nasiona marihuany

2 northern lights od seedsmana, 140w led, 0.4m

Wyszukiwarka Forumowa:

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,042
Odznaki
3
Ładnie fajnei potrenowane i rozrosniete , pozdrawiam lecisz , dalej ... motywacja i skupienie
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzień 49 28/7/14

Czas na update. Bliźniaczki mają się dobrze. Zaczęły się trochę wyciągać i aby zachować moje magiczne 38cm panel został podniesiony prawie na maximum możliwości mojego boxa mam może jeszcze z 4cm jak zamienię łańcuchy na sznurek. Zauważyłem również że niektóre końcówki liści są minimalnie popalone pewnie dlatego że ostatnio było bardzo gorąco i zamiast 2-3 podlewań w tygodniu dostały 3-4 z pełnymi dawkami nawozów. Będę obserwował i jak przed następnym podlaniem to się pogłębi to dostaną raz czystą wodę. Później zaczynamy tydzień siódmy skok z 1ml na 4ml TopMaxa, co powinno dać im niezłego kopa.
Do tej pory dalej lecą według katalogu Biobizza tydzień szósty dla all mixa: Grow, Bloom, Top Max i CalMag do każdego podlania.

Jak tak dalej pójdzie to jest szansa że będziemy na finiszu zgodnie z rozkładem jazdy BioBizza czyli tydzień 12ty kosa co by się również pokryło z opisem Seedmana 90 dni harvest.

Dobra wystarczy tego pitolenia czas na fotki:











 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzień 56 28/7/21

Kolejny tydzień za nami czas więc na update. Dziewczyny jadą teraz bardziej na masę niż na rzeźbę i jak widać muszą sporo przytyć aby wejść do wagi pół-ciężkiej.
Dostają wszystko według katalogu Biobizza tydzień ósmy dla all mixa: Grow, Bloom, Top Max i CalMag do każdego podlania.

















 
Ostatnia edycja:

Dr.Oetker

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
179
Buchów
0
Pięknie się topy formują!
Będą pałki.
Ja jeszcze wyczekuje na ten moment. 10 dni indukcji i dopiero pierwsze włosy :oczy:
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,530
Buchów
3,022
Odznaki
3
Świetnie wyglądają, choć ta zieleń coś blada, ale może taki balans foto. Jaki cal-mag lejesz? I dawki nazwozów dajesz, co podlanie, czy co tydzień? Teraz masz już z górki, bądź cierpliwy i spokojny jak byłeś.
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
[MENTION=72241]Desireom[/MENTION] Jak robię fotki z automatu to balans bieli jest przekłamany ostatnia fotka pstryknięta manualnie i jest o wiele lepiej muszę o tym pamiętać przy następnym upie.
Wszystko lecie od Biobizza: Grow 1ml, Bloom 3ml, TopMax 4ml, CalMag 1ml do każdego podlania a podlewam 1L na donice 3x w tygodniu.
Właśnie o to chodzi bo różnie to bywa z tą cierpliwością oglądając niektóre FR. Wiem że dziwnie to zabrzmi ale wolę jak są ładne planty niż napinać się i liczyć ile z tego będzie. :tiphat:

---------- Post Zaktualizowany 14:02 ---------- Data pierwszego postu 13:55 ----------

@Dr.Oetker Patience, May the Force be with you young Oetker <peace>
 

Biedii

Well-known member
Rejestracja
Lut 23, 2020
Postów
109
Buchów
9
Pieknje Ci idzie te wojsko , aby do konca tak to wygladalo procz wielkosci topow :kuch: na jakiej wysokosci trzymasz lampe jesli mkzna wiedziec ? Mam 57 dzień trzymam na 36 cm . (flo) nie za nisko?
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzięki :tiphat: Według mnie to w sam raz, ja od samego początku między 35-38 cm
 

Rambo669

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2012
Postów
158
Buchów
0
Ladnie Ci idzie r3m1, bede zagladal bo porzadnie ten grow prowadzisz!
 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzień 67 28/7/32

Ok. bez owijania w bawełnę było trochę problemów, bo nie dopilnowałem pH. Odkąd zacząłem podawać TopMaxa nie sprawdzałem pH wody zakładając, że się nie zmieni i to był błąd. Z każdym podlaniem i większą dawką TopMaxa zwiększałem alkaiczność jak się okazało przez dwa tygodnie podlewałem roztworem o pH 7.5. Panny się jednocześnie poblokowały i przekoksowały. Cztery dni temu dostały flusha i przesadziłem je do 14L wiader dosypałem ziemi i sytuacja na chwilę obecną wydaje się opanowana. Ziemi jest jeszcze porządnie nabita (z pewnością azotem) więc następne podlania tylko z BioHeaven.
















fotki z 14.06

bordowy obrys liści za wysokie pH



 
Ostatnia edycja:

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
może komuś się przyda takie zestawienie:

 

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzień 77 28/7/42

Nic szczególnego się nie dzieje. Podlewam średnio 2L co 3 dni z połową dawek Blooma, TopMax i CalMag.
I nie wiem czy puchną czy tak jakoś słabo, any way parę fotek:











 
Ostatnia edycja:

r3m1

May the Force be with you
Rejestracja
Kwi 26, 2020
Postów
112
Buchów
0
Dzień 84 28/7/49

Tak jak tydzień temu, nic szczególnego się nie dzieje. Za oknem ostatnio chłodniej i deszczowo co przełożyło się na wilgotność w boxie 60-70%, temp. 19-25 stopni. Podlewam teraz 2L co 4 dni i od dzisiaj do końca będzie już tylko samą wodą (z wyregulowanym pH).
Może się trochę wyjedzą choć pewności nie ma bo ziemia do której przesadzałem 3 tyg. temu była super "HOT" ale dały radę i wygląda że im to wychodzi na dobre.
Panna po prawej od początku pachniała cytrusowo a topy to teraz zapach choinki.
Panna po lewej to zupełnie inna bajka stare skarpety, chemia. Dopiero teraz zmienia zapach na choinkowy. Jak by teraz były święta to nie było by nawet przypału:-D.













 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół