nasiona marihuany

Elvis- outdoor 2020- OS Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Mam pytanko, chce zrobic oprysk z astvitu+tytanit, ale ludzie polecaja do astvitu melase. Czytalem, ze melasa w oprysku to jest mocno sredni pomysl, wiec jak to jest w praktyce?
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Mam pytanko, chce zrobic oprysk z astvitu+tytanit, ale ludzie polecaja do astvitu melase. Czytalem, ze melasa w oprysku to jest mocno sredni pomysl, wiec jak to jest w praktyce?

Na oprysk 1ml/l Tytanit + 2ml/l Florovit + 10gr/l siarczan magnezu.Można łączyć w jednym oprysku.
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Tutaj jeszcze fotki z weg boxa, maja cos kolo 13-14 dni. Jedna jakas asymetryczna sie udala :D Jak ktora panna zostanie zjedzona w ciagu tego tygodnia to uzupelnie ja tymi sadzonkami, a jak nie to pojda na innego spota.



 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Witam szanowne grono !

O dziwo na 30 sztuk dalej wszystko stoi. Dorzucilem 10 doniczek 1.5l, bo pare strasznie zamula, wiec pewnie podmienie, a reszte w***ie do wiader 10-15 litrowych i niech sobie narazie stoja razem. Na wszystkich w doniczkach poszedl FIM, nie wiem jaki trening ***nac na tych w dolkach... Mysle czy nie 2x FIM. Dzis w nocy poszedl oprysk z tytanitu i siarczanu magnezu.












Zdjecia dwoch zamulonych(maja chyba 17 dni) lacznie jest ich z 5-6





No i 10 w doniczkach 1.5l, na ktorych poszedl FIM.



To na tyle, zdrowka dla wszystkich zycze :D Do zobaczenia !
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Bylem dziś zaglądnąć i zapomniałem wziąć czegoś do pstrykania zdjęć... Zrobiłem Toping/Fim na głównych szczytach i SC na niektórych gałązkach,parę puściłem wolno. Dzięki [MENTION=80665]Sith Lord Dooku[/MENTION] za podpowiedz. Dostały po 2 garści dolomitu i po jednej azofoski i spryskane zostały siarczanem magnezu z tytanitem. Przesadziłem również te 10 z donic do większych(prawie zdechły przez ten czas w tych 1.5l). Mam jedno pytanko, a mianowicie kiedy mniej więcej panny odbija po treningach, tak żebym mógł zrobić topping na bocznych gałęziach?

edit: znalazłem coś z przed paru dni, niewyraźne zdjęcia, bo napie****ało deszczem tak, ze szkoda gadać.









 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ładne krzaki bedo :sunny:

Odrosty ciachaj jak osiagną 4-5 pięter, czyli mniej więcej 7dni po cięciu głównych szczytów:tiphat:
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Panowie, lece wlasnie na spota, bo tak mnie naszlo po paru drinkach whisky, spot jest na tyle bezpieczny, ze moge sobie na to pozwolic. Dodam zdjecia za godzinke, dwie. :p

edit: zlapala mnie ulewa i chyba mi sie z***al sprzet do zdjec, bo nie wykrywa go na pc... rano wstane i zobacze, moze bedzie dzialal ...
zdjecia
Co moge powiedziec to tyle, ze trening jako tako sie udal, chcialem do foty przegiac jedna panne, to sie zlamala w pol :D ale mysle, ze to taki SC niechciany jej wyjdzie... jak mi sie uruchomi sprzet, to zapodam fotki, moze ktos doradzi jeszcze czy zostawic je w spokoju, czy jeszcze potrenowac.

Odratowalem sprzecik, ale zdjecia sa szalonej jakosci... Musze sie wybrac za dnia i nie w ulewe, zeby normalne zdjecia porobic...





















Ta zlamana:



 
Ostatnia edycja:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Panowie, ta chorobliwa w ciagu 10 dni kompletnie uschla tak jak na zdjeciu ponizek, razem z nia 3 inne tak samo... Kolejne lapia objawy tej pierwszej. Co moze byc przyczyna?











Wiekszosc 22 czerwca dostala taki sam boost tj: 2 garsci dolomitu, garsc azofoski na glebe + oprysk 30g siarczanu magnezu + tytanit 5ml w spryskiwaczu 5l. Mialem dzis atakowac 5ml tytanitu i 50ml+ 200ml astvitu dolistnie na 5l spryskiwacza, ale odpuscilem sobie. Wole poznac przyczyne i dac co trzeba niz potem sie meczyc z tym 3 razy dluzej.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Kurde, słabo to wygląda. 17.06 pisałeś, że rośliny dostały po garści azofoski i później 22.06 po kolejnej garści? Może to być przyczyną. A może pomyliłeś proporcje nawozów w oprysku po pijaku. Tytanit w iości 1ml/l to też dużo, daje się 1/3 tego, ale to raczej nie jego wina. Badałeś może Ph gleby?
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Kurde, słabo to wygląda. 17.06 pisałeś, że rośliny dostały po garści azofoski i później 22.06 po kolejnej garści? Może to być przyczyną. A może pomyliłeś proporcje nawozów w oprysku po pijaku. Tytanit w iości 1ml/l to też dużo, daje się 1/3 tego, ale to raczej nie jego wina. Badałeś może Ph gleby?

Nie wiem jakie jest ph gleby, bo nie mam miernika. Podrzucam im co jakiś czas dolomit... Myślę, ze jakby oprysk był za mocny to by większe lub mniejsze szkody zrobił na wszystkich pannach. Odczekam ze 3 dni i sprawdze czy mocno postepuje. Nie wiem dlaczego jest tak tylko na kilku, a reszta wyglada wzorowo. Dla przykladu:





 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Weż wyrwij tą ususzoną. Może jakieś gryzonie podjadły jej korzenie i nie przetrwała. Ja tak miałem kiedyś, jak mi się nornica wpierdzieliła pod planta...
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Weż wyrwij tą ususzoną. Może jakieś gryzonie podjadły jej korzenie i nie przetrwała. Ja tak miałem kiedyś, jak mi się nornica wpierdzieliła pod planta...

3 albo 4 tak uschły, oczywiście je wy***ałem, niektóre duże maja początkowe objawy tej co zdechła. Moze to być wina nadmiernych opadów? bo ***ało u mnie srogo ostatnie 2 tyg i dopiero od 3-4 dni jest słonecznie.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ciężko stwierdzić. U mnie też non stop pada, nawet dziś... Mogło być tak, że się udusiły, też może być to przyczyną...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół