nasiona marihuany

Kilka pytań o pierwszy outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Siema!

Za miesiąc planuję zacząć swoją przygodę z uprawą outdoor. Głównie dlatego, że chcę mieć coś własnego, a nie polegać na łasce dilów. Ale do rzeczy.

1. Nie chcę kopać dołów na spocie. Chcę kupić materiałowe doniczki. Do nich wsypać jakościowej ziemi. Czy doniczka 20L starczy pod jednego automata?
2. Nie chcę też się bawić w robienie sadzonek, a potem ich przesadzanie do większej doniczki. Jako, że są to autmaty i nie lubią one stresu to chcę wykiełkowane nasionko dać do dużej doniczki. Czy jest to dobry pomysł?
3. Wiadomo, że młoda roślina nie może mieć bomby azotowej na starcie. Dlatego chcę kupić ziemię Lightmix. Niestety nie wiem jaka firma jest najlepsza i czy dodany do tej ziemi perlit starczy czy może dodać go jeszcze?
4. Każdy mówi, że automaty się sadzi w czerwcu. Jednak jeśli pogoda dopisze w połowie maja to mogę już zacząć? Mówię tu o 20 stopniach w dzień i min. 6 w nocy.

Proszę o pomoc
 

PykPykLolek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2018
Postów
204
Buchów
4
Jeśli to twoja pierwsza przygoda z MeryJane to odradzam automaty, nie wybaczają błędów.
Automaty od swoich pierwszych dni lubią ciepło dlatego każdy radzi czerwiec a z pogoda jest jak jest czysta loteria
Jeśli chodzi o wielkość medium to do 30l jest ok im większy korzeń tym większy krzak a zarazem plon. Pozdro
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Dzięki za odpowiedź. Jednak zdecyduję się chociażby zacząć w pierwszym tygodniu czerwca. Niestety nie chcę sezonowej odmiany, bo nie potrebuję aż tak dużego plonu oraz boję się wykrycia dość dużej rośliny (chyba, że LST) i do października na spocie. Chciałbym coś szybszego ze względu, że na pożegnanie wakacji chciałbym się pochwalić moim plonem wśród kolegów (teraz o tym nie wiedzą co robię, chcę ich zaskoczyć).
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
na pożegnanie wakacji chciałbym się pochwalić moim plonem wśród kolegów (teraz o tym nie wiedzą co robię, chcę ich zaskoczyć).

Nie rób tego. Dopóki Maria jest w PL nielegalna, lepiej NIKOMU nie mówić o swojej pasji. Wiem, przykre to jest, ale utrzymywanie uprawy w tajemnicy, to jedyna gwarancja spokoju i wolności. Możesz tutaj, na forum pochwalić się anonimowo swoimi Pannami, ale w realu lepiej tego nie robić, bo kolega powie innemu koledze, tamten następnemu i już kwestia czasu, jak to dotrze do smutnych panów...
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Jeśli to twoja pierwsza przygoda z MeryJane to odradzam automaty, nie wybaczają błędów.
Automaty od swoich pierwszych dni lubią ciepło dlatego każdy radzi czerwiec a z pogoda jest jak jest czysta loteria
Jeśli chodzi o wielkość medium to do 30l jest ok im większy korzeń tym większy krzak a zarazem plon. Pozdro

Dokładnie jak kolega mówi, piernicz automaty weż se kup jakieś Pafy fast versiony itp. może dłużej rosną ale nie da się tego zepsuć .
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
1. Bardzo dobry pomysł z doniczkami wystarczą Ci 15l, będą miały bardzo dobry start z ziemią kupną.
2. Automaty najlepiej sadzić od razu w docelowych donicach
3. Możesz kupić Biobizz light mix jeśli masz pieniądze, dobrze Ci się to odbije na plonie.
4. Minimum w nocy 10C

Ogólnie to jak w doniczkach z ziemią rekomendowaną zrobisz to tak naprawdę nie masz co spie****ić jedyne niebezpieczeństwa to pogoda, zwierzyna i ślimaki w tym przypadku, nie stosuj żadnego treningu, jeśli chcesz spróbuj sobie na jednym czy dwóch zrobić LST i porównasz i doświadczenia nabierzesz, pozdrawiam i trzymam kciuki ! :alien:
A co do nawozów to kup sobie podstawowy trypack outdoor z biobizz i stosuj według tabelii producenta, nie ma opcji, żeby się nie udało..
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
1. Bardzo dobry pomysł z doniczkami wystarczą Ci 15l, będą miały bardzo dobry start z ziemią kupną.
2. Automaty najlepiej sadzić od razu w docelowych donicach
3. Możesz kupić Biobizz light mix jeśli masz pieniądze, dobrze Ci się to odbije na plonie.
4. Minimum w nocy 10C

Ogólnie to jak w doniczkach z ziemią rekomendowaną zrobisz to tak naprawdę nie masz co spie****ić jedyne niebezpieczeństwa to pogoda, zwierzyna i ślimaki w tym przypadku, nie stosuj żadnego treningu, jeśli chcesz spróbuj sobie na jednym czy dwóch zrobić LST i porównasz i doświadczenia nabierzesz, pozdrawiam i trzymam kciuki ! :alien:
A co do nawozów to kup sobie podstawowy trypack outdoor z biobizz i stosuj według tabelii producenta, nie ma opcji, żeby się nie udało..

No właśnie mam preparat na ślimaki i różne szkodniki. Nie chcę psikać od razu, bo po co chemią walić. Może nic się nie pojawi. Nagorzej to zwierzyna typu sarna się tam pałęta. To dobrze, bo gdzie sarny to dawno ludzi nie było. Muszę moczem oznaczyć teren według pewnego poradnika na YT :p

---------- Post Zaktualizowany 20:33 ---------- Data pierwszego postu 20:31 ----------

Nie rób tego. Dopóki Maria jest w PL nielegalna, lepiej NIKOMU nie mówić o swojej pasji. Wiem, przykre to jest, ale utrzymywanie uprawy w tajemnicy, to jedyna gwarancja spokoju i wolności. Możesz tutaj, na forum pochwalić się anonimowo swoimi Pannami, ale w realu lepiej tego nie robić, bo kolega powie innemu koledze, tamten następnemu i już kwestia czasu, jak to dotrze do smutnych panów...

Masz rację. Miałem już mówić jednemu ziomkowi, bo co się stanie. Ale potem pomyślałem, że on powie innemu. A nawet po pijaku coś powie komuś i w najlepszym przypadku po krzakach, a w najgorszym będę w Newsach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół