nasiona marihuany

Pytanie dotyczące miejscówki

Wyszukiwarka Forumowa:

PodwodnaSowa

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam, miejscówka znajduje się na małej polance w obrzeżach lasu. 50 metrów od spota płynie rzeczka, a do najbliższej drogi jest około 200m. Zaznaczę, że miejscówa znajduje się na totalnym zadupiu, a żeby trafić na spota od strony najbliższych zabudowań trzeba przejść kawał drogi mierzony w km. Dzisiaj wędrując w moją lokację natrafiłem na kilka dzików zaledwie parę metrów od miejscówki, ale będę walczył ile sił, żeby nie narobiły mi żadnych szkód :grin:
I teraz moja prośba do doświadczonych rolników, jako, że jest to mój pierwszy raz prosiłbym o szczerą ocenę czy takie tereny w ogóle wchodzą w grę i czy nie popełniłem błędu przy wyborze spota.
Pierwsze prace już wykonałem, tzn. wykopałem dołki, nasypałem swoją ziemię - dodałem dolomitu i poświęciłem parę godzin przesadzając drzewka, aby spot był bardziej zakryty. Nasłonecznienie w miejscach, gdzie znajdują się dołki jest cały czas więc chyba nie powinno być problemu, co myslicie?(Jakby ktoś się doczepił, post dodaje po raz drugi dlatego, że w poprzednim umieściłem zdjęcia w zły sposób.)


 
U

Usunięty 66767

Guest
Jak dla mnie za bardzo odsłonięte miejsce ale kto co lubi,po za tym nie znam twojej okolicy jak inni więc ciężko coś oceniać bo nie wiadomo jak tam u cb jest,więc w tej kwestii sam musisz zadecydować i nikt ci w tym nie pomoże.A co do samego miejsca na fotkach to wydaję się że słońca tam trochę by miały.POzdro:gand:
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Spota za cb nie wybierzemy musisz znac dobrze teren i sadzic tam gdzie jestes pewien miesjca ;) nawet na zadupiu przypal wyłapiesz szukaj madrze yo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół