nasiona marihuany

Elvis- outdoor 2020- OS Pan Pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Witam ! :D

Jest to pierwszy out, do ktorego naprawde sie przylozylem, poprzednie byly robione na ostatnia chwile, spot byl zawsze nieprzygotowany, a sadzonki kisily sie w kubeczkach, tym razem jest inaczej. Spoty juz dawno ogarniete, wszystko ma byc tak jak nalezy. Fotorelacja bedzie prowadzona tylko z jednego, na ktorym beda nasionka z OS-a.

Nasiona:

-Critical Sour od Female Seeds
-Passion od Dutch Passion
-Purple Maroc of Female Seeds
-Maroc od Female Seeds
-Green Poison FV od Sweet Seeds
-S.A.D FV od Sweet Seeds
-Serious 6 od Serious Seeds
-Lemon Amnesia od Pan Pestka -OS
-Bruce Banner badz White Russian od Pan pestka -OS

Gleba i nawozy:


Ziemia kronen z nawilzaczem, do tego perlit, dolomit, hydrozel, obornik bydlecy granulowany, obornik owczy granulowany, azofoska i jeszcze jakis tam nawoz poszedl, teraz nie pamietam jaki. Obornika poszlo po garsci, azofoski dwie garsci, a dolomitu i hydrozelu tak na 'oko'. Dolkow bedzie 30, kazdy z nich ma 40-50l. Napewno bedzie 6x Serious 6 i pestki z OS-a, nie wiem do konca ile powsadzac innych odmian. Raczej beda tylko te, ktore sa wymienione. Mozecie zaproponowac ktore powsadzac i w jakich ilosciach. Co do nawozow na flo, to jeszcze nie wiem, pewnie cos kupie dopiero jak zaczna przeskakiwac na flo. Opryski planuje z tytanitu, siarczanu magnezu + pewnie dojdzie cos na przedziorki, bo co roku problem no i pozniej cos na plesn.

W najblizszych dniach montowana bedzie fotopulapka Scoutguard SG880MK. Jak na spocie bedzie duzo zwierzyny, a podejrzewam, ze tak, to poleci jeszcze siatka lesna, co by dziki i sarny zawrocily sobie na piecie :D

Narazie tylko zdjecia spota. Fotorelacja bedzie dobra motywacja, aby sie przykladac do roboty.







 

Pastuszek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
117
Buchów
27
Wszystko ładnie ogarnięte spot wydaje się całkiem ok ;) powodzenia;):mar:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ładnie się zapowiada z tego widzę,fajny spot.Życzę powodzenia i będę zaglądał jak tam sobie radzisz:eek:mn:pozdro<peace>
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Panowie na pierwsze dwa tygodnie pod lampa wystarcza kubeczki jednorazowe takie 200ml? Moge tez dac 1.5l doniczki, ale nie wiem czy to nie za duzo i nie zdazy sie zrobic fajna bryla korzeniowa... Nakierujcie mnie :p
 

Rolnik z BMW

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2018
Postów
71
Buchów
1
O widzę kilka moich ulubionych odmian ;) będę zaglądał widzę dobre pole będzie hehe:D
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
Panowie na pierwsze dwa tygodnie pod lampa wystarcza kubeczki jednorazowe takie 200ml? Moge tez dac 1.5l doniczki, ale nie wiem czy to nie za duzo i nie zdazy sie zrobic fajna bryla korzeniowa... Nakierujcie mnie :p

Elo! Wystarczą kubeczki 200ml tylko zrób dziury na dnie, spoko spocik będę zaglądał powodzenia !!!
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Bede zaglądał fajnie się zapowiada niezły spot. Właśnie przymierzam się do kupna takiej samej fotopulapki.sprawdzales ja już jak się sprawdza?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
No, z miejscówką zapewne się napracowałeś, trzymam kciuki, żeby się odbiło pozytywnie na plonach i z fartem ! Będę zaglądał!
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,543
Odznaki
3
Dobrze to wygląda, ładnie porozmieszczane dołki to i miejsca będą mialy panienki, a odmianki też ciekawe. Czekam z niecierpliwością na updejt z desantu i życzę powodzenia :eek:mn:
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Bede zaglądał fajnie się zapowiada niezły spot. Właśnie przymierzam się do kupna takiej samej fotopulapki.sprawdzales ja już jak się sprawdza?

Jeszcze lezy w szafce, nie mam kompletnie czasu isc na spota. Pojdzie pewnie razem z sadzonkami. Wtedy tez pewnie poleci up z tego co u mnieslychac, bo narazie walcze zeby sadzonki sie nie wyciagaly. Juz je musialem przesadzic z kubeczkow 200ml do 1.5l bo w 2 dni sie strasznie wyciagnely... Odleglosc od hpsa 250w wynosila jakos 40-45cm. Teraz zmniejszylem do 30-35cm, nizej lampy dac nie moge, bo teraz juz maja temp 28-29 stopni
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Witam szanowne grono :) Poki co wszystko sobie rosnie, docelowe 30 juz siedzi w dolkach. Niektore maja tydzien, niektore maja 3 tygodnie. Jedne rosna lepiej, drugie troche gorzej. Na spocie zawitaly : Serious 6 od SS, Passion od DP, Lemon Amnesia oraz Bruce Banner od Pan Pestka, Green Poison od Sweet Seeds. Te wieksze to Passiony i S6, mniejsze to ta reszta ktora jest polautomatami. A wiec teraz zdjecia wraz z datami, co by zobaczyc jak rosna.

02.05



05.05



15.05



22.05






















Nie bede wrzucal zdjec 30 panienek, bo wedlug mnie to niema sensu na tym etapie. Zdrówka Wszystkim!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół