nasiona marihuany

Sezon na bagnach - Shaman, Easy Sativa, Gorilla Zkittlez, Auto Devil XXL, Quick Kush, C99 x Blueberry

Wyszukiwarka Forumowa:

SirTokyo

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
94
Buchów
287
Ja bym nie rezygnował z leśnego jak jest bezpieczny a go lekko ogarnął bo na drugim zdjęciu widać że jest fajnie. Powycinał tą całą trawe kilka czubków przyciął i masz fajnego spota
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
[MENTION=72237]thespecialone[/MENTION] niestety troche bylo przesadzone, na szczescie nie wszysktie automaty tak wygladaja
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1

AKTUALIZACJA

DZIKI ZACHÓD

Oprysk: Asahi + SuperVit + CalMag + Florovit + Hesi Boost

Powitał :tiphat:
Dzisiejsze odwiedziny zaliczam do udanych. Panienki rosną sobie bez braków co mnie cieszy ;) Automaty puchną w najlepsze więc morda się cieszy. Auto Devil od panapestki to jakaś petarda, z pewnością za rok zawita w mojej kolekcji i Wam również polecam ! :D
Czas na foty...




NN



Quick Kush - petarda w tym roku :D (ok 2 tygodni na flo)



Automaty






Amnesia Gold [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION]






Auto Devil XXL [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] OS




Critical 2.0 AF od F2


 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ładnie te poletka wyladaja od seszonow po afy :) powodzenia do konca.
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1
ch*j wsystko strzelił na bagienkach tak jak wcześniej wspomniałem, ale trzeba się cieszyć tym co jest ;)



 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1

AKTUALIZACJA



DZIKI ZACHÓD

Oprysk: Asahi + SuperVit + CalMag + Florovit + Hesi Boost + Antygrzyb

Kolejne odwiedziny zaliczone. Przez lekkie zaniedbanie zaczęła pojawiać się plecha i niestety musiałem pozbyć się tego ładnego Devila. Zabrakły mu z 3 tygodnie i w większości poleciał do gara na wywar. Ścięte zostały też 2 autoamty Anubis od F2. Jak temat wyschnie to dam znać ile tego jest. Na oko jakieś 40g powinno być, może ciut więcej bo topki były zbite. Pozostałe autosy dostały oprysk na pleśń i czekają na swoją turę. Gdzieniegdzie było widać braki w P i K. Oprysk powinien pomóc...
Nołnejmy jeszcze nie kwitną co powoli zaczyna mnie martwić, no ale zobaczymy co będzie.
Pora na foty.



NN








Quick Kush - ok 3 metrów





Automaty






Anubis



Amnesia Gold [MENTION=33377]OdcieńZieleni[/MENTION]





 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Z tego co pamiętam asahi opóźniał/spowalniał kwitnienie. Bez sensu go używać przy takich krzakach tylko żeby pomóc im w stresie. Spryskaj asahi te na bagnach co są, do tych kup tytanit.

Pozdro
 

raiseNstuff

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2019
Postów
217
Buchów
1

AKTUALIZACJA

DZIKI ZACHÓD



Elo mordini, parę cięć już za mną. Niestety plecha wpie****iła większość automatów przedwcześnie. Mimo to i tak spoko z nich wydało, na polu wciąż stoi jeden auto mazar który ładnie puchnie ;] Reszta panien jeszcze rośnie, w tym fast og kush zaczyna wiązać kwiaty. Generalnie jest git, z mazara który nie doszedł do końca dało ~50g, Anubisy podobnie, jeden tylko był mniej zbity.
Naszła mnie też pewna refleksja podczas wycinania pierwszych af. Wiadra 10L dla automatów outdoor to wciąż mało. Następnym razem zdecydowanie zapodam wszystkie w ziemię.

Tyle, czas na jakieś foty.





Quick Kush



Automaty




 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół