nasiona marihuany

Elvis- outdoor 2020- OS Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Eluwina tik tok, jak to się chyba teraz witają... Bylem na największych ***nąć siatkę, wszystko cacy, rośnie sobie elegancko, dałem polifoske +dolomit pod każdego krzaka + oprysk z canna bioboost, tytanit, astvit. Zrobiłem tylko 2 zdjęcia, bo na więcej nie miałem czasu.
Jak wroce z wakacji zrobie wiekszego upa co i jak sie tam dzieje. Pozdrawiam ! ! !

 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
Pokolic sie czy komary to pol biedy...gorzej jak kleszcz sie przypie****i a za kilka lat wyjda objawy.Ja zawsze w moro ubrany a plus taki ze kamufluje sie dobrze.Krzaki ladne
 

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
Pokolic sie czy komary to pol biedy...gorzej jak kleszcz sie przypie****i a za kilka lat wyjda objawy.Ja zawsze w moro ubrany a plus taki ze kamufluje sie dobrze.Krzaki ladne

Ja tak samo, spocony w bluzie i spodniach zapie****am heh. A kleszcza co wycieczke mam, ale rzadko sie wbija :)
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Siema ladnie wszytsko wyglada duze krzaki , polecil bym jakies tyckzi porobic pod odnogi na ewentualnosc wiatrow i odfitych deszow.


https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?144769-Sezon-2020-by-LukexOG&p=1839087#post1839087

Zalozona jest siatka na nich, wiec raczej nic sie nie zlamie...

---------- Post Zaktualizowany 17:59 ---------- Data pierwszego postu 17:56 ----------

Pokolic sie czy komary to pol biedy...gorzej jak kleszcz sie przypie****i a za kilka lat wyjda objawy.Ja zawsze w moro ubrany a plus taki ze kamufluje sie dobrze.Krzaki ladne

Ja zawsze jak wracam, to napierdzielam prysznic i narazie jeszcze zaden sie nie zdazyl wbic, a nie raz widzialem, jak zapie****al mi po nudze i sru do odplywu poszedl :D

---------- Post Zaktualizowany 18:00 ---------- Data pierwszego postu 17:59 ----------

Zalozona jest siatka na nich, wiec raczej nic sie nie zlamie...

---------- Post Zaktualizowany 17:59 ---------- Data pierwszego postu 17:56 ----------



Ja zawsze jak wracam, to napierdzielam prysznic i narazie jeszcze zaden sie nie zdazyl wbic, a nie raz widzialem, jak zapie****al mi po nudze i sru do odplywu poszedl :D

Dawniej jak sie nie spieszylem z powrotem to i z 8 na rok potrafilo sie wbic
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Wypada już liczyć flo?





Wróciłem z wakacji i bylem zanieść 40l wody+ zrobiłem takie fotki, nie było czasu na opryski i siedzenie na spocie... Miałem dziś donieść jeszcze 40l wody, bo susza jest okropna, te co w dołkach to spokojnie sobie radzą, ale te w doniczkach już średnio: jedna ofiara śmiertelna i chyba z 6 w stanie ciężkim. Wykopałem dołki, przesadziłem je na szybkości i coś tam im wody zapodałem. Dziś wstałem milo zaskoczył mnie deszczyk, wiec pewnie na dniach doniosę kolejne 40l i będę lał jak będzie znów waliło słońcem, wtedy tez walne fotki każdej i podpisze w końcu co jest co :D
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Siema, wrzucam parę nowych fotek co tam słychać, niestety znów nie zapisane co jest co... nie mam ostatnio kompletnie czasu żeby ogarnąć sprawy związane ze spotem... Większość zaczyna kwitnąc, parę się ociąga jeszcze, ale ogólnie jest dobrze. Nic na spocie nie robiłem, wziąłem porobiłem zdjęcia i lotka...


















Te tyczki bambusowe maja po 150 cm, jakby kogoś interesowała wysokość plantów :p Do następnego, hej!
 

Good Time

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
98
Buchów
2
tak się kiedyś zastanawiałem jak duży wpływ na rozwój rośliny ma cykanie zdjęć w nocy lampą błyskową po liściach i kwiatach? :) ale pewnie znikomy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół