nasiona marihuany

Pytanie o miejscówkę.

Wyszukiwarka Forumowa:

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Witam. W tym roku robię swój pierwszy out, znalazłem miejsce, jak dla mnie bardzo dobre. W około duzo małych drzewek i krzaków i do tego pełno jeżyn. Nie ma opcji, żeby ktoś dojrzał co się dzieje bo miejsce jest na górce.
Co do tej górki ma pytanie. Czy będę musiał dostarczyć dużo więcej wody, patrząc tez na to, że teraz jest susza?
Nie chce pokazywać się tam częściej niż raz w tygodniu. Dołki mam już przygotowane, ziemia sklepowa wymieszana z tą z miejscówki, podsypana dolomitem.
Widać, ze biega tam dużo dzików, ale sie ogrodził em i zostawiam duzo różnych zapachów.
Najbardziej martwi mnie dostęp korzeni do wody.
Co myślicie?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Poczytaj o hydrożelu, myślę, że będzie to dla Ciebie interesujące.
 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Zależy ile roslin planujesz tam mieć? bo jak parę sztuk to raz w tygodniu 2 banki po 20l np możesz zanieść i powinno starczyc w zupełności;)
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Można stosować hydrozel z perlitem? Bo perlit tez chce dorzucić.
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Można, tylko wtedy nie przesadź z hydrożelem bo skończy się tak że potopisz roślinki bo jedno i drugie magazynuje wodę. A i co do tych jeżyn to masz pewność, że Ci tam zbieracze owoców leśnych nie wbiją w momencie kwitnienia i nie wyjaśnią całej uprawy? Chyba że jakieś fast auto sadzisz co dochodzą szybciej niż jeżyny ;)
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Pewności nie mam, dojście do tej górki jest bardzo kiepskie, wątpię żeby komuś się chciało. Jestem dobrej myśli
 

Piżmak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2020
Postów
72
Buchów
11
Ojj Panie dla zbieraczy leśnych nie ma słowa "nie chce się". Jak już idziesz do lasu to już się chce, sam wlezę wszędzie żeby sobie podjeść owoców leśnych więc bierz to pod uwagę, a i co sadzisz sezony czy auto?
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Nie zauważyłem tak nic co mogłoby pokazać że byli tam ludzie, żadnej butelki, śmieci itp.
Sądzę sezony
 

ubot

Active member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
26
Buchów
0
Jeszcze szybkie pytanie o hydrozel. Mieszać go z całą ziemia, czy tylko w górna warstwa, tam gdzie na początku będą szly korzenie? Jak juz go wymieszam to podlać i poczekać az spuchnie, czy wsadzać roślinę i dopiero delikatnie ne podlać?
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Mordo, wymieszaj całą ziemię z suchym hydrożelem. Do takiej ziemi wsadź roślinkę i dopiero potem podlej. Wtedy będzie najfajniej [;
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół