nasiona marihuany

Roślinka zaraz po wykiełkowaniu PYT

Wyszukiwarka Forumowa:

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
po wykiełkowaniu roślinki docelowo na outdoor należy naświetlać je lampa czy wystarczy światło słoneczne ?
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
szybciej bedzie z lampa , ale slonce w zupelnosci wystarczy
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
po wykiełkowaniu roślinki docelowo na outdoor należy naświetlać je lampa czy wystarczy światło słoneczne ?

Jak chcesz takie maleństwa na dwór wystawiać zrób prowizoryczne szklarnie dla nich z plastikowych butelek z dziurami do wentyalcji
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja mogę podzielić się swoim doświadczeniem.

Pod lampką troszkę szybciej rosną, pod słoneczkiem troszkę gorzej (to zależne od nasłonecznienia i długości świecenia)...
Ja przez pierwsze dwa tygodnie trzymam pod lampką i problemu nigdy nie miałem. To dla nich całkiem niezły start. W tym roku w FR pewno pokażę o co mi chodzi :)
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Wczoraj troszkę pojeździłem i znalazłem fajnego spota - taka zarośnięta polana :D , płynie tam taka maluutka rzeczka niedaleko i moje pytanie jest następujące czy można podlewać taką wodą roślinke ?
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Wczoraj troszkę pojeździłem i znalazłem fajnego spota - taka zarośnięta polana :D , płynie tam taka maluutka rzeczka niedaleko i moje pytanie jest następujące czy można podlewać taką wodą roślinke ?

Jak najbardziej że można podlewać taka woda z tym że wszystko zależy od temperatury tej wody. Jeśli jest bardzo zimna bo np.jest to źródło i wybija z ziemi to musi odstać kilka godzin.
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
myślę żeby rozstawić pare pojemników , lać wodę z rzeczki i niech sobie po prostu odstoi swoje :) Kolejne pytanie : https://www.f2seeds.pl/pl/p/AK-47-Auto-Feminise/855 - AK 47 od Oriona , zamierzam sadzić automaty . Chciałem zasadzić 20/30 takich automatów , dam to radę ogarnąć jako początkujacy grower ? jeśli chodzi o czas to mam go sporo Pytanie numer 2 : W każdym temacie każdy piszę zupełnie inne rzeczy , jaka mieszanke ziemii zrobić pod automaty ?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
myślę żeby rozstawić pare pojemników , lać wodę z rzeczki i niech sobie po prostu odstoi swoje :) Kolejne pytanie : https://www.f2seeds.pl/pl/p/AK-47-Auto-Feminise/855 - AK 47 od Oriona , zamierzam sadzić automaty . Chciałem zasadzić 20/30 takich automatów , dam to radę ogarnąć jako początkujacy grower ? jeśli chodzi o czas to mam go sporo Pytanie numer 2 : W każdym temacie każdy piszę zupełnie inne rzeczy , jaka mieszanke ziemii zrobić pod automaty ?

Lepiej posadz 10 sezonowek albo fast version więcej zbierzesz jak z 30 automatów i mniej roboty będziesz miał (więcej na koniec z trymem)
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Lepiej posadz 10 sezonowek albo fast version więcej zbierzesz jak z 30 automatów i mniej roboty będziesz miał (więcej na koniec z trymem)
Nie za późno na kiełkowanie sezonów ? podlinkujesz jakaś odmianę która sprawdzi się w naszym klimacie ?
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Co Wy macie z tym za późno jak jest kuźwa kwiecień^^ Ludzie niedługo w lutym będą pisać czy już kiełkować. Nie, nie jest zapóźno
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Najbezpieczniej takie które dochodzą do końca września bo w październiku pogoda jak w kalejdoskopie, w sklepach z nasionami z reguły masz opis ile potrzeba roślinie czasu od nasiona do ścinki, oczywiście to jest takie + -
 

medicalthings

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
48
Buchów
0
Jakaś sprawdzona mieszanka ziemii ? bo naczytałem się za dużo tematów i wszędzie pisze co innego :D
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Można nawet w czerwcu kiełkować sezony, to podaj swoją mieszankę i zobaczymy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół