nasiona marihuany

out2k20 / co kupić help

Wyszukiwarka Forumowa:

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Cześć zastanawiam się co kupić na tegoroczny out , po dłuzszym przemyśleniu stwierdziłem że pójdę w półauto i znalazłem sobie : Quick Critical+ od Dinafem oraz Amnesia 47 od Big Seedbank , co sądzicie ? jakieś rady ?
 

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
sprawdź BioGenetic dobre geny i cena przyzwoita :dance:
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Quick Critical+ to bardzo dobry wybór, powinien być gotowy do końca września, bardzo stabilne geny i jakość suszu pierwsza klasa, twarde cytrusowe topy o relaksującym działaniu. Zobacz w dziale kwitnące outdoor, wrzucałem foty tej odmiany. Jedyna rada ode mnie to uważaj na pleśń. Potrafi na końcu wyrządzić sporo szkód. Jak tylko się pojawi większe ognisko to kosa przymusowa.
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
sprawdź BioGenetic dobre geny i cena przyzwoita :dance:

zamówiłem wlasnie tego Quick Criticala+ od Dinafem , zobaczymy co z tego wyjdzie :D

---------- Post Zaktualizowany 11:33 ---------- Data pierwszego postu 11:27 ----------

Quick Critical+ to bardzo dobry wybór, powinien być gotowy do końca września, bardzo stabilne geny i jakość suszu pierwsza klasa, twarde cytrusowe topy o relaksującym działaniu. Zobacz w dziale kwitnące outdoor, wrzucałem foty tej odmiany. Jedyna rada ode mnie to uważaj na pleśń. Potrafi na końcu wyrządzić sporo szkód. Jak tylko się pojawi większe ognisko to kosa przymusowa.


Można pogadać z Toba gdzieś na priv ? Nie mogę tutaj wysyłać wiadomości .. grr
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Wal tutaj jak chcesz o jakiś konkrety pytać

Jakie dołki zrobić po pół auto ? 30l będzie spoczko ? jaka mieszanka ziemii - ziemia kupna nie spotowa + jakies dodatki , bo od ilości przeczytanych tematów już sam nie wiem co jest dobre a co złe , może Ty masz coś swojego sprawdzonego .
 

Wax

Active member
Rejestracja
Cze 3, 2019
Postów
30
Buchów
0
Jak zastanawiasz sie nad auto to na ganjafarmer masz mazary od DP w promo 3 kulki za 45 ziko
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Jeśli masz możliwość to użyj ziemi z ogrodniczego, ja polecam sterlux. Najmniej 10L, im więcej tym lepiej, to już zależy od Ciebie ile jesteś w stanie donieść na spota. Druga najważniejsza rzecz to dolomit, garść lub dwie na 10L ziemi. Na dobrą sprawę nic więcej nie potrzebujesz. Podlewaj raz w tygodniu z nawozem typu biohumus i będzie git aż do kwitnięcia. Załóż fotorelacje to na pewno w trakcie uprawy jak będziesz potrzebował pomocy to forum pomoże.
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Jeśli masz możliwość to użyj ziemi z ogrodniczego, ja polecam sterlux. Najmniej 10L, im więcej tym lepiej, to już zależy od Ciebie ile jesteś w stanie donieść na spota. Druga najważniejsza rzecz to dolomit, garść lub dwie na 10L ziemi. Na dobrą sprawę nic więcej nie potrzebujesz. Podlewaj raz w tygodniu z nawozem typu biohumus i będzie git aż do kwitnięcia. Załóż fotorelacje to na pewno w trakcie uprawy jak będziesz potrzebował pomocy to forum pomoże.


To jest ta ziemia - "podloe uniwersalne" ?
https://ifarmer.pl/product-pol-2754-PODLOZE-UNIWERSALNE-STERLUX-80L.html
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Tak, dokładnie o tą mi chodziło.

Niestety nigdzie tej ziemii u mnie nie ma :D paranoja jakaś , znalazłem na allegro coś takiego


"Opakowanie 65 L podłoża ziemia uniwersalna,
Zawiera : torf niski, torf wysoki, ziemię kompostową, perlit, piasek, dolomit i nawozy NPK
Wszechstronne zastosowanie przy sadzeniu i przesadzaniu roślin,
Pełne startowe odżywianie roślin,
Świetnie właściwości magazynujące wodę"
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
Wydaje się być na prawdę spoko. Nigdzie nie widzę informacji o pH ale pewnie ma standardowe 5.5-6.5
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół