nasiona marihuany

Światełko w tunelu

Wyszukiwarka Forumowa:

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Siemka,

W związku z przespaniem konkursu paprykowego, postanowiłem przygotować się do przyszłego roku, wykorzystując fakt rozpoczęcia po raz pierwszy w życiu uprawy warzyw. Padło na pomidory i oczywiście papryki :grin:, a że czasu było mało, nabyłem gotowe sadzonki. Jestem ciekaw co z tego będzie. Chętnie przyjmę wszelkie sugestie i podpowiedzi.









Pozdr :kres:
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Duży nawet foliak,też zawsze mam po jednej stronie pomidorki a po drugiej papryczki i co roku zamieniam je miejscami.

Chodniczek też sobie robiłem wczoraj tylko nie do samego końca folii żeby zyskać trochę miejsca :)
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
...

Chodniczek też sobie robiłem wczoraj tylko nie do samego końca folii żeby zyskać trochę miejsca :)

Siemanko, dzięki za praktyczną podpowiedź, napewno z niej skorzystam. Jak podlewasz swoje warzywka?
Ja rozważam nad linią kropelkową:lol:
Pozdr
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Akurat Ty masz duży foliak to nie musisz kombinować. Po za tym spaprałem z chodniczkiem bo powinienem zrobić jak u Ciebie po bokach jakieś deski czy cuś a treaz mi się rozjeżdżają cegły na boki :scratch:

Ja normalnie wiadrem póki co,nawet konewki nie mam,muszę kupić i beczkę od razu jakąś co się deszczówka będzie zbierać,trzeba magazynować wodę zwłaszcza w tym suchym roku.
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
[MENTION=89596]Topas[/MENTION] Hej, deski wzdłuż ułożonych cegieł na foli z deseczkami skręconymi prostopadle sprawdziło się, drugi rok8)
Mam beczki 200l do których chciałbym podłączyć linie kropelkową :headbanger:
Pozdr
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Fajny namiocik. Jakie odmiany tam masz? Gnojowke z pokrzyw nastawiaj :eek:mn:
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Fajny namiocik. Jakie odmiany tam masz? Gnojowke z pokrzyw nastawiaj :eek:mn:

Pomidorki; Monroe i Bordery, papryka słodka, długa<lol> Posadzone w kompoście własnej produkcji. Pokrzywe mam w okolicy, więc młodą, majową planuje suszyć, również pierwszy raz:salut:

P.S.
A już myślałem, że tylko mnie się podoba ten tunelik własnej robótki:tal:

I jeszcze jedno; wczoraj opryskałem Asahi SL:snoop:
 
Ostatnia edycja:

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1

jaszczurki-zwinki.
nie wiem czy to taki gatunek ale moja babcia się śmiała że jak tylko ją zobaczą to 'się zwijają', uciekają hehe :D
swojego czasu w jej szklarni nie było problemem wypatrzeć jaszczurkę a babcia tego nie tępiła, mówiła że to ''samo dobro''.

---------- Post Zaktualizowany 03:04 ---------- Data pierwszego postu 02:58 ----------

jaszczurki-zwinki.
nie wiem czy to taki gatunek ale moja babcia się śmiała że jak tylko ją zobaczą to 'się zwijają', uciekają hehe :D
swojego czasu w jej szklarni nie było problemem wypatrzeć jaszczurkę a babcia tego nie tępiła, mówiła że to ''samo dobro''.

//EDIT

wszedłem w google i wyczytałem że teraz jest okres godowy tych drapieżników i samce robią się wtedy zielone. być może twoja obecność przerwała im psoty ?? :)

"Są drapieżnikami siejącymi spustoszenie wśród szkodników roślin. Dla człowieka - zupełnie niegroźne.
Co jedzą jaszczurki zwinki
W ich menu jest bardzo dużo drobnych zwierząt wyrządzających szkody w ogrodzie:
* ślimaki
* gąsienice
* chrząszcze
* wszelkiego rodzaju poczwarki
* pająki
* pluskwiaki
* wije
* muchy
* jaszczurki własnego gatunku
* inne owady, które się nawiną."
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
[MENTION=93624]Chaplin[/MENTION] jaszczurki-zwinki.
... moja babcia się śmiała że jak tylko ją zobaczą to 'się zwijają', uciekają hehe :D
swojego czasu w jej szklarni nie było problemem wypatrzeć jaszczurkę a babcia tego nie tępiła, mówiła że to ''samo dobro''.
Pozdrowienia dla babci:tiphat: z resztą też sie zgadzam;)
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Dzień 13

w moim ogródku:wok:







I bonus

sóźnione jaja na haszpisanke:gitt:


a jaszczur ma się dobrze


Pozdr:tiphat:
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Siemanko

Mimo zamkniętego tunelu po jednej nocy z lekkim przymrozkiem, się pytam za co?:jprd:







Pozdr:zjarany:
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Jak masz to prysnij asahi u mnie się podniosły.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
z tymi przymrozkami to słabo. sam zostawiłem na noc swoje pomidorki w tym ze mam je w wiaderkach i wynoszę na zewnątrz.
Chwila nie uwagi i kilka sztuk nie do uratowania.

Jak u Ciebie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół