nasiona marihuany

Pineaple expres na balkonie -centrum miasta

Wyszukiwarka Forumowa:

michalxxxxx

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
9
Buchów
1
Witajcie. Mam mało miejsca na uprawę. Growbox w pomieszczeniu odpada z uwagi na to, że nie mieszkam sam a jednak zapach się niesie... Zostaje mi tylko balkon, jednak trochę się boję. Naczytałem się o dronach policyjnych itp. W planach mam ananaska nie rośnie za wysoki, szybko dochodzi. Tylko ten balkon... Jest sens w ogóle? Czy postawić boxa ale na balkonie?? Mam do dyspozycji jeszcze ak 2.0 i white white widow. Która z nich jeszcze mogła by się jeszcze znaleźć? No i pytanie nr 2 nie jest już za późno na kałacha i wdowe?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a na balkonie zapach się nie niesie ? :scratch:
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Pomysł dobry, ale jak mieszkasz w Hiszpanii czy Holandii. Przecież zapach rozejdzie się po całej okolicy, no i raczej planta na balkonie będzie widać jeszcze w centrum miasta:jprd: chyba chcesz na czołówki gazet trafić jak masz plan to w PL robić.
 

michalxxxxx

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
9
Buchów
1
Innych opcji nie mam niestety... A chce sie uniezaleznic od lokalnych dostawcow ktorzy przycinaja na dostawie. Dobra inaczej. Co Wy doświadczeni growerzy byscie na moim miejscu zrobili?
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,518
Buchów
2,965
Odznaki
3
Zrób boksa z dobrymi filtrami i na balkon z boksem. Ale łatwo nie będzie i ryzyko jest większe.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
Zbyt mocny przypał. Lepiej przygotuj boksa na wymiar do domu. Dobrze dobrany filtr i będzie spokój z zapachem.
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Balkon jest przypałowy nawet z boksem. Wstaw boksa do szafy, albo przerób szafkę na boksa. Ewentualnie outdoor gdzieś za miastem.
 

michalxxxxx

Member
Rejestracja
Kwi 22, 2020
Postów
9
Buchów
1
Nawet jeśli ma balkonie
Chce zrobić firewalla z pomidorów bazylii i innych roślin które chciałbym mieć tak czy inaczej. Dlatego myślałem że balkon się nada. Ale macie rację za duże ryzyko. Będę myślał nad boxem.
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Nawet jeśli ma balkonie
Chce zrobić firewalla z pomidorów bazylii i innych roślin które chciałbym mieć tak czy inaczej. Dlatego myślałem że balkon się nada. Ale macie rację za duże ryzyko. Będę myślał nad boxem.

boksa musisz oświetlić. zaraz dojdą temperatury, każdy się zainteresuje dlaczego ci szafka na balkonie prześwituje w nocy, dochodzi szum z wentylacji. ogólnie balkon lipa w każdej możliwej sytuacji, no chyba że mieszkasz w kraju który pozwala na uprawę :]

sklep boksa w chacie i tam sobie wsadź rośliny, poszukaj na forum jak zrobić boksa z obudowy po komputerze i wsadź tam jedną roślinkę - na start idealnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół