nasiona marihuany

Miejscówka - Co myślicie?

Wyszukiwarka Forumowa:

PodwodnaSowa

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2020
Postów
5
Buchów
0
Witam, miejscówka znajduje się na małej polance w obrzeżach lasu. 50 metrów od spota płynie rzeczka, a do najbliższej drogi jest około 200m. Zaznaczę, że miejscówa znajduje się na totalnym zadupiu, a żeby trafić na spota od strony najbliższych zabudowań trzeba przejść kawał drogi mierzony w km. Dzisiaj wędrując w moją lokację natrafiłem na kilka dzików zaledwie parę metrów od miejscówki, ale będę walczył ile sił, żeby nie narobiły mi żadnych szkód :D
I teraz moje pytanie do doświadczonych rolników, jako, że jest to mój pierwszy raz prosiłbym o szczerą ocenę czy takie tereny w ogóle wchodzą w grę i czy nie popełniłem błędu przy wyborze spota.
Pierwsze prace już wykonałem, tzn. wykopałem dołki, nasypałem swoją ziemię - dodałem dolomitu i poświęciłem parę godzin przesadzając drzewka, aby spot był bardziej zakryty. Nasłonecznienie na spocie jest cały czas więc chyba nie powinno być problemu, co myslicie?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Zdjęcia ładuj do forumowej galerii. Nie zamieszczamy na forum linków zewnętrznych. Pewnie któryś moderator te linki zaraz usunie. Poczytaj w dziale FAQ jak zamieszczać zdjęcia i ogólnie jak poruszać się po forum #
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół