nasiona marihuany

[PROBLEM] Programator czasowy nie działa

Wyszukiwarka Forumowa:

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
Witam
Kupiłem do swojego boxa programator czasowy , ten najzwyklejszy zapadkowy za 20zl.
No i oczywiscie ustawiłem go poprawnie ,lecz problem polega na tym że po upływie czasu ząbki nie przesuwają się,stoją w miejscu.
Programator sam w sobie działa jeśli dam zapadki w dół lampa świeci.
Miał ktoś doczynienia z takim czymś ? Da się to jakoś naprawić czy kupić inny lepszy?
jeśli tak to który programator polecacie?
Z góry dzięki za odpowiedz.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Kup drugi gdzieś w lerłamerle albo podobnych. Możesz też kupić urządzenie SonOff.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Zależy od twojego budżetu... Manualny troche hałasuje cyfrowy bardziej wiarygodny i dokładny... Bierz co chcesz.
 

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
Kupiłem drugi taki sam z innego zródła i też nie działa , chociaż ten przynajmniej jakiś dzwięk wydawał po podłączeniu.
No nic zamówiłem cyfrowy na necie ale dopiero bedzie w maju.
Jest problem bo czasami wracam wczesniej a czasami pozniej z pracy i boxa odpalam w o różnych porach , np od 15 do 5 rano czyli wychodzi na to że FP jest 14/10 . Czasami jak wróce wcześniej to włącze o 14 to już jest 15/9.
Więc pytanie brzmi czy nie wpłynie to negatywnie na młode Automaty? mają dopiero 4 dni.Zanim przyjdzie mi ten programator to niestety tak będzie.
 
M

Mr.f

Guest
Nie wiem po co zamawiałeś ten programator, mogłeś go kupić stacjonarnie, w sklepie typu rtv agd albo budowlanym typu OBI, miałbyś go od ręki :D i zaoszczędzone kilka złotych z przesyłki.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Z boku masz przełącznik, skoro się nie wlancza lub wylancza to przesuń ten pstryczek, niemożliwe żeby drugi nie działał, na automaty to źle nie wpłynie co najwyżej wolniej pójdą bo krótki dzień mają
 

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
Nie wiem po co zamawiałeś ten programator, mogłeś go kupić stacjonarnie, w sklepie typu rtv agd albo budowlanym typu OBI, miałbyś go od ręki :D i zaoszczędzone kilka złotych z przesyłki.

No własnie byłem i nie mieli , tylko na zamówienie online i miał być na drugi dzień a dostałem maila że będzie dopier 6-8 Maj.

---------- Post Zaktualizowany 19:46 ---------- Data pierwszego postu 19:41 ----------

Z boku masz przełącznik, skoro się nie wlancza lub wylancza to przesuń ten pstryczek, niemożliwe żeby drugi nie działał, na automaty to źle nie wpłynie co najwyżej wolniej pójdą bo krótki dzień mają

wiem o który przełącznik ci chodzi ale niestety ten programator takiego nie posiada.
Programator słychać że chodzi ale stoi w miejscu co 15 min powinien przeskoczyc o jeden ząbek godziny mijają a on się nie rusza.

Czy coś się stanie jeśli JEDNORAZOWO dam im 24h światła a potem odrazu przejde na 18/6 ? Chce zrobić tak że po pracy będe wyłączał lampe zamiast przed pracą , bo gdy wychodze do pracy to jestem zmuszony wyłączyć lampe o 5 rano a wracam raz 14 raz 15 więc wychodzi na to że mają ok 10h ciemności. Gdy wróce z pracy np o 15 to o 16 codziennie będe je wyłączał na 6h i o 22 spowrotem będe włączał.
 
M

Mr.f

Guest
A sklepy elektroniczne ? Ja Ci cos poradzę bo niedawno jak zbierałem mój skromny sprzęcik to też zamówiłem ale z odbiorem do sklepu i do dziś się do mnie nie odezwali ale ja na szczęscie dzień po zamówieniu coś mnie skłoniło by poszukać po sklepach i to był dobry ruch, radzę Ci zrobić to samo. Sklepy z elektroniką, olx, budowlane , media markty itd, musi gdzieś być, olx traktuj jako ostateczność.
 

szaku

Member
Rejestracja
Lut 25, 2018
Postów
23
Buchów
0
A sklepy elektroniczne ? Ja Ci cos poradzę bo niedawno jak zbierałem mój skromny sprzęcik to też zamówiłem ale z odbiorem do sklepu i do dziś się do mnie nie odezwali ale ja na szczęscie dzień po zamówieniu coś mnie skłoniło by poszukać po sklepach i to był dobry ruch, radzę Ci zrobić to samo. Sklepy z elektroniką, olx, budowlane , media markty itd, musi gdzieś być, olx traktuj jako ostateczność.

Problem w tym że zapłaciłem z góry bo przy odbiorze nie było możliwości.:jprd:
Ewentualnie zadzwonie tam jutro i zapytam czy zwrócą kase .
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
To daj im 24 a później ustawisz na 20/4 i będzie spoko
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół