nasiona marihuany

[0.16m2][HPS 150W] OS'y od Delavega 2x Lime v3 2x Lime Kush 1x Northern Light 00' Seeds Bank

Wyszukiwarka Forumowa:

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Wstęp

No więc startuje z obiecaną fotorelacją dla [MENTION=75024]delavega[/MENTION] z pestek z jego OpenSeed'a. Ten grow to mocny eksperyment. Lampa za mocna na taki metraż przez co czeka mnie trochę kombinowania z temperaturami. Niewykluczone, że rośliny w połowie kwitnienia wlecą sobie do większego boxa gdzie będą mogły odetchnąć.

Plan jest prosty, cztery sadzonki. Wybieram jedną najsłabszą, która wylatuje, w połowie drugiego tygodnia Wega do boxa wlatuje Northern Light z poprzedniej fotorelacji, nadprogramowy i tam dokona żywota z roślinami od Pana Admina.

Zdaję sobie sprawę z tego, że cztery roślinki na takim metrażu to wyzwanie więc będę naginać je do usranej śmierci i kombinować aby jak najlepiej sobie poradziły.


Trening
LST
Topping
(możliwe) Łamanie

Technikalia
Oświetlenie: Philips SON-T PIA PLUS 150W
Wentylacja: Wentylator kanałowy 150m3/h + standardowy mieszak z klipsem niewart swojej ceny
Box: 40x40x140
Ziemia: BioBizz Light Mix
Nawozy: BioBizz TryPack
Donice: 8l 20x20

Nasiona

2x ((Black Lime Reserve x Long Valley Royal Kush) x Black Lime Reserve) x (V3 x Black Lime Reserve) - Lime Kush
2x V3 x Black Lime Reserve S1
1x Northern Lights od 00 Seeds Bank

Stan na ten moment to wykiełkowane i wrzucone do ziemi Lime Kush'e. Fotki wlecą jak tylko dziewczyny wyjdą z ziemi. Reszta nadal kiełkuje a Northern Lightyspokojnie rośnie sobie pod chińskim ledem w innym boxie.


 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ale tak bez zdjęć? :oczy:
A Lime V3 pękły? Puszczają kły?

Powodzenia!
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Lime V3 jeden pękł leciutko, drugi nie zgłasza się jakoś, ale dzisiaj zajęły swoje miejsce na macie grzewczej więc pewnie za kilkanaście godzin pójdą pełną parą. Lime Kush wykiełkował w 24h na chusteczkach więc w tych też pokładam wiarę ;)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Zdjęcia zdjęcia! :D No powodzonka. Obserwuję ze względu na Lime Kush :troll:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Jakieś zdjęcia aktualizacyjne do wglądu forumowiczów ?
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Wedle życzeń i wymogów forum. Na razie wszystko co mam

Ząbkujący Lime V3 oraz ten niemrawy​




Ząbkujące Lime Kush (aktualnie w ziemi)​



Jeśli niemrawy Lime V3 nie wyjdzie do jutra to kiełkuje następnego. Raczej nadąży za innymi i nie będzie zbyt dużej różnicy w wieku. Dodatkowo uzupełniłem brakujące informacje na temat uprawy w głównym poście.
Pozdro!​
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
Lime V3 wrzucony do ziemi, ładnie wykiełkował. Do niemrawego dorzuciłem jeszcze jedną pestke Lime V3 i liczę, że ta już wyjdzie elegancko.
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
miniUPDATE


Mamy pierwszą zawodniczkę na powierzchni. Jest to Lime Kush #1. Dokiełkowałem szybciutko drugiego Lime V3 i siedzi już w ziemi. Czekam aż wszystkie wyjdą z ziemi, nienawidzę tego oczekiwania :D
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
mikroUPDATE



Jak widać dziewczęta wyszły już z ziemi. Z przodu dwa Lime Kush z tyłu młodziutkie Lime V3. Jak wspominałem jedna z pestek nie wyskoczyła zupełnie, nie kombinowałem nawet z Precrushingiem. Następne aktualizacje jak dziewczyny trochę podrosną bo na razie niewiele jest do oglądania.

Pozdro!
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
mikroUPDATE



Witam, na razie malutkie update ponieważ wiadomo jak to na WEG'u. Nuda jak cholera. Jedna z dziewczyn lekko się wyciągnęła będąc pod butelką kiedy miałem problem z utrzymaniem wilgoci. Teraz już idzie dobrze, przy przesadzaniu po prostu dam ją lekko głębiej do ziemi.
Lewo Lime Kush
Prawo Lime V3

Na razie tyle. Wszystko leci bez większych problemów. Z fartem!​
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UPDATE


Lime Kush #1 12 DZIEŃ ŻYCIA

Lime Kush #2 11 DZIEŃ ŻYCIA

Lime V3 #1 10 DZIEŃ ŻYCIA

Lime V2 #2 10 DZIEŃ ŻYCIA

Dodatkowy Northern Light stojący pod chińskim LED'em.

Dziewczyny jak na razie lecą bezproblemowo. Białe ślady na liściach to wina twardej wody, której używam tylko do oprysków żeby zachować odpowiednią wilgotność w boxie. Lime V3 #2 idzie zdecydowanie najwolniej i jeśli żadna nie odpadnie wcześniej to on pewnie wyleci z boxa a na jego miejsce wleci Northern Light. No wiadomo plany mogą się jeszcze zmienić, boje się troche że Northern za bardzo przy indukcji wybije w górę, ale i tak pewnie będe musiał je wszystkie łamać. Lime Kush #1 na dniach leci do docelowej donicy najpewniej, chcę żeby zdążył się z nią oswoić przed Toppingiem.
Na razie to tyle, wszelkie uwagi proszę zgłaszać!
Pozdro!​
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
mikroUPDATE

Wczoraj Lime Kush #1 stracił głowę. Teraz pewnie pare dni przestoju aż się odbije, akurat w tym czasie dogoni go reszta, która również już niedługo przejdzie dekapitacje. Na razie tyle. Nudy straszne

Pozdro!​
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UPDATE
Lime Kush #1 20 Dzień WEG

Lime Kush #2 18 Dzień WEG

Lime V3 #1 15 Dzień WEG


Dzisiaj czas na brzydkie foty bo słońca na dworze brak. Dziewczyny straciły głowy. Lime Kush #1 jak widać szybko się po tym pozbierał i leci już z nowymi odrostami. Planuję naginać na boki tylko nowe odrosty. Pewnie pociągnę im troszkę tego WEG'a bo dziewczyny i tak zamulają. Myślę, że z dwa tygodnie jeszcze pewnie. Nie śpieszy mi się a i tak na indukcji będą musiały być łamane. Fotki małego Lime V3 #2 nawet nie wrzucam bo i tak poleci na parapet bo nie mam co z nim zrobić :D

Pozdro!​
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
UPDATE
Lime Kush #1 25 Dzień życia


Lime Kush #2 23 Dzień życia


Lime V3 20 Dzień życia


Northern Light ch*j wie który Dzień życia


ZBIOROWE

Lecimy powoli do przodu, dziewczyny rozwijają się po Toppingu. Dostają na razie czystą wodę, nie widzę żadnych niedoborów poza pojedynczą plamką na jednej. Widać między nimi różnice wieku, ale no z tym niestety nic nie zrobie. Northern Light w spokoju czeka na swój czas pod LED'em. Trochę obawiam się, że zeświruje po 50 dniach wegetacji. Ale staram się jak mogę ograniczyć jego wzrost, przed wleceniem do boxa dozna też mocnej defoliacji co mam nadzieje lekko go przystopuje na indukcji. Dawajcie znać co o tym myślicie.
Na razie tyle, pozdro!​
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół