nasiona marihuany

LED mars SP 150 a odległości

Wyszukiwarka Forumowa:

klopotowy

Member
Rejestracja
Kwi 23, 2020
Postów
12
Buchów
0
Witajcie jak wysoko ustawić lampę na początek życia roślinek ? Posiadam panel LED o mocy rzeczywistej około 130 W w boxie 0.36cm2. producent zalecił w instrukcji przy początku uprawy około 60 cm co wydaje mi się wartością zawyżoną. Obniżyłem lampę na jakieś 50cm. Po studiowaniu forum większość opinii jest jeszcze inna sugerując niższe wartości. Chce być pewnym czy robię dobrze więc proszę o poradę doświadczonych kolegów. Przypominam że to początek i roślinki mają zaledwie kilka dni. Są jakieś ogólne ustalenia jak i kiedy obniżać lub podnosić lampę w zależności od jej wieku ? Pozdrawiam serdecznie
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Obserwuj rośliny. Zostaw 60cm narazie jak się będą wyciągać to obniż troche.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Elo, mam te lampę w 0.36. I trzymam 60-70cm nad roślinami na wegu, i staram się tak trzymać to momentu kwitnienia, później z czasem zjeżdżam do 40cm. Wiadomo musisz obserwować, jak [MENTION=47374]Phnom[/MENTION] napisał.
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Mars ma to wszystko ładnie w instrukcji opisane, inaczej kielkowanie, inaczej veg i flo. po paru dniach obowiązuje Cię 18-24 cali. I radzę Ci nie zniżać za bardzo chyba, że wspomożesz się jakimś dodatkowym co2. LED ledowi nie równy, te marsy to nie tandeta więc nie musisz z nimi za dużo zjeżdżać w dół. Obserwuj rośliny, takie zbite kapusty też nie są wskazane. Sam staram się wyczuć mojego SP250 więc powodzenia:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół