nasiona marihuany

Dalszy etap treningu

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Witam. Potrzebuje porady co dalej. Na zdjęciach widać przed obcieciem głownego szczytu i po. Po wyrosły mi 4 nowe szczyty :)

4 dolne szczyty mam dalej podwiazane i 4 nowe zaczynaja isc w górę ? Mam pytanko co dalej moge zrobic żeby zwiekszyć plon ? Czy mogę obciąć któryś z tych głownych czy więcej niż jeden ? Czy mam trzymać skrępowane te dolne tak jak są ?
Zależy mi żeby maksymalnie zwiekszyć ilość dodatkowych szczytów zeby zwiekszyć plon.
Z góry dzięki za odpowiedź.
93122402_1551081591766118_5842704936306999296_n.jpg

x60FRsJQ.jpg
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Daj jej chwile porosnac tak aby nowe szczyty mialy z 4-5cm i zacznij je wtedy naginac. W pozniejszym stadium bedziesz mogl jeszcze raz przeprowadzic topping tak by roslina maksymalnie sie rozkrzaczyla.
Sprawdz sobie moja fotorelke gdzie przeprowadzalem podwojny topping na Destro99 od Zaciera. Wyszly z tego niezle krzaki:)
https://www.forum.haszysz.com/showt...Destro99-TROPICANA-COOKIES-F4-OS-Zacier/page3
Na stronie 3 pierwsze naginania po pierwszym toppingu a na stronie 4 masz ponowny topping. Efekt koncowy sam ocen:)
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Daj jej chwile porosnac tak aby nowe szczyty mialy z 4-5cm i zacznij je wtedy naginac. W pozniejszym stadium bedziesz mogl jeszcze raz przeprowadzic topping tak by roslina maksymalnie sie rozkrzaczyla.
Sprawdz sobie moja fotorelke gdzie przeprowadzalem podwojny topping na Destro99 od Zaciera. Wyszly z tego niezle krzaki:)
https://www.forum.haszysz.com/showt...Destro99-TROPICANA-COOKIES-F4-OS-Zacier/page3
Na stronie 3 pierwsze naginania po pierwszym toppingu a na stronie 4 masz ponowny topping. Efekt koncowy sam ocen:)



Faktycznie imponująca fotorelacja :) Moja jednak 40x40x160 lampa 125w cfl więc zdecydowanie bedzie mniejsza :)

Mam na obecna chwile te 4 srodkowe szczyty + 4 zewnetrzne to któÂŽe i ile ich będę mógł obciąć ? oraz pytanko czy te czarne trytytki krępujące zewnetrzne szczyty trzymac do konca wega i wyjąć je na flo ?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Poki co daj jej troche porosnac. Box jaki wysoki masz? Mam obecnie roslinki na podobnym stadium wzrostu tylko ja topping wykonalem na 6 gałązek.
 

Krzysztofjerzyna

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
68
Buchów
0
Poki co daj jej troche porosnac. Box jaki wysoki masz? Mam obecnie roslinki na podobnym stadium wzrostu tylko ja topping wykonalem na 6 gałązek.

Dam jej urosnoś tak jak zaleciłeś :) 4-5 cm nawet troche wiecej myślę. Box wysoki na 160cm szeroki 40x40.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół