nasiona marihuany

Jakie nawozy na outdoor?

Wyszukiwarka Forumowa:

caramell

Member
Rejestracja
Kwi 21, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam! Czy ktoś z was poleci mi jakieś nawozy na weg i flo i powie jak je dawkować?
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Ja używam standardowo biohumus forte na weg a na flo canna terra flores no i dopleniacz kwitnienia ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,935
Odznaki
12
To zależy czy zależy ci na uprawie organicznej czy nie.. czy chcesz wydać miliony czy ograniczyć koszty do minimum... Ogólnie kolego wszystko jest na forum. Funkcja SZUKAJ jest w prawym górnym rogu.

Dawkowanie nawozu zazwyczaj jest podane przez producenta na opakowaniu/etykiecie. Zaczynasz nawozić połową zalecanej dawki jak już roślinka będzie na to gotowa. No ale to też zależy od tego jakiego nawozu się używa. Tak w skrócie bardzo ogólnie. Ziom ja jestem na forum od 2007. Zanim zacząłem się udzielać czy to pytając czy odpowiadając komuś na pytanie to dobry rok wertowałem forum od dechy do dechy. Ogólnie to 90procent informacji teoretycznych masz podane czarno na białym na forum, 10procent to kwestia indywidualnych możliwości używania mózgu pod kątem wyciągania wniosków z obserwacji np upraw innych ludzi.

W 2007/8 nie było tyle tego wszystkiego tak o od ręki - turbo nawozów, turbo odmian, pestki feminizowane to był rarytas.. no i jakoś dało się uprawiać ten cannabis na godnym poziomie, o który coraz ciężej choć tego wszystkiego do mj coraz więcej. Pierdyliard nawozów, chujów-mujów i dzikich węży...

Zauważyłem, że :
- im więcej udogodnień z zewnątrz tym ludzie bardziej leniwi i jakby to napisać.. hmm bardziej leniwi i mniej zdolni do samodzielnego myślenia i wyciągania własnych wniosków.
- większość growerów debiutantów chce od razu nasiona i nawozy za miliony, mając w dupie choćby zadbanie o spox podłoże, dobre pH itd. Same nawozy i drogie pestki F1 od np. DP to nie wszystko...
- większość początkujących myśli, że da się w 100procentach uniknąć strat na oucie przy czym sam wybrany spot krzyczy "HALO POLICJA, HALO DRONY - TU ROSNĄ TE NARKOTYKI MIĘKKIE, PROSZE MNIE ZAWINĄĆ ZA UPRAWE LUB zaj***ć MI KRZAKI"...
-EGO zaczęło brać górę nad świadomością.
-i inne aspekty pod tytułem "NIE TĘDY DROGA"..

Na początek polecam tańsze pestki F2, tudzież od forumowych breederów w dobrej cenie. Polecam zająć się przygotowaniem warunków do uprawy zanim nasiona wlecą na waciki. Polecam parę roślin jednego (względnie stabilnego) gatunku uprawiać na różne sposoby tzn. inne źródło pokarmu, inny trening, brak treningu, jeden wysiew w połowie maja, nastepny na koniec maja, kolejny w pierwszej połowie czerwca (zwłaszcza przy automatach)..
I najważniejsze POLECAM OBSERWACJE, WYCIAGANIE WNIOSKÓW Z BŁĘDÓW/SUKCESÓW WŁASNYCH ORAZ INNYCH FORUMOWICZÓW. GENERALNIE POLECAM MÓZG, poza całym naszym ciałem fizycznym, "sercem" i duszą (jak się wierzy w duszę) mamy także UMYSŁ - mózg, serio fajne narzędzie jak się nauczy go pozytywnie używać.
DO TEGO OSTROŻNOŚĆ I ROZWAGA!!!! lepiej skosić 5 krzaków we wrześniu niż w sierpniu śmigać na sanki mimo braku śniegu..

Powodzenia życzę! No offence oczywiście...

Polecam Ci to :
- Na weg'a gnój z pokrzywy a na flo z banana. To masz za free.
- Za parę groszy biohumus na weg'a, astvit na flo i w sumie na weg'a też.
- regulacja pH gleby np Dolomit - za parę groszy.
- Za free to samo tyle, że musisz pojechać gdzieś gdzie naturalnie w skałach osadowych wytrącił się węglan wapnia i magnezu (CaMg2) minerał o nazwie Dolomit. Zbierasz kamulce, mielisz i masz. Ewentualnie za prawie free wapno od jakiegoś wieśniaka za browara. Same Skorupki jajek albo szkolna kreda(tak, ludzie to stosują haha) po zmieleniu są... chu*a warte, jako dodatek do gleby to ok, ale same w sobie to ciężka sprawa o dogodną regulacje odczynu kwasowości podłoża ku**a jego mać!

Tyle. Yo.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół