nasiona marihuany

[ AF ] [ CFL DUAL 300W ] [ 0,48m2 ] Royal Gorilla, Green Gelato, Fat Banana od RQS

Wyszukiwarka Forumowa:

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
w/g mnie to lej 3/4 działki tego bio blooma bez tego GS na razie,na zmiane z wodą (zakładam że ph ok)

jeśli żółć się powiększy daj znać
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
w/g mnie to lej 3/4 działki tego bio blooma bez tego GS na razie,na zmiane z wodą (zakładam że ph ok)

jeśli żółć się powiększy daj znać

Zanim dostałem odp, już podałem, ale delikatnie bo 1ml biobloom i 0,5ml GS
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
w/g mnie to lej 3/4 działki tego bio blooma bez tego GS na razie,na zmiane z wodą (zakładam że ph ok)

jeśli żółć się powiększy daj znać

Generalnie pozwoliłem wyssać liście i dzisiaj odrzuciłem te żółte. Pojawiło się kilka więcej, ale większość na dole, tylko 2 gdzieś w górze się zmieniły.

Niby BioBloom wg schedule 3ml/l 2 - 7 - 4
Green Sensation schedule 1ml/l 0 - 9 - 10

Puki co dałem, połowę dawki, a nawet nie. Powiedz mi ile jeszcze kwitnienia mogło zostać? 3 tyg?
Foto z wczoraj

20200531_180600.jpg


Mam jeszcze pytanie czy może coś innego podawać z tego co mam?

20200424_121128.jpg
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
podawaj zestaw biz 3/4bloom 1/3grow 2/3top max..dużo tego -nie przesadzz nawozami ;)

nie wygładzaj za mocno,bizzy są słabo dość i żółknięcie może bardzo szybko się rozkręcić


a ile kwitnie? wygląda na nie więcej niż połowe,ze 5tyg. pewnie
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Ożesztykur..:ele:
Przy tym metrażu i oświetleniu zestaw na 5 lat.
Nie dawaj nawet połowy z tego co masz.
Oberwałbym te z***ane liście, podlał wodą ze 2 razy porządnie potem fosfor potas i czekał miesiąc. (no może trochę azotu i magnezu)
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
podawaj zestaw biz 3/4bloom 1/3grow 2/3top max..dużo tego -nie przesadzz nawozami ;)

nie wygładzaj za mocno,bizzy są słabo dość i żółknięcie może bardzo szybko się rozkręcić


a ile kwitnie? wygląda na nie więcej niż połowe,ze 5tyg. pewnie

Wiesz, kupuje duże butelki, bo u mnie się to dość opłaca :)
Mam dużo specyfików, nie chce żeby mnie coś zaskoczyło.
Wole mieć pod ręką i działać na bieżąco.
Powiedz mi jeszcze co z tym Green Sensation?
Specjalnie kupiłem pod tą uprawę żeby wypróbować. Wszyscy bardzo zachwalali.

Prawdopodobnie już raz przesadziłem, dlatego teraz jestem ostrożny i wolę zapytać. Ostatnie prawie 2 tyg dostały tylko wodę, więc mogą być wygłodzone.

Dla Royal Gorilla dzisiaj jest 36 dzień flo, Fat Banana 35 dzień flo, Green Gelato 30 dzień flo.

---------- Post Zaktualizowany 13:31 ---------- Data pierwszego postu 13:24 ----------

Ożesztykur..:ele:
Przy tym metrażu i oświetleniu zestaw na 5 lat.
Nie dawaj nawet połowy z tego co masz.
Oberwałbym te z***ane liście, podlał wodą ze 2 razy porządnie potem fosfor potas i czekał miesiąc. (no może trochę azotu i magnezu)

To narazie, że tak ujmę grow na powrót, żeby sobie trochę przypomnieć :D nabrać doświadczenia :) namiot w drodze, wentylator już od dawna kręci się po świecie, czekam aż dotrze.
Następnym razem powinno już być wszystko konkretniej zrobione.
Do tego jeszcze 1 na out + armia pomidorów różnych odmian :)
Dzisiaj muszę 15 litrów papu dla pomidorów zrobić :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
nie znam za bardzo GS,użyłem,nie zobaczyłem nic,przestałem
sugar royal dodawaj

po za tym nie koksuj za mocno ..choc bizy są słabe ,dawaj jak pisałem lub z bizową tabelką
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
nie znam za bardzo GS,użyłem,nie zobaczyłem nic,przestałem
sugar royal dodawaj

po za tym nie koksuj za mocno ..choc bizy są słabe ,dawaj jak pisałem lub z bizową tabelką

Ile tego Sugar royal?
Ostatnio znalazłem rozbieżność w dawkowanie, na etykiecie 2ml/l, a strona producenta podaje 1ml/l :/ on ma 9 - 0 - 0 więc bardziej pasuje mi ten 1ml bo ostatnio 2ml poszło i się popaliło :/

---------- Post Zaktualizowany 20:36 ---------- Data pierwszego postu 20:33 ----------

I jeszcze pytanko, jeśli chciałbym koniecznie dać to Green Sensation to jak to wkomponować w BioBizz? Masz jakieś pomysły?
 

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Arsenał nawozów a roślina, gdyby była moja to już bym tym karmił króliki.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
jak to wkomponować?można je podawać razem,tylko czy trzeba? musisz znaleść ten balans,nie zawsze jak wlejesz wszystko to będzie cud
musisz spróbować

SRoyal do 2ml maksymalnie

nic więcej nie wymyśle,masz tu mase podpowiedzi,zanalizuj i działaj :snoop:
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
jak to wkomponować?można je podawać razem,tylko czy trzeba? musisz znaleść ten balans,nie zawsze jak wlejesz wszystko to będzie cud
musisz spróbować

SRoyal do 2ml maksymalnie

nic więcej nie wymyśle,masz tu mase podpowiedzi,zanalizuj i działaj :snoop:

OK, myślę że jak dam pełne 1ml/l GS, i do tego 1/3 dawki BioBloom i 1/3 BioGrow następnie woda, a później może ten Sugar Royal pokombinuję. Czytam, przeglądam forum i szukam złotego środka, ale powoli nabieram coraz więcej doświadczenia, więc nawet jak coś spierdziele to następnym razem będzie lepiej :)
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,197
Buchów
9,611
Odznaki
11
SR dawaj razem z nawozem,on tu jest najmniej 'grozny',to dodatek jak top max-jego też lej z połowe działy

tego bluma tez daj z 3ml\l bo zaraz zagłodzisz,za pare dni efekt

swoje napisałem,hołk
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
SR dawaj razem z nawozem,on tu jest najmniej 'grozny',to dodatek jak top max-jego też lej z połowe działy

tego bluma tez daj z 3ml\l bo zaraz zagłodzisz,za pare dni efekt

swoje napisałem,hołk

OK, tak zrobię :) dzisiaj poszła woda, więc myślę że czwartek może piątek pobawię się w Panoramixa :) ja właśnie najbardziej bałem się SR bo ostatnio wydaje mi się, że nim popalilem, chociaż były mniejsze wtedy :)

---------- Post Zaktualizowany 22:29 ---------- Data pierwszego postu 22:27 ----------

Jutro i w niedzielę wrzucę jakieś fotki, to będzie porównanie :) dzięki wielkie za pomoc jeszcze raz :)
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Royal Gorilla 38 flo, Fat Banana 37 flo, Green Gelato 32 flo

Siemanko!!!

Wczoraj panny dostały wody po około 650ml.

Temperatura 25 - 31 st/C
Wilgotność 40 - 55 %

Royal Gorilla

20200603_183708.jpg


Fat Banana

20200603_183842.jpg


Green Gelato

20200603_183820.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół