pięknie pachnie





Razem



Jedyne co mnie martwi to te dolne partie liści u 2xak47, reszta idzie ok. Z dnia na dzień widać różnice w wielkości kwiatostanow lub/i rosną w górę. Wydaje mi się że to problem przenawożenia, jestem troche nadgorliwy i leje nawóz przy każdym podlaniu. Do tej pory było ok ale chyba czas troche przychamować?
LaBlan-ce i Amnesii chyba te nawozy nie przeszkadzają, natomiast ak47 bardziej wrażliwe choć odmiana nie do z***ania podobno :D

Zachęcam do komentowania i proszę o rady.

Pozdro
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Up.
Ni mam pojecia co sie dzieje. Liście schną na potęge. Jako że nie mam doswiadczenia to nie poradzilem sobie z roznica w wielkosci. Amnesia 25cm la blanka 80. Teraz wszystko wyglada tak. Trichomy u ak47 przezroczysto mleczne a u amnesi przezroczyste. Drugi ak i la blanka jeszcze pewnie mają z 3tyg.
Tak to wygląda. ( tak wiem tragedia)





W lewym rogu la blanka wydchniety potwor. Z przodu amnesia i ak47. Z tylu po prawe ak 47nr2. Przerosla mnie ta roznica wzrostu. Zachęcam do komentowania. Ew podpowiedzi co dalej. Bo szczerze to h*j wie :D
Pozdro

---------- Post Zaktualizowany 15:27 ---------- Data pierwszego postu 15:24 ----------

Aha. La blanka jest zwiazNa bo sie kladzie na caly box. Topy puchną jak ***niete a ona schnie. Nie ma sily tego trzymac a juz nie mam sily do niej ku**a. Ps miala miec 40cm ku**a jego mac. Pozdro
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Cześć,
Sprawdź na początek PH w glebie. Regulujesz jakoś wodę?
Pozdr.
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Cześć,
Sprawdź na początek PH w glebie. Regulujesz jakoś wodę?
Pozdr.

Przecież kilka zdjęć wcześniej napisał " Ph wody zawsze przed podlaniem regulowane. "

Co do plantów to może być coś z wilgotnością ale tez nie mam pewności. Pozdro i próbuj jakoś ratować tą La Blanke bo sam mam wersje auto i jestem ciekaw jak to się wszystko potoczy.

Edit:

"Wydaje mi się że to problem przenawożenia, jestem troche nadgorliwy i leje nawóz przy każdym podlaniu. Do tej pory było ok ale chyba czas troche przychamować?"

Kolega Księciunio niżej zapewne ma rację, bo powinno się dodawać nawozu co 2 lub 3 podlanie o ile podlewasz raz na tydzień.
 
Ostatnia edycja:

Księciunio

Active member
Rejestracja
Maj 3, 2019
Postów
35
Buchów
1
Wg. mnie przenawożenie więc lej już samą wodę.
Weź pod uwagę to, że nie każda odmiana potrzebuje tyle samo nawozów/składników.
Tak samo roślina trenowana potrzebuje więcej niż ta nietrenowana.
Pozdrawiam
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Siemanko uprawa dobiegla konca musialem ciac z pewnych powodow ak47 oba prawie doszly amnesia tez a le blanka uschła.

Wszystko sie suszy. Jak wyschnie to dam znac ile wyszlo. Jak na 1 indoor jestem i tak w miare zadowolony poki co. Jakosc amnezji 10/10 a ak47 8/10. 2 te same pestki ak a totalnie inny genotyp. 1 zbity duze topy, zapach jak cheese niski. 2 duzo wiekszy topy dosc luzne, zapach chmielu.

Pozdro
 

Drah Asco

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2020
Postów
56
Buchów
55
Siemanko
Ak47 z 2 sztuk wyszło 84g a amnesia dała 28g. Jak na 1 indoor oraz okolicznosci jestem zadowolony. Amnesia urywa głowe. Mieszkałem pare lat w holandii i szczerze lepsza pod wzgledem mocy/ smaku/ zapachu od 90% palen z shopow, a jeszcze curring. Samopoczucie po amnesii bajka. Ak47 mocny ale nie moj gust, jest dosc psychodeliczny. Zapach od chmielu przez siano po ser. Glowny szczyt pachnial 1/1 jak odmiana cheese z cofee shopow.
Tak to wygląda


Ps. Masełko :D


Ps2 ciasteczka czekoladowe:D mocne


Fotorelacje uwarzam za zakończoną.
Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół