nasiona marihuany

Gleba spod trzcin

Wyszukiwarka Forumowa:

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Witam witam mam pytanie odnośnie gleby spod trzcin
Ogólnie to nie jest teren ppdmokły raczej powiedzialbym ze na takiej samej glebie rosna pokrzywy obok i ciernie kopać nie kopałem ale normalnie noga sie nie chowa pod ziemie niema błota wszystko cacy tylko nurtuje mnie pytanie czy jesli jest to w trzcinach to musze robić kopce czy moge wykopać sobie dołki takie wieksze i wsypac tam tej gleby spod pokrzyw i czy to ma ręce i nogi czy korzenie nie zgniją? Zależy mi zeby to bylo przy ziemi a nie na kopcach z racji tego ze boje sie o wykrycie i też dlatego że niemam pojęcia jak to działa więc jeśli ktos dodatkowo mógłby odpowiedzieć mi na pytanie jak dziala sadzenie w kopcach i z czym to sie jje byłbym wdzięczny :)
tymczasem..
Peace:uff:
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
tylko nurtuje mnie pytanie czy jesli jest to w trzcinach to musze robić kopce czy moge wykopać sobie dołki takie wieksze i wsypac tam tej gleby spod pokrzyw i czy to ma ręce i nogi czy korzenie nie zgniją?

Wszystko jest zalezne od poziomu wod gruntowych - jesli sa wysoko - trzeba robic kopce lub sadzic w donicach.
jeśli ktos dodatkowo mógłby odpowiedzieć mi na pytanie jak dziala sadzenie w kopcach i z czym to sie jje byłbym wdzięczny :)

Uprawa w kopcach niczym sie nie rozni od uprawy... 'w gruncie'
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Wszystko jest zalezne od poziomu wod gruntowych - jesli sa wysoko - trzeba robic kopce lub sadzic w donicach.


Uprawa w kopcach niczym sie nie rozni od uprawy... 'w gruncie'

Okej dzięki za odp. A tak troche off topic czy na tych kopcsch jak posadze to nie przerośnie to trzcin? Bo niewiem czy bede robił lst i stad pytanie

EDIT: Dodam że sadze same pafy i afy
 

cototonie2

Member
Rejestracja
Gru 16, 2019
Postów
12
Buchów
0
Monitoruj na bierząco, sprawdz jaką masz docelową wysokosc rosliny i w miare sobie to oblicz, jak czujesz, ze przesonie to naginaj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół