nasiona marihuany

Auto White Widow XXL Dinafem czy to już ?

  • Autor wątku Usunięty 77082
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 77082

Guest
Siema farmerzy dzisiaj dałem ostatnia dawkę nawozow biobiza, na moje oko to już jest gotowa i jak wypije juz te odżywki to zastanawiam się czy flushować i ścinać co wy na to? fotki:



 

Tryndamere

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2020
Postów
102
Buchów
115
Wrzuć zdjęcia pod mikroskopem lub sam obejrzyj i zdecyduj. Skoro podlałeś nawozem to przynajmniej tydzień trzymaj i podlewaj samą wodą.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
To jest tylko jeden plant, w dodatku automat?
Ależ syty sk***iel, zrobisz jakieś foto z czymś dla skali topów :D?
I to wszystko pod jakimś chińskim ledem za 5 dych :tiphat:?
 

principium

New member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
2
Buchów
0
Mnie od kilku dni głowa boli bo zastanawiam się jakie światełka do pierwszego boxa, ale zaczynam rozumieć, że moje wielkie obawy są zbędne. Chyba po prostu trzeba działać :p

P.S Odpowiedziałem tylko dlatego, że Twój nick przeczytałem "śpiewająco"... od razu, odruchowo :D
Pozdrawiam

P.S.S Koledze, który pytał o ścinkę gratuluję panienki! Możesz dać znać jak Ci poszło i pod czym to trzymałeś. Będę wdzięczny :)
 

BIGBLACKBUD

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
324
Buchów
0
w sumie kosa
:jprd:

Nie tnij tego w zadnym wypadku. Masz w ch*j bialych wlosow jeszcze, widac ze to dopiero *zaczyna* dojrzewac. Grubosc palek nie ma nic do rzeczy, ciesz sie ze Ci takie wyrosly, ale to jeszcze nie jest scinka. Moim zdaniem 2 bite tygodnie jeszcze masz (jeszcze w tym czasie wyrosnie pewnie sporo bialych, takze do pierwszych bursztynowych trichomow jeszcze daleko). Jak zetniesz teraz to bedzie slabo klepac, slabo smakowac, ogolnie jest wciaz niedojrzale ;)
 
U

Usunięty 77082

Guest
Siema wszystkim rosło to pod 3 zarowkami ledowymi box 100x40 bez wentylacji zarowki ledowe to odpowiedniki hps'a 2x60W barwa zolte 1x100w barwa biala i mam duala przez to same zarowki 80zl w mrowce

---------- Post Zaktualizowany 19:30 ---------- Data pierwszego postu 19:24 ----------

Fotka ze scinki i krzok



 
U

Usunięty 77082

Guest
Elegancko popuchly pozdroweczki

Dzięki morda, teraz mam w donicy af critical orange punch od dutch passion to bedzie moj rekord chyba bo musiałem naginac szczyty w fazie flow pierwszy raz bo by sie jarały od tych ledow one daja sporo ciepła ale wylot u gory otwarty jest i na dole tez przez co jakis obieg jest tak samo robilem tego ww ale ten orange punch to donice w jeden dzien wypija

---------- Post Zaktualizowany 15:27 ---------- Data pierwszego postu 15:21 ----------

Nawozy biobizza 3 pak co kazde podlanie robiłem od 2tyg odpowiednio dawkowane ;) ess
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół