nasiona marihuany

TSW2000 Growlog

Wyszukiwarka Forumowa:

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,216
Odznaki
5
Witam,
szukałem, szukałem i znalazłem, a konkretnie to przymierzam się do kupienia Tsw2000 hydromars ale nigdzie na forum nie ma żadnego growloga z tymi ledami ani konkretnych informacjii więc poszperałem w internecie i może ktoś też się zastanawia nad kupnem tego cudka, wstawiam link do growloga:
https://www.thcfarmer.com/threads/mars-hydro-tsw2000-from-seed-to-harvest.108576/

Lampa pokrywa 90x90 bez problemu, ja chcę wrzucić to do mojego 80x80 ale to na jesień raczej, nie ma wentylacji, więc jest cichy, nie grzeje się ( w jednym z filmików jest pokazana temp. przy panelu 30C )
Pobór realny prądu to +/-300W
Jak zakupie zrobię FR napewno. pozdro i mam nadzieję, że ktoś skorzysta, dobra cena i ludzie chwalą.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
[MENTION=85096]OG Gucilla[/MENTION] korzysta z Quantum Boardow, podbij do niego albo popaczaj se na zagranicznych forach/instagramach, bo do Nas jeszcze nie dotarła owa moda. Ale z tego co widzę to bangla normalnie. :)

chce sobie kupić ts600 ale coś zapominam zamówić cały czas. :D
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,286
Odznaki
3
Nowa generacja marsow posida dobry stosunek cena/jakosc. Moim zdaniem to pozycja naprawde godna uwagi. MIGRO robi sporo testow i ts wypada w nich bardzo dobrze.
Co do mojego DIY QB na Samsungowych diodach to jestem zadowolony z tego jak rosna pod nim moje podopieczne. Widac ze lubia to swiatelko. A sama lampa posiada wysoka kulture pracy (jest naprawde cicha i sie nie grzeje wiecej niz kilka stopni ponad temp. otoczenia)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Też myślałem na tym Marsem ale w końcu stanęło na Spider Farmerze bo ma diody samsunga właśnie. Będę jechał pierwszy grow pod nim więc jestem ciekawy co to wyjdzie pod tym światełkiem. Pod cobami mam trochę doświadczenia a to będzie całkiem nowe wyzwanie.
 

kaotik

Member
Rejestracja
Maj 13, 2020
Postów
6
Buchów
0
Lampa pokrywa 90x90 bez problemu, ja chcę wrzucić to do mojego 80x80 ale to na jesień raczej, nie ma wentylacji, więc jest cichy, nie grzeje się ( w jednym z filmików jest pokazana temp. przy panelu 30C )
Pobór realny prądu to +/-300W

Cześć!
Mam ten panel od niedawna, jest w boxie 100x100x220, nie powiem jak za***isty efekt przynosi jego stosowanie, natomiast jeżeli chodzi o pobór mocy - przy ustawieniu na 100% mocy, to TSW2000 pobiera 275W i nie więcej. Temperatura panelu oscyluje między 35 a 40 stopni C.
Moje panienki narazie są we wczesnej fazie wzrostu, więc za wielu wniosków wyciągnąć się nie da, ale panienki zdecydowanie nie protestują, ładnie się rozwijają, nie idą w górę więc ilość światła jest raczej OK.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół