nasiona marihuany

2 northern lights od seedsmana, 140w led, 0.4m

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,042
Odznaki
3
Ladnie ci to idzie piekne , zgrabne , i powabne , jeszcze troche potrzymaj ... ale szronik juz dobry
 

Mark113811

Member
Rejestracja
Sty 10, 2019
Postów
9
Buchów
0
Dzięki. W wyszukiwarce był tylko Reg i Auto :) Nie określono w opisie zawartości CBD ale jak masz info, że nie jest poniżej 1% to zamawiam :))
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzięki. W wyszukiwarce był tylko Reg i Auto :) Nie określono w opisie zawartości CBD ale jak masz info, że nie jest poniżej 1% to zamawiam :))

It has many qualities, including ease of cultivation, high THC and CBD and a seven week flowering period. THC Content 19%. CBD napewno nie jest poniżej 1%
 

Złoty Koń

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
93
Buchów
42
Bardzo fajnie to u Ciebie wygląda :) sam właśnie przymierzam się do zakupu TS1000 i wydaje mi się że to będzie dobry wybór ;)
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Bardzo fajnie to u Ciebie wygląda :) sam właśnie przymierzam się do zakupu TS1000 i wydaje mi się że to będzie dobry wybór ;)

Jestem bardzo zadowolony z tego LEDa. Z ciekawostek to sprawdzałem Luxometrem jego moc 10 cm od ledow pokazał 114000luxow (max jaki udało się zarejestrować), 38cm to 30000luxow, Słońce (bazchmurnie) o 13:30 ten sam Luxometrem pokazał 74000luxow odległość od Słońca 152 miliony kilometrów :p
 
Ostatnia edycja:

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzień 98 28/7/63

Witam, Muszę kończyć ten projekt przedwcześnie. :( Na jednej pannie największy top został wycięty, bo zaczął pleśnieć od czubka?! Następnego dnia kolejny top tak samo od czubka, nie było rady, została poćwiartowana dla pewności (była jak plaster miodu, ciąłem nożyczkami i nic nie odpadało). Nie znalazłem już więcej pleśni, ale dla pewności ściąłem też drugą którą nie miała żadnych oznak szarego (ją już powiesiłem tradycyjnie):harvest:. Chciałem je jeszcze potrzymać 7-10 dni, bo widać, że by chciały, ale ta pleśń parę godzin i topy jak po pożarze trichomy :eek:gn: wypalone a w środku pleśń jak popiół. Masakra jakaś. Sorry nawet z tego wszystkiego nie zrobiłem foty.

Anyway wszystko się teraz suszy pogoda trochę pomaga, bo się sucho zrobiło wilgotność w boxie 45-55% wiatraki chodzą i myślę, że pod koniec tygodnia będę mógł zważyć i podać wynik.



na siatce poćwiartowana bez dwóch topów, wisi kompletna


mleko jest bursztynu brakuje :(
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Też się w swoim bałem włąśnie pleśni z racji wilgotności, ale jakoś się udalo bez. Na pogode niestety nie mamy wpływu.
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Też się w swoim bałem włąśnie pleśni z racji wilgotności, ale jakoś się udalo bez. Na pogode niestety nie mamy wpływu.

Ale na warunki w boxie już tak. Ja bym wyciął cały ten busz ostawil tylko topy i przytopowe wiatraki, przecież już i tak chciałeś scinac za 7-10 dni...
Kwiatki bardzo ładne i zdrowe, gratuluje grow, cel osiągnąłeś życzę 200 suchego :D czekam na następną fotorelację
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Ale na warunki w boxie już tak. Ja bym wyciął cały ten busz ostawil tylko topy i przytopowe wiatraki, przecież już i tak chciałeś scinac za 7-10 dni...
Kwiatki bardzo ładne i zdrowe, gratuluje grow, cel osiągnąłeś życzę 200 suchego :D czekam na następną fotorelację

Nie do końca mogę kontrolować warunki. Box jest w małym szczelnym pokoju z uchylonym oknem 24/7 jak pada na zewnątrz to wilgotność w boxie rośnie do 70% po podlaniu również wzrasta. Topy które załapały pleche były najwyżej światła i wiatraki dmuchały na nie centralnie myślałem nawet że je przewiało, wiec nie jest tak że zaczęło się to gdzieś w gęstych liściach.
Hha... 200g, jak będzie w okolicy 100 to będzie super wynik.
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Witam, to ostatni upek. Weki porobione i wyszło więcej niż się spodziewałem panna nazwijmy ją "Lewa" 69g, panna "Prawa" 78g razem 147g. Topki bardzo żywiczne przesiąknięte lukrem te które miały dostęp do światła bardzo zbite (3/4) reszta trochę luźniejsza. Bardzo energetyczny jezzik na pewno nie na spanie to zasługa tego, że były ścięte przedwcześnie.
Podsumowanie LEDy to przyszłość 1g z Watta mówi samo za siebie.
Pozdrawiam, May the Force be with you.







 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,042
Odznaki
3
Mleko jest dobre , nie ma co narzekać moje mleczne trchiomy u***aly mnie pieknie i robia to do teraz :) powodzenia i smacznego palenia.
 

golypastuch

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2018
Postów
116
Buchów
1
Witam, to ostatni upek. Weki porobione i wyszło więcej niż się spodziewałem panna nazwijmy ją "Lewa" 69g, panna "Prawa" 78g razem 147g.

Gratulacje wyniku i samych przyjemnych doznań z rozkoszowania sie owocami uprawy.
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Mleko jest dobre , nie ma co narzekać moje mleczne trchiomy u***aly mnie pieknie i robia to do teraz :) powodzenia i smacznego palenia.

Celowałem w trochę bursztynu na lekki melanż bo to co teraz jest można łatwo przesadzić :zjarany: właśnie dochodzę po jednej takiej akcji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół