nasiona marihuany

Biohumus i co dalej ?

Wyszukiwarka Forumowa:

MirekSkunk

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2020
Postów
9
Buchów
0
Siemanko ludziska
Jeżeli jest post na ten temat to sorki że otworzyłem nowy temat ,ale nie mogłem nic znaleźć konkretnej odpowiedzi
Sprawa wygląda tak będzie pierwszy grow mam biohumusa w pełni organicznego na start roślinek ,ale nie orientowałem się co dalej na pewno chce żeby wszystko było bio i tanio bo koszty już mnie przerosły.
:def: :def: :def: :def:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Gnojowka z pokrzywy i jazda robi się około 20 dni a później rozciencasz z wodą 1:10 i podlewasz.Najlpepiej jak już trochę podrosna chociaż te 20/30 dni
 

MirekSkunk

Member
Rejestracja
Kwi 19, 2020
Postów
9
Buchów
0
Fajna opcja podoba mi się pomysł ale nie mam nawet czasu żeby samemu robić nawóz sam znalazłem stymulator substral naturen
pokrzywa pytanie czy się do tego nada a jak nie czy jest jakieś inne wyjście ? :craz:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Fajna opcja podoba mi się pomysł ale nie mam nawet czasu żeby samemu robić nawóz sam znalazłem stymulator substral naturen
pokrzywa pytanie czy się do tego nada a jak nie czy jest jakieś inne wyjście ? :craz:

Kupujesz wodę 5l z bierdy wylewasz następnie wkładasz do butli pokrzywy zalewasz woda odstawiasz i za 20 dni masz...To samo się robi
 
U

Usunięty 65798

Guest
Nie nie możesz to jest nawóz na veg a na flo polecam substral magiczna siła burza kwiatów tani wydajny i dobry nawóz.
PZDR!

Ty czytać nie umiesz? Napisał, że ma być:
na pewno chce żeby wszystko było bio i tanio bo koszty już mnie przerosły.
a ta siła burza kwiatów to chemol i za***isty mu posmak nawozu proponujesz :ban:

Kup se banany najlepiej bio i poczytaj sobie w internecie jak nawóz zrobić ze skórek banana - nawóz na flow bogaty w PK.
Majać pokrzywy i banany masz juz bardzo dużo i mikoryze jeszcze potrzebujesz, a i fajnie jakby były jakies bakterie ale to z tego biohumusa bedzie ok jak go masz.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ty czytać nie umiesz? Napisał, że ma być:

a ta siła burza kwiatów to chemol i za***isty mu posmak nawozu proponujesz :ban:

Kup se banany najlepiej bio i poczytaj sobie w internecie jak nawóz zrobić ze skórek banana - nawóz na flow bogaty w PK.
Majać pokrzywy i banany masz juz bardzo dużo i mikoryze jeszcze potrzebujesz, a i fajnie jakby były jakies bakterie ale to z tego biohumusa bedzie ok jak go masz.

nie doczytałem sorry :sunny:
Jeszcze jedno miałem krzaka i podlewałem burzą kwiatów,smak i zapach był wyśmienity.....
(nie tylko organicznych ludzie używają),i nie zawsze po mineralnych zioło ma ch***wy smak
 
U

Usunięty 65798

Guest
Jeszcze jedno miałem krzaka i podlewałem burzą kwiatów,smak i zapach był wyśmienity.....
(nie tylko organicznych ludzie używają),i nie zawsze po mineralnych zioło ma ch***wy smak

Dla Ciebie, jak ktos jara/vapuje organiki tylko, a potem takiego chemola dostaje to sie czuje różnice :)
 
L

Lord of Old School

Guest
Dla Ciebie, jak ktos jara/vapuje organiki tylko, a potem takiego chemola dostaje to sie czuje różnice :)

Są różne gusta i guścik a wiadome o gustach się nie dyskutuje(Każdy lubi co innego).:wed::tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół