nasiona marihuany

[LED DIY 50W] [0.09 m2] [Blue Gelato 41] MAŁY INDOOR

Wyszukiwarka Forumowa:

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Witam :afroweed:

Box: 30x30x60

Lampa: 30 diód cree 50w

Wentylacja: 100mm+filtr węglowy

Nasiona: Barneys Farm Blue Gelato (przypadkiem wykiełkowała podczas rozmrażania lodówki... tak fajnie zapakowało barneys farm w sam papier ^^)

Ziemia: Biobizz lightmix i mikoryza great white granular

Nawozy: Biobizz; biogrow, biobloom, topmax, AN; nirvana, calmag

Fotki z wegetacji, od następnego update będzie na bieżąco

Dzień 3


Dzień 15


Dzień 17


Dzień 19


Dzień 23




Dzień 25




Dzień 32 z brzegu pm x gsc miala isc na pestki puki co jakies klony robie :C


Dzień 35


Dzień 40/ d1 12/12


Dzień 2 12/12


 
Ostatnia edycja:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ładnie równo idą. Będę zaglądał !
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siema

ok 18 dzień od przełączenia
podlewane bio grow/bloom 3ml/l


Nie ma jak wyjąć z boksa do zdjęcia :C
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
ELo

24 dzień od przełączenia

Podlane już dwa razy Nirvana od AN 1 i 1.5 ml / L

Miejscami minimalnie suche końcówki może od biogrow lałem go trochę na oko, ale od środka widać ze liście trochę żółkną, sam nie wiem. Lampa mogłaby być odrobinę wyżej ale musiałbym rozbierać góre boksa i zmarnowac 4 trytyki żeby zyskać może ze 2.5cm trochę nie opłacalna grzebanina. Trening został poprawiony dużo się tam już nie zdziała, odrosty walczą o pozycje lidera a wszystko siedzi na szpilkach do agrowłókniny... grzebanina :jprd:. Wyciąłem kilka mikrobobków ze środka i przeoczyłem dwa popcorn topy jednego zostawiłem drugiego odciąłem na klona... w takim gąszczu ciężko wszystko przy pierwszym trimie zobaczyć. Wszystkie pracy niestety są prowadzone w czasie ciemni :sunny:
Przy potarciu topka zapach słodki puki co znikomy bardziej ziołowo piwniczny ala mokra skarpeta szczerze to bardziej mi taki podchodzi teraz wszystko jest owocowe, kiedyś miałem krzaka o takim zapachu i był kostuch wchuj.
Puki co to tyle, za tydzień powinno to ciekawiej wyglądać :)

tu przed


tu po walce


po prawej jest dziura i ledwo widać tego popcorn buda dostaje światło tylko jest niżej od reszty niedopatrzenie ale niech se zostanie już


 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Elo

Dzień 39/32

Wyjalem podstawke i udalo mi sie uzyskac z 5 cm, roślinka prezentuje sie ladnie i nabiera masy :)



:meksyk:


 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Elo

Dzien 39 weg 40 12/12

Jakieś 10 dni temu podlałem nirvaną zamiast topmax 1.5ml/L i jakby mi pojarało bardziej końcówki, a gdzies czytalem zeby nie dawac tego wiecej niz 1ml/l no nic... Następne dwa podlania
były tylko z activera/topmax 2/1 ml/L dziś poszło już normalnie bloom, activera 2ml/L topmax 1.5/L grow 1ml/L :eek:mn: (to jeszcze ten stary grow co bylo 3 azotu zamiast 6, planuje go odstawic w 6 tyg flo, ta odmiana ma ponoć kwitnąc 9-10 tyg... teraz jest 4 tydz flo.

Zapach jest słodki z nutą skarpetową, ładnie pachnie... narazie nie mam weny żeby go opisać inaczej :)

Czy klony pobrane w czasie indukcji gdy nie ma jeszcze żadnych oznak kwitnienia różnią się genetycznie od matki???? (takowego klona blue gelato posiadam) To tak samo jakbym go pobrał w czasie weg, nie? :sunny:

Czytalem gdzies ze rosliny z reveg/MonsterCropp moga sie roznic od matki stad takie pytanie :)

apropo MonsterCroppingu to mam tu kloniki semi auto pm x gsc juz ladnie zakorzenione i chyba zaczynaja odbijać foto 24/0 (ponoć tylko regi sie używa do tej metody, puki co to je eksperrryment, może dam na outa :))


BLUE GELATO 41 :)










takie foto, jakiś tydzień temu musialem dać niżej lampę, żeby zmieścić drugiego boxa :D
 

Cyklop

Member
Rejestracja
Maj 21, 2020
Postów
20
Buchów
0
Dobra robota jestem pod weazeniem jak te diody daly sobie rade. Brawo Ty
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Siema, mam parę pytań odnośnie sprzętu. Sam zdecydowałem się na boxa 30x30x60 ale mam problem z doborem filtra węglowego bo jestem początkujący. Jakiego boxa wybrałeś i jaki filtr? Btw rośliny wyglądają super! Oby plony były jak największe :spalony:
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Potwory z małej szafy! Piękne!
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Jak i do czego podłączyłeś te wiatraczki?

Moze byc stara ladowarka od tel, lub zasilacz - 5/12v

Siema, mam parę pytań odnośnie sprzętu. Sam zdecydowałem się na boxa 30x30x60 ale mam problem z doborem filtra węglowego bo jestem początkujący. Jakiego boxa wybrałeś i jaki filtr? Btw rośliny wyglądają super! Oby plony były jak największe :spalony:

Homebox 30 bedzie git, lub Herbgarden 35 jak chcesz cos nieco szerszego i wyzszego(90cm wys), ja mam jakis noname 30x30x60. FILTR WĘGLOWY CAN-LITE-75-100m3/h do tego kolnierz 100mm(ten flitr jest git, ponoc 30 mies dziala i mozna go zregenerowac :), went axial quiet duo 100mm 75-100m3/h, leci se na pierwszym biegu 75m3/h i cicho jest, pc glosniej chodzi podczas grania :D

ps. to jest jedna roslina, na pierwszych zdjeciach byla sadzonka przeznaczona na out^^
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Dzięki za pomoc :D właśnie zamówiłem ostatnia rzecz i niedługo pora działać :D
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siema

weg d 39 | 12/12 d 52

Od ostatnich dwóch podlań leci 5ml/L biobloom 2.5ml/L topmax 2ml/L activera, ph wody ustawiam do ok 6, wcześniej było jakieś 7? sprawdzane papierkami. Lekki niedobór fosforu jest, zjadła większość liści od dołu, mogłem bardziej wygolić popkorn, na następny grow już będe wiedział ;p

foty troche slabe jakies male sie porobily po 3mb










 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siema

weg d 39 | 12/12 d 61

Nuda... powoli uprawa dobiega końca, pozostało tylko obserwować trichomy, narazie są puste. Ostatnio weszła pleśń w topy, aż tak nudno nie było^^. Wywaliłem keramzyt, podkręciłem went na full i teraz mniejsza ilością wody podlewam a te początki pleśni ten taki biały mech, zdmuchnąłem sprężonym powietrzem w puszcze do czyszczenia PC :D











Klonik Blue Gelato pobrany na indukcji, jest opcja że od razu wrzucę go na flo po ścięciu tego co jest lub wejdzie MALAWI X PCK od ACE SEEDS juz mam 4 dniowa siewke, szczerze mowiac to wole tą malawi ciekawe... moze trafi sie szybsze fioletowe pheno ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół