nasiona marihuany

LST, czy jeszcze czekać?

Wyszukiwarka Forumowa:

kurtzweil

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
23
Buchów
0
Dzień dobry,

To mój pierwszy grow, mam boxa 0,36m2 i lampę luckygrow 220. Początkowo chyba (prawie na pewno) była za blisko roślin, bo się nie wyciągały; od wczoraj albo przedwczoraj podniosłem ją w górę znacznie i trochę zaczęły iśc w górę. Roślinki mają 2 tydzień wege (wyszły spod ziemi dwa tygodnie temu), chciałbym je zacząć trenować LST, ale chyba jeszcze nie teraz? Czy już kłaść ją na bok i przypinać drutami do podłoża? Czy nie bardzo jest co? Generalnie robi się gęsto z liśćmi, piętra są już ze 3-4 ale nie ma między nimi odstępu praktycznie wcale. A może zepsułem i teraz dociągnąć ten grow do końca bez treningu a na przyszłość trzymać lampę te 35-40 cm nad rośliną?

Czy po prostu czekać?





 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kurtzweil

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
23
Buchów
0
Tak, rób je
Tylko nie po podlaniu rośliny.

Dziękuję Dziku za odpowiedź.

Mam ją położyć na glebie? A liśćmi się nie przejmować, bo sobie "jakoś" poradzą?

---------- Post Zaktualizowany 20:26 ---------- Data pierwszego postu 20:25 ----------

Czyli przechylam na płasko i przypinam drutem? Pytam, bo nie za bardzo jest jak ją chwycić inaczej, nie ma miejsca na łodydze więc trzeba by ją zamocować w całości.
 

kurtzweil

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
23
Buchów
0
Wydaje mi się, że zrobiłem podobnie - aczkolwiek nie użyłem bambusowych kijów, bo ich nie mam.

Czy to wygląda ok? Zdjęcia dwóch panien:





Nie jest to tak okazałe jak kolegi, będę monitorował fotorelację, ale pająka sobie odpuszczę... :grzyb:
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
[MENTION=94497]kurtzweil[/MENTION] nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany, daj jej czas na zawiązanie i podniesienie się odrostom, masz dwie rośliny to jedna naucz się trenować a druga prowadź normalnie
najlepiej to załóż fotorelacje
 

kurtzweil

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
23
Buchów
0
@kurtzweil nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany, daj jej czas na zawiązanie i podniesienie się odrostom, masz dwie rośliny to jedna naucz się trenować a druga prowadź normalnie
najlepiej to załóż fotorelacje

Teraz to juz musze jej dac czas, bo co zrobilem, to zrobilem. Sugerowalem sie zdjeciami i wydaje mi sie, ze jest podobnie aczkolwiek zawsze jest cien watpliwosci, szczegolnie ze pierwotny szczyt teraz jest nisko. Faktycznie moglem byl robic na jednej roslinie trening. Jak uwazasz, zdjac z jednej te druty i sprobowac jej przywrocic ksztalt? Zeby zostac z jedna w treningu? Czy tez moge to zostawic jak jest i powinno byc wszystko w porzadku?

Fotorelacje bym chetnie zalozyl ale zdjecia wychodza strasznie fioletowe. Poza tym nie mam zdjec z wczesniejszych etapow.

Jesli moglbym Cie prosic o rzucenie okiem na to co mi wyszlo i opinie fachowca, bylbym zobowiazany. Glowne pytanie to czy nie zaszkodzilem i czy tak moze zostac.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
To zrób zdjęcie poza boxem i nie będą fioletowe, staraj się trzymać główny szczyt jak najniżej czyli jest dobrze, co kilka dni poprawiaj i zobaczysz sam efekt możesz z drugiej wyjąć druty i będziesz miał porównanie
 

kurtzweil

Member
Rejestracja
Kwi 13, 2020
Postów
23
Buchów
0
To zrób zdjęcie poza boxem i nie będą fioletowe, staraj się trzymać główny szczyt jak najniżej czyli jest dobrze, co kilka dni poprawiaj i zobaczysz sam efekt możesz z drugiej wyjąć druty i będziesz miał porównanie

a chcialbym jeszcze zapytac, jesli podczas treningu uszkodzilem lisc (lezal na podlozu i nie zauwazylem go i nieco go przeszylem go drutem) to robic cos z tym, czy zostawic jak jest? Mam nadzieje ze ten stres dla rosliny nie zhermi jej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół