nasiona marihuany

Fotopułapka - jak wykryć

Wyszukiwarka Forumowa:

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
Cześć,
Mam całkiem fajnego spota. Ziemia na nim już dawno przekopana. Czeka ze zniecierpliwieniem aż lokatorzy z mojego parapetu się do niej przeprowadzą. Jednak im bliżej sezonu tym bardziej zastanawiam się czy przypadkiem w drodze na spota lub w jego okolicy nie łapią mnie jakieś fotopułapki. Jest to teren bardzo atrakcyjny zarówno dla myśliwych (sporo wokół saren, lisów, dzików, bobrów) jak i dla leśniczych - miejsce jest m.in. siedliskiem żurawi.

Czy macie jakąś metodę na wykrycie fotopułapek? Czytałem, że niektórzy wypatrywali te oka saurona. Ja jakoś nie wyobrażam sobie obchodzić każde drzewo wokół i oglądać je by sprawdzić czy nie wisi na nim coś podejrzanego. Podejrzewam że po pierwszych kilkunastu drzewach dostałbym oczopląsu / paranoi...
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
wystarczy iść na spota po zmierzchu i obserwować droge przez aparat fotograficzny, czujnik ir jest wtedy widoczny w postaci jasnego światła
 
U

Usunięty 75543

Guest
wystarczy iść na spota po zmierzchu i obserwować droge przez aparat fotograficzny, czujnik ir jest wtedy widoczny w postaci jasnego światła
dzieki za podpowiedz dobra opcja wypróbuje to na swojej fotopułapce czy bd łapać telefon te swiatełko ;d
 

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
Cześć. Sprawdzałem na telefonie w piwnicy (ciemno jak cholera - 0 światłą dociera) czy wyłapie mi kamerkę innego telefonu. I zgadnijcie jaki był efekt... nie wyłapało. Postawnowiłem włączyć nagrywanie video w kamerce, którą próbowałem wykryć i uwaga! Efekt ten sam.

Skoro więc telefon nie wykrywa kamerki telefonicznej to jak wykryje kamerkę umieszczoną w fotopułapce?
 

Wiadro18

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2019
Postów
131
Buchów
0
Koledze wyżej chodziło raczej o aparat fotograficzny nie ten w telefonie
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Cześć. Sprawdzałem na telefonie w piwnicy (ciemno jak cholera - 0 światłą dociera) czy wyłapie mi kamerkę innego telefonu. I zgadnijcie jaki był efekt... nie wyłapało. Postawnowiłem włączyć nagrywanie video w kamerce, którą próbowałem wykryć i uwaga! Efekt ten sam.

Skoro więc telefon nie wykrywa kamerki telefonicznej to jak wykryje kamerkę umieszczoną w fotopułapce?


Poczytaj sobie kolego najpierw jak działają fotopułapki- sama zasada działania, wtedy sam zrozumiesz dlaczego Twój eksperyment w piwnicy był do bani oraz dlaczego szermi miał rację, podpowiadając Ci sposób detekcji fotopułapek.

Powodzenia.
Tymczasem.
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Cześć. Sprawdzałem na telefonie w piwnicy (ciemno jak cholera - 0 światłą dociera) czy wyłapie mi kamerkę innego telefonu. I zgadnijcie jaki był efekt... nie wyłapało. Postawnowiłem włączyć nagrywanie video w kamerce, którą próbowałem wykryć i uwaga! Efekt ten sam.

Skoro więc telefon nie wykrywa kamerki telefonicznej to jak wykryje kamerkę umieszczoną w fotopułapce?


Wez pilot do tv i nacisnij w strone kamery telefonu, zobaczysz jak swieci, masz wykryc podczerwien nie kamere w nocy fotopulapka uzywa podczrwien i tak ja mozesz wykryc, identycznie jak z dioda od pilota do tv
 

bruce_lovely

Active member
Rejestracja
Kwi 6, 2020
Postów
30
Buchów
0
Dobra, Panowie dziękuję. Mój błąd z tym eksperymentem w piwnicy. Czy nie uważacie, że ten detektor kamer może być lepszym pomysłem, bo wykrywa sam obiektyw fotopułapki. Fotopułapka może przecież niekoniecznie nagrywać a robić zdjęcia. Jak długo wtedy emituje podczerwień? Będzie to w ogóle zauważalne?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół