nasiona marihuany

[35sez.65 Auto] by cototonie2

Wyszukiwarka Forumowa:

cototonie2

Member
Rejestracja
Gru 16, 2019
Postów
12
Buchów
0
Siema, w tym roku do ziemi wlatują:
Auto
25x Bubblegum Panpestka
25x Girl Scout Cookies Panpestka
3x Lemon Haze Panpestka
11x TripleXL Panpestka
2x Northern Light RQS

Sezony
10x OG Kush FemaleSeeds
20x Purple Maroc Femaleseeds
5x Orange Juice Dinafem

Na Weg na pewno Biohummus plus jakos boostery niedrogie, ktos moze cos polecic?
20 Sezonów bedzie w doniczkach z włokna okolo 30L
Automaty lecą miedzy 2,5m trzciny, mam nadzieje, ze sobie poradza ze swiatłem.
pozdro
ps.Planuje dokupienie okolo 50 szt. automatów do tej kolekcji
 

Chaplin

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2020
Postów
222
Buchów
1
Witaj
Widzę że idąc głosem rozsądku zrezygnowałeś z ustawiania tyczek w polu kukurydzy w 4L doniczkach i ogarnąłeś sobie spota :]
pozdrawiam i z fartem
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Sam będziesz ogarniał taką ilość ?
Pokaż jakieś zdjęcia, chyba, że narazie planujesz tylko. Będzie niezły zapie**** przy takiej ilości roślinek :)
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Widzę że będzie grubo!! Będę obserwował poczynania kolego powodzenia!;)
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
ja niewiem ale według mnie bez zdjęć to niewiem jak to posadzisz tymbardziej jako amator ja ci powiem dzis na spocie z 5 dołków kopania to mi z jaj kapało niewiem jak ty ale dopóki nie zobacze głupich dołków to nie oceniam
 

Bob95

Active member
Rejestracja
Lut 28, 2020
Postów
39
Buchów
0
Również czekam na zdj bo narazie nie ma co oceniać ale będę zaglądał bo to bardzo duża ilość
 

cototonie2

Member
Rejestracja
Gru 16, 2019
Postów
12
Buchów
0
Jeśli chodzi o tyczki, to zrobię je tak czy siak jako prototyp haha, planuje ich około 5
 

cototonie2

Member
Rejestracja
Gru 16, 2019
Postów
12
Buchów
0
olej ten temat, tylko się o przypał prosisz...


tyczka grubosci kukurydzy, regulowana, plant wystajacy maks 10-20 cm, naginany rozłożysty, chyba sam nie wierzysz co piszesz

---------- Post Zaktualizowany 19:19 ---------- Data pierwszego postu 19:13 ----------

ja niewiem ale według mnie bez zdjęć to niewiem jak to posadzisz tymbardziej jako amator ja ci powiem dzis na spocie z 5 dołków kopania to mi z jaj kapało niewiem jak ty ale dopóki nie zobacze głupich dołków to nie oceniam

Dołki przygotowane tylko pod sezony, ktore jutro wrzucam do kieliszkow z wodą, potem do inkubatora az pogoda nie wrzuci ognia na tłoki, z dolami pod auto zaczynam zabawe w nastepnym tygodniu

---------- Post Zaktualizowany 19:24 ---------- Data pierwszego postu 19:19 ----------

ja niewiem ale według mnie bez zdjęć to niewiem jak to posadzisz tymbardziej jako amator

Goscilem juz na tym forum, drugie konto
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Ja tam jestem ciekawy tych Twoich tyczek :) tylko jakieś foty w końcu wrzuć ziom! W końcu jest to fotorelacja.
 

cototonie2

Member
Rejestracja
Gru 16, 2019
Postów
12
Buchów
0
Nasiona weszly do ziemi, niestety niektore kubki przezroczyste bo w sklepie bialych nie mieli, ale wydaje mi sie, ze zdaze przesadzic we wlasciwe miejsce zanim korzenie dotkna scianek
28.jpg


---------- Post Zaktualizowany 19:35 ---------- Data pierwszego postu 19:34 ----------

Oczywiscie w kubkach 20 x P.Maroc 10x OG Kush 5x Orange Juice
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół