nasiona marihuany

Najlepszy czas na outdoor? Jak policja znajduje spoty?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Cześć !

Już miesiąc temu znalazłem miejscówkę outdoor i dla mnie wydaje się idealna. Zrobiłem kilka testów widoczności z różnych perspektyw. Brak śladów obecności człowieka co potwierdziła sarna co się mnie wystraszyła. Dobra ziemia. Problem jest taki, że cały czas mam w głowie, że jak posadzę to policja wejdzie na następny dzień i mnie dojadą. :oczy: Nie chwalę się tym kolegom i nie mam powiązań z dilerami. Z drugiej strony myślę, że to najlepszy czas na outdoor, bo kwarantanna. Nikt nie łazi. Policja jest zajęta szukaniem ludzi po mieście. Jednak mam pytanie. Jak policja znajduje spoty?

Pierwsze co mi przychodzi na myśl to, że ktoś podkablował. Np. "kolega", któremu się pochwaliłeś. Druga to, że jakiś grzybiarz czy inny spacerowicz wpadł na to przypadkiem i zadzwonił. Obok jest opuszczony budynek przemysłowy i boję się 2 rzeczy. Jedna to menele, a drudzy to łowcy wrażeń co łażą po takich miejscach. Na razie mogę wykluczyć, bo nikt nie będzie się w czasie epidemii szlajał po ruinach. Myślę na miesiąc zastawić tam sprytne pułapki. Takie jak np. kilka monet 5zł albo banknot 10zł pod kamieniem na ziemi. Jak zniknie to ktoś był ;)
Nie jest to zbyt przypałowe miejsce? Tak obok jakiegoś opuszczonego budynku? W lesie się boję, bo grzybiarze. Tu nikt na grzyby nie chodzi. Myślę, że jak przez miesiąc nikt się tam nie zjawi to jest raczej bezpiecznie.
I myślę, że policja bez cynku tego nie znajdzie. Chyba, że są jakieś akcje, że łażą po krzakach.
 

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Jak zasadzisz MJ to mosz Bracie dwa wyjścia
Albo Cie złapią
Albo Cię nie złapią :D
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
Jak zasadzisz MJ to mosz Bracie dwa wyjścia
Albo Cie złapią
Albo Cię nie złapią :D

Jak Cie złapią toś chłopie przepod, ale jak Cie nie złapią, to mosz chłopie dwa wyjścia... A tak na poważnie, to nikt Ci nie da gwarancji bezpieczeństwa, według mnie sadzenie obok opuszczonego budynku jest średnie, ale to Ty znasz okolice, wiec powinieneś wiedzieć najlepiej :) Poczytaj sobie o fotopulapkach, może Cie to zainteresuje.
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Czyli 50/50 mówisz? :D Myślę nad automatami. Może duckfoot? Liście jak nie MJ. I coś co nie wali.

---------- Post Zaktualizowany 23:04 ---------- Data pierwszego postu 23:00 ----------

Jak Cie złapią toś chłopie przepod, ale jak Cie nie złapią, to mosz chłopie dwa wyjścia... A tak na poważnie, to nikt Ci nie da gwarancji bezpieczeństwa, według mnie sadzenie obok opuszczonego budynku jest średnie, ale to Ty znasz okolice, wiec powinieneś wiedzieć najlepiej :) Poczytaj sobie o fotopulapkach, może Cie to zainteresuje.

Widzę tam potencjał, bo znalazłem tam skrytki na suszenie. W domu strach dowody trzymać. A bynajmniej nie taką ilość. A znam, bo już tam chodzę od kilku lat i co złomiarze rozkradli to rozkladli. I tak będę sprawdzał. Dziś postawiłem butelkę pod drzwiami. Jak będzie przesunięta to znaczy, że ktoś był. Musze mieć pewność, że to był człowiek, a nie zwierze. Dlatego pomysł z banknotem 10zł nie jest zły. Tylko żeby nie odfrunął ;)

Jest jeszcze jedna sprawa. Paralotniarze czasami latają i awionetki. Teraz sobie przypomniałem. Paralotni nad tym miejscem jeszcze nigdy nie widziałem tylko kilometr dalej, ale kto wie. Jak zniosą kwarantannę to się piloci rzucą na loty. A jak do lipca będzie lipa z wychodzeniem z domu to zanim ludzie wyjdą to automaty ścietę.

Ogromną przewagą jest to, że znam wszystkie drogi prowadzące do tego miejsca. Nie ma opcji, że ktoś wejdzie inną. Do tego mam już spota obserwacyjnego z lornetki czy ktoś się tam nie zadomowił. Choć teraz pieski chyba fotopułapki zakładają.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół