nasiona marihuany

Mars Hydro TS-600 wymiana diody, przeszczep.

Wyszukiwarka Forumowa:
H

Hate

Guest
Przechuj z ciebie nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz ...daj fotę pokaz kim jesteś co potrafisz zanim zaczniesz trolowac innych ...wszystko w swoim czasie ale jesteś za cienki w uszach żebyś coś mógł odemnie wymagać czy od kogokolwiek

---------- Post Zaktualizowany 20:14 ---------- Data pierwszego postu 20:11 ----------

.

Testy na tubie są warte bardzo mało zazwyczaj.
Za to twoje wykresy są rzetelne ...No prze ch*j z ciebie
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,173
Buchów
5,061
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Przechuj z ciebie nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz ...daj fotę pokaz kim jesteś co potrafisz zanim zaczniesz trolowac innych ...wszystko w swoim czasie ale jesteś za cienki w uszach żebyś coś mógł odemnie wymagać czy od kogokolwiek

Jak miło. W końcu zostało powiedziane to co miało być ;).
Nie mam co liczyć na jakiekolwiek odniesienie się do ?
Szkoda ;)

ps: Jestem nikim - pochodzę znikąd - i dobrze mi z tym.

Za to twoje wykresy są rzetelne ...No prze ch*j z ciebie

Są kolorowe. Rzetelne - no wiesz... Bez sprawdzenia tego w labie to są one jedynie właśnie takie : kolorowe :
 
Ostatnia edycja:
H

Hate

Guest
Koniecznie czytać to co na czarno ...jaki kolorowy post ��������

Jak wszyscy widza ja jestem nowicjusz i uczę się od szpeca który nie ma żadnej uprawy tu na forum ciekawe ale szpec w wykresach numer jeden a YouTube to największe oszustwo
 
Z

z\G/esio

Guest
Hate zalecam więcej pokory gościu! Sam jesteś nikim na # i nic jeszcze nie zaprezentowałeś,
oprócz wymądrzania się.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół