nasiona marihuany

Żarówka HPS 150W nowa oddam

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
HPS 150W​


Do oddania mam nowego HPS'a 150W firmy Osram Vialox / Nav - T / Son - T / 150W/I


1. Zgłaszający muszą mieć conajmniej 100 postów na forum lub 6 miesięcy oraz które mają za sobą przynajmniej jedna uprawe indoor pod HPS/CFL
Linki do uprawy muszą być udokumentowane zdjęciami tutaj pod ogłoszeniem, ze wszystkich uczestników wybiorę jednego którego planty najbardziej wpadna mi w oko i zapadną w pamięci.


2. Ogłoszenie potrwa do
3.05.2020. Losowanie zwycięscy odbędzie się 4.05.2020.

3. Wysyłka Royal Mail / International Standard dostawa od 3-5 dni roboczych, bez numeru trackingu.

START NOW !!!
IMG157.jpg


Forum #.com
 
Ostatnia edycja:

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Piękna inicjatywa ale może podrzuciłbyś to Eustachemu, on też z wysp przecież a może liźnie co nieco growingu :D

edit

myślę że warto też zaznaczyć że nie wysyłasz HPS'a tylko samą żarówkę, ktoś sobie pomyśli że w zestawie to dostanie
chyba że się mylę to przepraszam serdecznie :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Hehe, przesyłka to prawie równowartość żarówki, widzę, że na alledrogo można za 5 dyszek wyrwać.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
4.24 to nie chyba pełna cena zarowki z allegro , za 25 zl sie oplaca czy nie ?

---------- Post Zaktualizowany 19:54 ---------- Data pierwszego postu 19:51 ----------

Piękna inicjatywa ale może podrzuciłbyś to Eustachemu, on też z wysp przecież a może liźnie co nieco growingu :D

edit

myślę że warto też zaznaczyć że nie wysyłasz HPS'a tylko samą żarówkę, ktoś sobie pomyśli że w zestawie to dostanie
chyba że się mylę to przepraszam serdecznie :)

Żarówka jest na zdjęciu więc nie powinny się znaleść osoby co sobie by wmówiły że cały zestaw za free
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Trzeba chłopa kasować na przyszłość za wysyłkę ziarna do UK . Długo tu jestem i pierwszy raz widzę, że ktoś coś chce oddać i żąda monety za wysyłkę.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Jezeli sie ktoś zgłosi i będzie zainteresowany i zapoda fajne zdjęcia będę się wstanie z nim jakoś dogadać do ewentualnie darmowej wysylki , ale to po zakończeniu daty ogłoszenia i po wybraniu zwycięzcy.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Dla przypomnienia zostal jeden Dzien do konca konkursu , zapraszam
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Nikt się nie zgłosił więc można przenieść do zakończonych .:scared:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Do oddania mam nowego HPS'a 150W firmy Osram Vialox / Nav - T / Son - T / 150W/I

IMG157~0.jpg



1. Zgłaszający muszą mieć co najmniej 100 postów na forum lub 3 miesięce bycia aktywnym lub które mają za sobą przynajmniej jedna uprawe indoor pod HPS/CFL udokumentowana na http://forumsz.haszysz.com podać link.

2.Osoby biorące udział w konkursie muszą wrzucić dwa zdjecia z aktualnego growa. ( wymagana koniecznosc).
Jesli chcesz pochwalic sie wieksza iloscia zdjeć to bardzo chetnie ale max do 5.

3. Ogłoszenie potrwa do 20.11.2020. Losowanie zwycięscy odbędzie się 22.11.2020.

5. Wysyłka Royal Mail / International Standard dostawa od 3-5 dni roboczych, bez numeru trackingu.

Zapraszam wszytskich. Yo.

LukexOG
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Skonczyla ale nikt sie nie zglosil :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół