nasiona marihuany

Mars Hydro TS-600 wymiana diody, przeszczep.

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Mr.f

Guest
Słoniu, tutaj Ci nie pomogę bo ja mam zwykły cyfrowy wyłącznik czasowy ale... wiem o czym mówisz bo mam czasami podobny efekt z lampką led w łazience która jest bezpośrednio w gniazdku , mimo wyłączenia, delikatnie się mieni w ciemności, też się zastanawiałem od czego to sie dzieje bo nie zawsze tak jest... dziwna sprawa, tutaj by się przydał jakis majster elektryk-elektronik z prawdziwego zdarzenia, nie uważam by to było groźne ale warto by się dowiedzieć co to się tam czaruje, może to jakaś tajna chińska technologia na patentach Nikoli Tesli z przesyłem elektryczności bezprzewodowo albo pobieraniem jej z eteru poprzez punkt zerowy xD nie no ostatnie zdanie to żart. :D
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

btw: są panele zbliżone do tego tu opisywanego o sprawnościach powyżej 2. Zazwyczaj oparte na tych diodach z dodatkiem 660 epistara.

te diody: https://www.samsung.com/led/lighting/mid-power-leds/3030-leds/lm301b/

Może złe miejsce ale musiałem gdzieś informacje zarchiwizować.
Kto wie może by się dało je wszystkie przeszczepić ;)
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
IR - 9c0 Ironic : And isn"t it ironic, don"t you think? A little too ironic, and yeah I really do think

btw: dane zamieszczone o sprawności panelu Mars Hydro TS 1000 1,65 umol/w - są dla flat plane integration przy określonej powierzchni - a nie dla panelu jako całości.

tu jest coś na temat napisane: https://www.forum.haszysz.com/showt...edniego-leda&p=1830418&viewfull=1#post1830418

nie ma dostępnych testów sprawności z kuli całkującej - nie można wiec określić na ile wiarygodne są dane producenta - zawsze zakłada się, że są nieco ściemnione: ale - założenia dobrze jest zweryfikować jakoś ;) Chwilowo się nie da : chyba, że na youtube coś jest - w wersji pisanej ni ma.
 
H

Hate

Guest
Dziwna sprawa bo mam od 4 miesięcy tego Marsa i umnie wszystkie ledy świecą nie ma żadnej ir itd....oraz inaczej idą ledy postaram się zrobić zdjęcie jak dotrę do domu
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Dziwna sprawa bo mam od 4 miesięcy tego Marsa i umnie wszystkie ledy świecą nie ma żadnej ir itd....oraz inaczej idą ledy postaram się zrobić zdjęcie jak dotrę do domu ��

Daj. Wątek się pociągnie w nieskończoność i dalej z niego nic wynikało nie będzie.
Pisali coś o dodatku pojedynczych sztuk. Gdzieś na forum jest taki fajny zrzucik z.. oferty.

rotfl. Ps: Takich przeszczepów jeszcze nie robią.
 
Ostatnia edycja:
H

Hate

Guest
Z takim kolega od stolca to fakt off topik się będzie robił ....
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Z takim kolega od stolca to fakt off topik się będzie robił ....

;) Bardzo Cię lubię - Daj fotkę tego Swojego cuda.

dokładnie to?

ts600.jpg


mars_hydro_600_TS.jpg


1_6_mars_hydro_TS600.jpg
 
Ostatnia edycja:
H

Hate

Guest
Ale jak nie ma na forum możliwości wstawienia fotki ...musisz wybaczyć jestem tu na forum od niedawna ale wprawę z trollami mam dość dużą ....i chyba tu poległem bo rzeczywiście na zdjęciu jedna czerwona słabiej się swieci
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Ale jak nie ma na forum możliwości wstawienia fotki ...musisz wybaczyć jestem tu na forum od niedawna ale wprawę z trollami mam dość dużą ....i chyba tu poległem bo rzeczywiście na zdjęciu jedna czerwona słabiej się swieci ����

jedna z pierwszych rzeczy które na tym forum zostały zrobione. https://www.forum.haszysz.com/solarr/ chyba ?
Może i masz wprawę. Ale ... to nieistotne jest.

Wybaczyć? Ale co? i komu ? Forum jest świetnym miejscem do zabijania czasu i oderwania się od rzeczywistości - kilka godzin i ona znika - lepsze od psychiatry. Bardzo to lubię ... zero kontaktu z...[[ skoro off to off ]]

W każdym razie ten mars po danych zamieszczonych przez producenta wypada słabo jeśli chodzi o sprawność : słabo patrząc oczywiście na osiągi potencjalnych jego zamienników. Jak zawsze wszystko to kwestia punktu widzenia. Wszyscy kłamią i nie można nikomu nigdy zaufać. Zgodzisz się ze mną ?
 
Ostatnia edycja:
H

Hate

Guest
Jak ogarnę to forum to pokaże ci jake kwiatki uzyskałem z pod tej lamp .....powiem ci ze wcześniej miałem Marsa z czerwonym światłem taki zielony ..nie jestem jakimś specjalista ....a startowałem na hps ....i ten led dał jak narazie największy wynik jaki osiągnąłem zawsze używam tych samych nawozów takie same donice itd ...lampy się zmieniają bo one nie są wieczne ....a podchodziłem bardzo sceptycznie do tej lampy...chyba bardziej sceptycznie od ciebie ...

No i jakich zamienników ...nie każdy ma wprawę majsterkowania i składanie innych ufo na chińskich częściach kupowanych od Niemca ..nikt tu nie kłamie ale każdy ma inne zdanie ......jeśli chcesz kupić gotowa lampe w przystępnej cenie to Mars hydro i cała jego konkurencja jest numerem jeden w lampach do hydroponiki ..czy znów czegoś nie rozumiesz
 
Ostatnia edycja:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

chyba bardziej sceptycznie od ciebie ...

Jaki HPS wcześniej ? Fotorelacji pod tym panelem jest masę.

No i jakich zamienników ...nie każdy ma wprawę majsterkowania i składanie innych ufo na chińskich częściach kupowanych od Niemca

Ten panel ma sprawność zbliżoną do lepszych ledów "do żyrandola". Tak wychodzi z danych które sam producent zamieszcza : strumień sumaryczny + SPD. Prawda fikcja ?. W wypadku ich nowszych produktów cholera wie jak to wygląda. Zaufania w każdym razie do tego co jako dane zamieszczają nie mam. Porównanie choćby ich rozkładów strumienia z testami wykonanymi przez kogoś. Nie haczy.

..nikt tu nie kłamie ale każdy ma inne zdanie

Producenci kłamią. Taka ludzka natura - piszą bzdury - etc. Produkt - reklama - ekonomia cena/jakość.
Wypisują coś o tym po co jakieś tam ledy są: chwalą się dodatkiem czegoś czego praktycznie niema. Norma tak było od samego początku gdy się tylko to pojawiło. Podobnie w wypadku świetlówek dual - bezelektrodowych o dziwnym SPD -normalka.

......jeśli chcesz kupić gotowa lampe w przystępnej cenie to Mars hydro i cała jego konkurencja jest numerem jeden w lampach do hydroponiki ..czy znów czegoś nie rozumiesz

Bardzo niewiele rozumiem ;) I tu jest pies pogrzebany.
Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie. Ni ma. ;]
 
Ostatnia edycja:
H

Hate

Guest
Zanim zaczniesz robić off topik może byś mądralo dał jakieś rzetelne porównanie które lampy według ciebie są lepsze od Marsa bo narazie to nawet czytać się nie chce tego co wklejasz

jesli ty uważasz ze ma mała sprawność ten panel to napisze tak ...masz racje z trollani i się nie dyskutuje

i jestem pewny ze nawet nie stałeś koło tych lamp a sam uprawiasz pod świeczka roślinki
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Zanim zaczniesz robić off topik może byś mądralo dał jakieś rzetelne porównanie które lampy według ciebie są lepsze od Marsa bo narazie to nawet czytać się nie chce tego co wklejasz

Nie czytaj. Nikt Ciebie do niczego nie zmusza.

cococanabis - testy - problem w tym, że wykonywane przez kogoś kto sam produkuje coś. Fotorelacje z wynikami - rzetelnych testów z labu nie ma praktycznie wcale w sieci. Czasem producenci przez przypadek zamieszczają za dużo. I wychodzi, że np: panel 80W za 1.400 pln ma sprawność 1,6 - albo inny taki tam z bielą 1,0.

Testy na tubie są warte bardzo mało zazwyczaj.
 
Ostatnia edycja:
H

Hate

Guest
Ty nawet nie masz żadnej relacji ze coś potrafisz hodować ale oczytany w wykresach jak h*j :jprd:..jak to się pisze troll nabijającym posty a umysł mojego syna :jprd:
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,073
Zdefiniowanie stanu chorobowego jest tak samo trudne, jak sprecyzowanie stanu pełni zdrowia (zob. dobrostan subiektywny).

Ty nawet nie masz żadnej relacji ze coś potrafisz hodować ale oczytany w wykresach jak h*j :jprd:..jak to się pisze troll nabijającym posty a umysł mojego syna :jprd:

;D No właśnie. Nic nie potrafię i tu jest tak zwany pies pogrzebany.

ps: Hodowla - to coś innego - uprawiasz.

Daj te foty panelu -> bardzo ciekaw jestem. Najbardziej zasilacza: jak zasilane to jest ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół