nasiona marihuany

1, 2 krzaczki box 0.08m2 Czy taki sprzęt uciągnie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Witajcie, będzie to pierwsza moja mikro uprawa w wodzie.
Plan zakłada jedną, max dwie Panienki. Pojemnik więc nie będzie duży.
Właśnie stoję przed kupnem napowietrzacza i pompki. Zastanawiam się czy takie opcje wystarczą?







---------- Post Zaktualizowany 18-04-2020 00:51 ---------- Data pierwszego postu 17-04-2020 22:52 ----------

Przy DWG to pewnie nawet bez tej pompki się obejdzie.
 
M

Mr.f

Guest
Nieznam się ale przypomniała mi sie historia z moim kumplem który szykował się ze mną na rozpoczęcie sezonu rowerowego i wyjazdu na 300 ludzi bo to taka imprezka rowerowa z dystansem 80km, zakupił sobie nowe pedały właśnie za 16 zł... na co ja mu powiedziałem " sorry ziom ale dobre kondony kosztują więcej " całą drogę powrotną o 2 w nocy go holowalem bo plastikowe pedały okazały się mieć śruby z gównolitu... i jeden pedał odpadł xD o ile ph metr za 27 zł z alledrogo to spoko zakup i polecam tak pompka za kilka złotych... no nie wiem xD sorry za offtop :D
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Nieznam się ale przypomniała mi sie historia z moim kumplem który szykował się ze mną na rozpoczęcie sezonu rowerowego i wyjazdu na 300 ludzi bo to taka imprezka rowerowa z dystansem 80km, zakupił sobie nowe pedały właśnie za 16 zł... na co ja mu powiedziałem " sorry ziom ale dobre kondony kosztują więcej " całą drogę powrotną o 2 w nocy go holowalem bo plastikowe pedały okazały się mieć śruby z gównolitu... i jeden pedał odpadł xD o ile ph metr za 27 zł z alledrogo to spoko zakup i polecam tak pompka za kilka złotych... no nie wiem xD sorry za offtop :D

Widzisz, właśnie dlatego chcę dopytać bo szykuję się i chciałbym jednak dojechać do końca ;) Nie muszę być pierwszy. Chcę dojechać i nie upocić się. ;)
Mówisz że PH metr z allegro za 27zł dobry?
Właśnie miałem się Was pytać czy taka opcja będzie spoko? U Chińczyków jest tylko trochę taniej a ile czekania! ooo taki:


ph.JPG


Nada się?

A jak w kwestii EC metrem? Też w tej cenie będzie spoko tak żeby dojechać i się nie upocić? ;)
Pozdro
 
M

Mr.f

Guest
Mimo ceny jest dobry, ja kupiłem dwa, ten ze zdjęcia i ten model wyżej za ok 40zł i powiem tak... ten tańszy, tym ze zdjecia lepiej mi się sprawdza, jest szybszy, nie potrzeba mi wyników z 2 miejscami po przecinku, jesli masz wiecej kasy kup sobie takie dwa jak ze zdjecia i dokup po 3 tytki tego proszku do kalibracji bo jest to w tym ogłoszeniu wiec zapłacisz jedną przesyłke. Czemu 2 ph metry ? Bo są tanie i kosztuja niewiele więcej niż... przesyłka pobraniowa,
Albo ten test kropelkowy a te proszki do kalibracji podobno taki roztwór po zrobieniu ma ok 1 miesiąc ważności więc lepiej od razu do ph metru domówić 3, bedziesz miał łacznie 5 bo kazdy ph metr ma w zestawie te proszki. Wode sprawdzam dwoma... jeden ph metr kontroluje drugi, dzieki czemu mam 200% pewności. Mam je dopiero kilka dni ale jak za tą kase ? Tylko brać. Jesli chodzi o EC metr... nie wypowiem sie bo go nie mam ale jesli go kupisz to nie zapomnij dać tutaj albo w nowym poście jakies recenzji.
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
KUPIONE! Koszt 51zł za dwie sztuki.. tanizna... ale czytałem opinie i mają dobre. Zobaczymy.

ddddddf.JPG
dddddddd.JPG
 
M

Mr.f

Guest
No ja z ph metru jestem mega zadowolony... patrz na to, elektroda do markowego ph metru kosztuje ok 100zł i ma gwarancję ok 8 miesiecy ? Jakoś takoś... my za 100 zł mamy 4 ph metry xD nawet jak by miał działać taki nasz ph metr 2 miesiące... to i tak jest na wypasie a czytałem że facet z forum ma taki od kilku miesiecy i nawet go nie kalibrował :D i działa mu poprawnie... ciekaw jestem jeszcze tego EC metru... po co bezsensownie przepłacać ? Ludziom drogie ph metry padają po pół roku, my dużo nie stracimy :D pamietaj tylko, nie dotykaj elektrody, po sprawdzeniu ph opłucz go, strzepnij resztę wody a elektrodę delikatnie przetrzyj delikatnie jakąś husteczką na tyle na ile tam siegniesz, bez świrowania :D no i to tyle.
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Sam używam tych taniości ale dają rade. Kalibrowane raz, odczyt niedużo większy. Czerwony pH troche dłużej muli a EC metr bez zastrzeżeń. Na początek wystarcza

 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
Tak więc kwestie elektroniki do hydro mamy ogarniętą.

Zastanawia mnie jeszcze ten napowietrzacz.
96l/h to chyba będzie minimum?
 

Danger131

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2020
Postów
276
Buchów
225
No ja z ph metru jestem mega zadowolony... patrz na to, elektroda do markowego ph metru kosztuje ok 100zł i ma gwarancję ok 8 miesiecy ? Jakoś takoś... my za 100 zł mamy 4 ph metry xD nawet jak by miał działać taki nasz ph metr 2 miesiące... to i tak jest na wypasie a czytałem że facet z forum ma taki od kilku miesiecy i nawet go nie kalibrował :D i działa mu poprawnie... ciekaw jestem jeszcze tego EC metru... po co bezsensownie przepłacać ? Ludziom drogie ph metry padają po pół roku, my dużo nie stracimy :D pamietaj tylko, nie dotykaj elektrody, po sprawdzeniu ph opłucz go, strzepnij resztę wody a elektrodę delikatnie przetrzyj delikatnie jakąś husteczką na tyle na ile tam siegniesz, bez świrowania :D no i to tyle.
Jeżeli tylko działa to jestem tego samego zdania. Nie ma co przepłacać a nawet w tym przypadku jestesmy do przodu ;) Zobacze jak ten ec metr się sprawdzi. Napiszę na pewno. Aczkolwiek po oglądaniu youtuba jestem optymistycznie nastawiony. Ps. Kupilem z chin ph wskazowkowy taki do gleby mierzenia i ciekawi mnie jak bedzie działał ;) Info będę wystawiał w fotorelacji, która już śmiga na forum ;)
 

daro1

Member
Rejestracja
Kwi 28, 2020
Postów
16
Buchów
0
nie bedzie dzialal, on nie dzialaja haha caly czas pokazywal mi ph 7
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół