nasiona marihuany

Kwarantanna w UK

Wyszukiwarka Forumowa:

Dave111

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
168
Buchów
125
Siemanko
Cicho tu strasznie :( Jak sie miewacie wszystko ok?
Jakies porady na przetrwanie lockdown'u ;)
Co robicie, zeby nie zwariowac?
W moim przypadku cale to zamkniecie niewiele odbiega od mojego codziennego lajfstajlu wiec luz, tylko koncertow na zywo mi brakuje...
Trzymajcie sie zdrowo i sztywno nygusy!
Piona
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Siema kwarantanna przbiega spokojnie i aktywnie w tym samym czasie jest duza czasu dla rodziny, na szukanie spotow na inne lata i przygotowywanie na tegoroczny , piekna pogoda u mnie wrecz jak w lato , rower , palonko spacery , zabawa z dzicmi , granie w gry , ogladanei dokumentow na yt itd.... tak samo u mnie ja sie lepiej czuje jak jest mniejszy tłok na dowrzu i można sobie lużno pochodzi bez stresu pośpiechu i idiotów wpadających wiecznie na ciebie ... :) wiec jestem zadowolony czuje ze zyje fajnei zwolnic tempo ....
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Kto odpoczywa to odpoczywa...ja zapie****am po 12h dziennie
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Ja tak samo zapie****am ile wlezie. Brakuje mi McDonald's i innych restauracji.
 

GrubeLOLE

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2012
Postów
102
Buchów
0
Ja również nie odczuwam lockdownu, praca,praca i kuuur... praca ;O
Dobrze że chociaż weekend wolny to jest czas wyskoczyć sobie do lasu czy obadać jakieś nowe tereny.
[MENTION=54620]Football Manager[/MENTION] A no zgodze sie, McD bym sobie wszamał;d
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Mi maja knajpe otworzy ok 1 albo 2 tygodnia maja ale to tez tylko na dowoz narazie przestuj.. mi pasuje takie zycie tu zaplaca tam ktos buda kupi itd przymusowy platny urlop
 
U

Usunięty 58869

Guest
Brakuje mi McDonald's...
serio? u mnie w otworzyli i kilometrowe kolejki nawet policja musiała kontrolować ruch na skrzyżowaniu, co oni tam ładują do hamburgerów że na burgera trzeba stać w kolejce 2 godziny w samochodzie hehe :pop:
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Londyn >? to pewnie gdzieś w tych okolicach , bo u mnie dwa w mieście są zamknięte oraz kfc too :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół