nasiona marihuany

Ggs paf

Wyszukiwarka Forumowa:
G

guziczek

Guest
9xggs docelowo
12 nasion kiełkowanie 6xhkxamnesia,6xpmxgsc

Medium
15l athena z hydrożelem na spód
15l compo sanaa lekkie podsypane wapnem 3in1 florovit


---------- Post Zaktualizowany 20:49 ---------- Data pierwszego postu 20:48 ----------

Na start będzie MH 600w 15 mają spot

---------- Post Zaktualizowany 20:52 ---------- Data pierwszego postu 20:49 ----------

Reszta w trakcie
 
P

PolnaMiedza

Guest
Niech pierwszy kamień rzucić ten kto jest nie winny. Też założyłem swego czasu fotorelacje w kwietniu, wtedy było to coś innego, bo pokazywałem przygotowania spota, jakieś inne treści. Został zmienionym regulamin. Teraz większość fotorelacji nie pokazuje nawet tego, i są dla samego bycia.
 
G

guziczek

Guest

Wczoraj wieczorem spadły wszystkie skorupki, sytuacja po 17 godzinach pod światłem.
Niestety jeden spot spalony, mam miejsce na 7 dam.
Na veg agrecol gel do zielonych.
Na flo agrecol gel do kwitnących+melasa+pk13/14
Dopalacz:tyanit
Na grzyba:amistar 250,teldor300,topsin500,scorpion325
Na przędziorka:envidor 240

---------- Post Zaktualizowany 20:23 ---------- Data pierwszego postu 20:19 ----------

W temacie zostało 4 hkxamnesia i 3 pmxgsc.

---------- Post Zaktualizowany 20:47 ---------- Data pierwszego postu 20:23 ----------

Treningu nie przewiduję.

---------- Post Zaktualizowany 21:46 ---------- Data pierwszego postu 20:47 ----------

Niech pierwszy kamień rzucić ten kto jest nie winny. Też założyłem swego czasu fotorelacje w kwietniu, wtedy było to coś innego, bo pokazywałem przygotowania spota, jakieś inne treści. Został zmienionym regulamin. Teraz większość fotorelacji nie pokazuje nawet tego, i są dla samego bycia.

Tu masz rację, pamiętam swoją pierwszą fotorelację inndor na tym forum, sraczję miałem jak komar wleciał do pokoju i wszystko umieszczałem na forum, ale to było 13 lat temu.

---------- Post Zaktualizowany 22:17 ---------- Data pierwszego postu 21:46 ----------

Wtedy in leciało, DP, GHS, WOS,FS, out tylko DP, FS, i auto od joint doctor, ehhhh seed banki cannabis fr i f2, ale gimby nie wiedzo

---------- Post Zaktualizowany 22:23 ---------- Data pierwszego postu 22:17 ----------

Sweet edy i big bad John auto to nie nazwy nalewek z biedronki. Cepbazo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół